Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

OMG! PSP umiera, ratuj się kto może!!11

 

A co do niespodzianki - jest nią demo FFXIII dołączane do ACC. Już nie będzie żadnych megatonów. :P

Jak dla mnie to megatonem, znacznie większym niż demo FF13 za rok, jest line-up gier na PSP: PE3 i Agito XIII na przenośnej konsolce Sony, zaje.bioza, o ile nie będzie grafiki rodem z komórki.

 

Cieszy, że w końcu pokazali gameplay FF13 i v13, ale mogliby się tym podzielić z całym światem...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też to większy megaton, ale coś czuję że sprowadzę sobie ACC. :P

 

BTW: Wiem, że off-top ale np. Famitsu w relacji nie wspomina ani słowem o komórkach w kontekście PE3 i Agito. Dobrą wiadomością byłoby gdyby dali sobie z nimi siana i skupili się na PSP.

http://www.famitsu.com/game/news/1217145_1124.html

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że ta wielka niespodzianka dotycząca FF7 na końcu imprezy, to będzie nowa gra dołożona do kompilacji FFVII - "Tifa i Scarlett w Krainie Pończoszek" :P

 

A tak serio, to nie wiem, co to może być. Ale skoro związane z FF7 i ma być dla graczy niespodzianką, to może po prostu SE ogłosi, że... remake'a nie będzie? :P;)

Odnośnik do komentarza

Niby nie na temat, ale tu się głównie toczy dyskusja nt. imprezy - zastanawia mnie, że nie zaprezentowali zupełnie DQ9, a zapowiedzieli gry na PSP, czyżby przeprosili się z Sony?

 

A teraz tak bardziej na temat, fajnie te arty summonów z 13stki, ciekawe, że Ifrit nie ma w sobie nic mechanicznego jak Shiva i Carbuncle.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

TUTAJ jest kilka zdjęć z imprezy - w tym foty summonow. A propos tego co Hela napisał o ifricie, mi się wydaje, ze coś tam mechanicznego jest (okolice nóg) ale te obrazki są za małe żeby o tym przesadzić. Natomiast wcale a wcale nie podoba mi się Shiva (Shivy?) - imo trochę przekombinowana.

 

Mnie jak na razie najbardziej ucieszyły zapowiedzi na PSP :D

 

Postacie z FFXIII będą nosić ubrania firmy ROEN - będzie tez je można kupic w sklepach (w realu;))

http://www.finalfantasyxiii.net/index.php?...&ucat=&

 

all new Sephiroth-like character

http://www.forever-fantasy.net/modules.php...le&sid=1296

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to w PE 3 i FFXII Agito mogliby sieknąć grafę na poziomie Crisis Core (no, albo trochę podpakowaną :) ). Może nawet silnik będzie ten sam co w CC ? Dissisia i Kingdom Hearts też fajnie prezentują się na filmikach/zdjęciach, więc ten kierunek też byłby git :). Chyba że faktycznie postanowią zrobić twory z komórkową grafiką (w co jednak wątpie), to pewnie byłoby to coś na kształt FF I i II z PSP, czyli kapa. Co do gameplayu w PE3, to mogłoby być to coś jak w poprzednich częściach, ciekawie by wyglądał też system podobny jak w Residencie 4 :) W każdym razie, czego by nie wymyślili - i tak zagram.

Odnośnik do komentarza

Chłopcze, o czym ty mówisz? Taką grafikę można uzyskać bez problemu na średniej komórce z Symbianem (np. Nokia E51) za pomocą np. vBag. Jak już mówiłem taka grafa to pestka dla średnich komórek...teraz wyobraź sobie co potrafią cuda z dual cpu, solidną porcją RAMu i akceleratorem 3D (np. Nokia N82), o niektórych super telefonach dostępnych na japońskim rynku wolę nie mówić. Pamiętaj, że Agito było tworzone z myślą o komórkach dostępnych w Japonii.

 

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
Dolewam oliwy do ognia-talkplaystation twierdzi i jest pewne ,że to drugi dzień imprezy SE będzie TYM dniem.....

 

http://talkplaystation.com/dk%CF%833713-th...nt-is-tomorrow/

 

 

No to czekamy........

Te tzw. konferencje o których tam piszą to pokazy, które odbyły się dziś i które odbędą się jutro. Wszystkie są takie same.

 

Niby nie na temat, ale tu się głównie toczy dyskusja nt. imprezy - zastanawia mnie, że nie zaprezentowali zupełnie DQ9, a zapowiedzieli gry na PSP, czyżby przeprosili się z Sony?

DKS3713 to, z tego co wygląda, impreza dawnego Division 1 i jego pochodnych, więc "no place for DQIX". TGS, berieve. Tam będzie wybuchał megaton za megatonem. :P Crystal Bearers też powinno się pojawić nawiasem mówiąc, bo coś długo od ostatniego trailera minęło czasu.

Odnośnik do komentarza
Niby nie na temat, ale tu się głównie toczy dyskusja nt. imprezy - zastanawia mnie, że nie zaprezentowali zupełnie DQ9, a zapowiedzieli gry na PSP, czyżby przeprosili się z Sony?

DKS3713 to, z tego co wygląda, impreza dawnego Division 1 i jego pochodnych, więc "no place for DQIX". TGS, berieve. Tam będzie wybuchał megaton za megatonem. :P Crystal Bearers też powinno się pojawić nawiasem mówiąc, bo coś długo od ostatniego trailera minęło czasu.

Megaton za megatonem... Ja nadal nie mogę jakoś pojąć tego, że oni mają teraz 1500 projektów obecnie w produkcji (3 nowe gry z Chocobo, 3 gry z FNC, 3 różne KH, PE3, ACC, SH + gó.wna bazujące na sponsorowanych przez nich anime jak np. Soul Eater i inne) i nie liczę tych, których są tylko wydawcami, a później oni i my się dziwimy, że prace wloką się iście ślimaczym tempem.

 

Nie to żeby wybuch nagłej miłości do PSP, czy mnóstwo dobrych szpili na DSa mi przeszkadzało, ale mogliby trochę przystopować z zapowiedziamy i pokazać światu (całemu, nie trzem wybrańcom za zamkniętymi drzwiami sejfu najpilniej strzeżonego banku w Japonii) choćby 10minutowe, ale grywalne demo FF13 i v13, bo nie oszukujmy się, ale uogólniając, większość z nas, fanów rpgów, pokłada w tych grach największe nadzieje i najbardziej wyczekuje tych dwóch produkcji.

 

I jeszcze przy prawie każdej produkcji grzebie coś tam Nomura, nie to żebym go jakoś nie lubił, w końcu stworzył/współtworzył wiele nieprzeciętnych produktów, ale co za dużo, to niezdrowo. Niby Sakaguchi też widniał na napisach końcowych większości gier Square swojego czasu, ale nie rzucało się to tak w oczy, jak w przypadku Tetsuyi.

 

Jak na TGSie do linupu DKS3713 dojdą jeszcze właśnie tak zapomniane produkcje, jak DQ9 i CB + znając ich jeszcze jakieś nowości (TWEWY2?, FF5DS?), to oni sami się pogubią już nad czym mają pracować w danej chwili.

 

btw. czy podział S-E na 10 dywizji nadal istnieje?

 

e:

niby nie garażowy, ale to nawet EA robi mniej gier ;f

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

SE to nie garażowy developer, mają wystarczająco dużo ludzi. :P Poza tym wiele gier robią developerzy z zewnątrz tz. odpowiadają za kwestie techniczne jak np. Level 5 w DQVIII i IX, Racjin przy tych tytułach opartych na licencjach anime (a może robią nawet coś więcej?), albo Matrix przy FFIII/IV.

 

Podziału na dywizje już nie ma, a przynajmniej swego wyszła informacja, że są one likwidowane. Od tamtej pory przy rozpoczęciu prac nad danym projektem developerzy będą wybierani z całej, że tak to ujmę, puli.

 

I jeszcze przy prawie każdej produkcji grzebie coś tam Nomura, nie to żebym go jakoś nie lubił, w końcu stworzył/współtworzył wiele nieprzeciętnych produktów, ale co za dużo, to niezdrowo. Niby Sakaguchi też widniał na napisach końcowych większości gier Square swojego czasu, ale nie rzucało się jak w przypadku Tetsuyi.

 

nomurarm1.jpg

 

<------------

 

Yay

już jest

 

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

największe jaja to i tak fakt,że microsoft i square poszły na układ i na jego mocy wersje na x360 i PS3 ukażą się w Europie i Ameryce w tym samym czasie.

Jak powszechnie wiadomo za wersję na x360 wezmą się dopiero po skończeniu wersji na ps3 dla Japonii....co oznacza,że na moje oko obsuwa między wersją japońską ,a resztą może wynieść nawet rok lub więcej....bo raczej nie wierzę w szybką konwersję z PS3 na X360.....i przez ten czas posiadacze PS3 w US i Euro będą żyć w świadomości ,że ich wersja jest już gotowa tylko została wstrzymana by mieć premierą równocześnie z wersją na x360....

 

popiepszone to !!!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...