Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie chce żadnych jarków i innych beznadziejnych postaci. Stara gwardia to mus, do tego Raiden ma wreszcie wyglądać, bo od czasów serii 2d partolą jego ryj robiąc z niego dobrego wujaszka a to przecież Thunder God Raiden! Pomaga ludziom ale to nie jest dobry tatusiek. W seriach 2D najlepiej był przedstawiony przede wszystkim z wyglądu i charyzmy. Jestem otwarty na nowe postacie, ale niech nie zrobią z tego drugich Star Warsów. Kobieta owad, kurdupel na olbrzymie (znany motyw) średnio mi się widzą, dlatego będzie przyjemnie wypruwać im flaki. Sama koncepcja Mortala była prosta jest turniej i wszystko się jakoś toczy wokół niego, im dalej tym trudniej coś wymyślić żeby to przyciągało i trzymało się kupy.

Odnośnik do komentarza

Ta Jessie Cage to chyba będzie siostra Johnny'ego, no i mamy Ogre'a z Tekkena.

 

Przy MK9 spędziłem ze 100 godzin, tutaj się zapowiada na conajmniej tyle samo.

Pewnie fabuła będzie kontynuować alternatywną rzeczywistość z MK9 a nowe postacie wskazują, że linie czasowe jeszcze bardziej się rozjadą.

Odnośnik do komentarza

Masorz zorbiles platyne w mk9?

 

Ja stawiam, ze Jessie Cage to corka Cage (nazwisko) i Soni ("militarny" styl walki). Tym samym moze to sugerowac, ze duzo starych zawodnikow nie wroci a pojawia sie ich alternatywne wersje (zamiast reptaila babka owad itd.).

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Czyli chujnia. Mortal ma na tyle kultowy skład, że wolę dodatkowe style walki (jak w Deadly Alliance) i jakieś nowe rozwiązania w samym systemie, dla już znanych postaci niż tworzone naprędce gówna, które nie mają najmniejszych szans zaistnieć w serii. Poprzedni MK był miazgą właśnie dzięki powrotowi do korzeni, do tego co najlepsze z trylogii (skład, areny, brutalność bez udziwnień). Teraz będą ludziom wmawiać, że pokraki z MK X, to jest to, czego ludziom trzeba.

 

Zagram i tak, bo MK to jedyna bitka jaka mnie w ogóle interesuje, ale nie podoba mi się, w jakim kierunku to zmierza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masorz zorbiles platyne w mk9?

 

Ja stawiam, ze Jessie Cage to corka Cage (nazwisko) i Soni ("militarny" styl walki). Tym samym moze to sugerowac, ze duzo starych zawodnikow nie wroci a pojawia sie ich alternatywne wersje (zamiast reptaila babka owad itd.).

Ed Boon mówił na E3, że ta bździągwa to właśnie córka Soni i Johnny'ego
Odnośnik do komentarza

bedzie musial cos namieszac z teleportacjami i podrozami w czasie bo skoro corka Cage i Sonii jest dorosla w MK10 to by oznaczalo ze caly ludzki sklad z krwi i kosci z MK9 bedzie dziadkami.

Nie chcialbym by to oznaczalo ze MK10 = jedynie stare ninjasy + cyborgi, a ludzkie postacie to beda sami nowi.

 

moze fabula bedzie sie dziala w przyszlosci, a w miedzy czasie bedziemy mieli retrospekcje zaraz po turnieju z MK9?

 

zreszta pamietajmy jak toczyla sie fabula w MK9 - za wyjatkiem ostatniego cliffhangera to zgonow tam bylo chyba wiecej niz w Grze o Tron wiec jesli beda kontynuowac tamten watek to sila rzeczy z niektorych postaci nie bedziemy mogli skorzystac

Odnośnik do komentarza

No też nie zapominajmy, że Scorpion już parę razy został uśmiercony i przywrócony do życia, podejrzewam, że może dzięki tym zabiegom się nie starzeje jak reszta.

Zresztą walić przewidywanie fabularnych meandrów, nad tym będziemy dyskutować po premierze.

Podejrzewam także jakąś więź Kotal Kahna z Shao Kahnem.

 

Przez to wszystko mam ochotę kupić sobie PS4 i Injustice Remastera :(

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

No też nie zapominajmy, że Scorpion już parę razy został uśmiercony i przywrócony do życia, podejrzewam, że może dzięki tym zabiegom się nie starzeje jak reszta.

Zresztą walić przewidywanie fabularnych meandrów, nad tym będziemy dyskutować po premierze.

Podejrzewam także jakąś więź Kotal Kahna z Shao Kahnem.

 

Przez to wszystko mam ochotę kupić sobie PS4 i Injustice Remastera :(

To nie jest tak, że scorpion ma kilkaset lat?

Odnośnik do komentarza

Ja się nie uważam za weterana MK, ale muszę przyznać, że przeszedłem wszystkie 3 części w Arkade collection :) Jeszcze nigdy nie widziałem tak cholernie trudnego trybu very easy. Matko, MK 2 męczyłem chyba 2 dni.

 

Teraz pogrywam w Mortal Kombat z 2011 i mam tylko jedno zastrzeżenie - mam nadzieję, że w MK10 poprawią te kiczowate rysunki postaci przed walką na pół ekranu - jak to okropnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydawalo zawsze, ze on zdechl raz i od tej pory jest tym piekielnym bytem.

 

 

Dobrze ci się wydawało. Został zamordowany przez Sub-Zero. Odrodził się jako demon. 

 

No wiem, ale te różne endingi gdzie ginie wziąłem se za kanoniczne coby podkreślić, że jest przechuyem a reszta już mniej.

 

A co do Reptile'a to tutaj miał spoko look - 

 

186485-reptile_final.jpg

 

Czyli z Deadly Alliance/Armageddon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...