Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak zapytam... skończyłem grę na normalu, czy jak przejdę wszystkie misje na tym save'ie na crushing wpadnie mi trofik, czy trzeba od nowa grać? Aj, pewnie już było o tym nie raz. ;P

Jeśli masz na myśli trofeum za ukończenie gry na poziomie Hard to owszem.

 

Chyba się zgubiłem. Owszem tak, trzeba na nowym save'ie, czy owszem nie, można na tym samym? ;]

Tak jak pisał Butcher - na tę chwilę nie możesz grać na Crushing'u gdyż poziom ten odblokowuje się dopiero po przejściu na Hard, zatem musisz ukończyć grę jeszcze dwukrotnie (Hard -> Crushing) na tym samym save'ie. Dla jasności dodam, że po ukończeniu gry za pierwszym podejściem na poziomie Hard otrzymujemy trofea za wszystkie niższe poziomy (Easy, Normal).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

 

O dzięki :D Kiedyś to były tylko jakieś z obrazkami mierne poradniki :)

 

A ja mamj takie pytanie, czy moge odpalic jakis rozdzial, zdobyc skarb i wybrac innny rozdzial i mi zapisze? Czy trzeba gre przechodzic i zbierac? Bo mam save ze zbierania skarbów i wiem, że pare chapterów jeszcze mam do następnego skarbu.

Odnośnik do komentarza

moze ktos tak na szybko opisac co sie dzialo w tej grze? przeszedlem ta gre z pol roku temu... szalu nie bylo i gra znalazla nowego wlasciciela ;] przed u2 wypadalo by sobie przyponiec zarys fabularny, a przynajmniej koncowke tzn. jak to wszystko sie skonczylo, bo poza szukaniem skarbu/nudnymi walkami/beznadziejnymi nazi zombie, to malo pamietam ;/

Odnośnik do komentarza

Nie zapamiętałeś FANTASTYCZNEJ grafiki?!?!?!?! To jak podejdziesz do GENIALNEGO U2?!?!?!?!?!

 

A poważnie, postaram ci trochę pomóc chociaż grę przechodziłem w maju/czerwcu i też już nic nie pamiętam ;)

 

 

No więc, szukali skarbu, znaleźli, była klątwa co robiła z ludzi zombiaki, ze skarbu chcieli zrobić super broń, Drake pokonał przydupasa głównego złego (bo główny zły został zdradzony przez przydupasa głównego złego i zabity przez tegoż), uratował swoją kobietę, padł jakiś suchy żarcik i były creditsy

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem ^^

Odnośnik do komentarza

To nie była klątwa tylko wirus - przynajmniej ja to tak odebrałem. Coś ala RE.

Źle to odebrałeś ;)

 

Jak źle jak

ludziki zmieniali się w zombie po otwarciu sarkofagu - z tego więc wniosek, że to wirus, bakterie whatever. Widać to zresztą w ostatniej cut scence na wyspie. :P

?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jestem po 4 epizodzie zaraz po crashu, pytanie czy przez dalsza czesc gry bedzie tyle strzelania co tutaj bo nie ukrywam zniechecilem sie do gierki jak przez 95% bylo samo strzelanie ...

 

Ogólnie strzelania jest bardzo dużo, ale i eksploracji kolejnych lokacji również nie zabraknie. Ale wierz mi, że w miarę postępów w grze będzie ona dla Ciebie coraz lepsza. Sam przyznasz, że grze towarzysz iście filmowa otoczka. 8)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No tak, ale zwazywszy na to ze pierwszy raz przechodzilem na normal to teraz musze to zrobic JESZCZE dwa razy ;S

 

Nie ma to jak idiotyczny sposob zmuszenia mnie do przechodza gry XXX razy :(

 

Bah!

 

No nic, dzieki za info.

 

Nie jesteś pierwszym :) i pewnie nie ostatnim ;)

 

A gra jest fantastyczna, sam przechodziłem 3 razy.

Ja przeszedłem siedem i nadal mi mało :P Czemu się denerwujesz, może i zmuszają ale do samej przyjemności ;) pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...