Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Obadaj sobie strategie na yt/google. Wiecej wyciagniesz tam niz tu na forum gdzie nikt ci nie pomoze bo nikt nie ma o tej grze pojecia a to podforum dawno zdechlo.

 

 

edit: ewentualnie zaprogramuj kompa zeby wykonywal dany ruch i staraj sie reagowac. Chociaz podejrzewam, ze nie ma w MK takiej opcji bo to nie Virtua.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Akurat bijatyce nie powinno przeszkadzać, że jest cross-genowa. Tam ważniejszy jest system walki. Może twórcy pokuszą się wreszcie o coś, co nie jest zbyt casualowe. To znaczy, jakby dodali kilka jakiś ważnych systemowo hardkorów, to by była taka "easy to play, hard to master" i by było kozacko.

 

Ciekawi mnie story mode, czy znowu będzie jakaś kompilacja kilku części, czy zupełnie coś innego.

 

Ogółem to normalne że gry jeszcze przez rok czy dwa będą wychodzić na past geny, bo tam są pieniądze na te gry... :)

Odnośnik do komentarza

No,ale przez tą cross-genowość pewnie dostaniemy kolejną grę bardzo podobną w feelingu do mk9 i injustice. Nowa generacja zmusiłaby twórców do stworzenia systemu od podstaw(lepsza fizyka i tego typu bajery).

Mam nadzieję,że nową grę zbalansują,a nie tak jak mk9 gdzie był infinite cyraxa i kabal>wszystko inne(jego nomad step przełazi przez dosłownie wszystko od fireballi po teleporty smoke'a).

Odnośnik do komentarza

z tym rapem, to pojechali :D

 

z trailera wnioskuje, że dojdzie mechanika manipulacji otoczeniem, podobna do tej z injustcie 

ano tez tak mi sie wydaje + moze bronie wzorem czworki

 

w kazdym razie trzymam kciuki bo w chwili obecnej na next genach KI nie ma konkurencji i capcom za SF5 wezmie sie znajac ich dopiero za jakis czas bo dalej doja czworke

Odnośnik do komentarza

 

For the first time ever, Mortal Kombat X gives players the ability to choose from multiple variations of each character impacting both strategy and fighting style.

 

And with a new fully-connected gameplay experience, players are launched into a persistent online contest where every fight matters in a global battle for supremacy.

 

Stawiam na powrót różnych stylów ze starszych, nędzniejszych Mortali. Z trailera wynika,też że będą interactables rodem z Injustice.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...