Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, wersja kinowa byc musi!

 

Skany - nieciekawe: stare zrzuty z pokazu na GDC i kilka nowych fotek z gry...

 

Najbardziej w przypadku HR licze na klimat - wyobrazacie sobie to? Jak najlepszy thriller! Sprawdzanie o zmierzchu miejsca zbrodni, dokladne analizowanie danych, poszukiwanie zabójcy... pelne akcji, napiecia i niepewnosci!

 

Ten projekt nie moze zostac skopany. Dlaczego? Bo to w chwili obecnej najbardziej oczeekiwana przeze mnie gra na konsole w ogole! :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak nie będzie wersji kinowej, to zbieramy sie w większej grupie i jedziemy do Warszawy pod siedzibę SCEP, jak górnicy pod sejm ;)

 

I mam tak jak Don Pedro, żadne God of War 3, Bioshock 2, czy Uncharted 2, tylko właśnie Heavy Rain, zdecydowany numer jeden. Jestem cholernie ciekawi co Quantic Dream nam sprezentuje. Poważna gra, spora dawka emocji, świetna fabuła, najlepsze oddanie ludzkich emocji i gry aktorskiej w grze wide, tego właśnie oczekuję.

 

Można na GDC pochwalą się nowym materiałem? Oby! Jak nie GDC, to E3, no i ta data premiery, kiedy to będzie?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi, kiedy HR sie ukaze. Mam obawy, ze byc moze gry nie zobaczymy w tym roku :mellow:

 

Wszystko okaze sie na GDC - jesli tutaj gra zostanie pokazana to bedzie oznaczac, ze jest spora szansa na premiere w tym roku. Jesli nie, to ostatecznie pokaz musi odbyc sie na Sony Gamer's Day w maju!

 

Trailer HR dopiero na E3 to juz troche za pozno, tym bardziej, ze Sony raczej nie wrzuci gry na rynek w gorączkę świąteczną - to byloby dla niej zabojstwo! Obstawiam, ze jak premiera w tym roku to najpozniej wrzesien, ewentualnie poczatek pazdziernika. A jak nie ten rok to "gdzies w 2010"...i tak to sie bedzie krecic :huh:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mozecie mi wyjasnic na czym polega fenomen tego hypu? Na kilku concept artach? Ogladam przerozne filmiki, czytam zapowiedzi, staram sie znalesc odpowiedz na moje pytanie jednak nie potrafie tego zrobic. Nie pokazali zbyt duzo gameplaya, ale z tego co widze gra wyglada na bardzo nudna, zalosna wrecz. Klimat? Klimat to ma SoC a nie jakistam Heavy Rain... Tak na dobra sprawe to ja w tej grze nie widze nic ciekawego :huh:

 

@V

A cos w tym dziwnego?

Edytowane przez arqueek
Odnośnik do komentarza

A cos te gry laczy? Poza tym, ze obie robi ta sama firma? Chyba nie.. A wiecie, ze to, ze jakastam firma zroibila dobra gre nie musi oznaczac, ze druga gra tez bedzie dobra? Jakby isc tym tokiem myslenia to kazdy nfs tez bylby bardzo dobry, a wszyscy wiemy, ze tak nie jest...

 

Zaraz pewnie zacznie sie atak fanboyow, ze jestem fe bo nie czekam na Heavy Rain. Ale szczerze mam to gdzies, Killzone 2 otworzyl mi oczy. Mam wlasne zdanie, jezeli jakas gra jest slaba to nie bede jej bronic tyllko dlatego, ze jest exclusivem. Juz z tego wyroslem, niektorzy jak widac nie.

 

PS No i oczywicie zaden z panow powyzej nie odpowiedzial mi na pytanie co takiego nadzwyczajnego jest w Heavy Rain. Fakt, latwiej jest powiedziec, ze jestem fe niz uargumentowac swoje racje.

Odnośnik do komentarza
A cos te gry laczy? Poza tym, ze obie robi ta sama firma? Chyba nie.. A wiecie, ze to, ze jakastam firma zroibila dobra gre nie musi oznaczac, ze druga gra tez bedzie dobra? Jakby isc tym tokiem myslenia to kazdy nfs tez bylby bardzo dobry, a wszyscy wiemy, ze tak nie jest...

 

Zaraz pewnie zacznie sie atak fanboyow, ze jestem fe bo nie czekam na Heavy Rain. Ale szczerze mam to gdzies, Killzone 2 otworzyl mi oczy. Mam wlasne zdanie, jezeli jakas gra jest slaba to nie bede jej bronic tyllko dlatego, ze jest exclusivem. Juz z tego wyroslem, niektorzy jak widac nie.

 

PS No i oczywicie zaden z panow powyzej nie odpowiedzial mi na pytanie co takiego nadzwyczajnego jest w Heavy Rain. Fakt, latwiej jest powiedziec, ze jestem fe niz uargumentowac swoje racje.

Czy ja napisałem, że jesteś "fe" or sth? :blink:

Ja nie wystawiam tej grze juz teraz 10 ale jestem wysoce przekonany, ze będzie to gra przynajmniej tak dobra jak Fahrenheit. Ty w niego pewnie nie grałeś więc nie wiesz o co chodzi a teraz próbujesz tu udowodnić nie wiadomo co innym. Nie czaisz tematu i nie interesuje cie ta gra więc po na nią i na osoby na tą grę czekające naskakujesz?

Odnośnik do komentarza
PS No i oczywicie zaden z panow powyzej nie odpowiedzial mi na pytanie co takiego nadzwyczajnego jest w Heavy Rain. Fakt, latwiej jest powiedziec, ze jestem fe niz uargumentowac swoje racje.

Według mnie to, że developerzy nie boją się pokazać tego co chcą w grze.

Ale mówię, że nie każdemu musi podobać się ta gra. Ja czekam, a to czy inni robią to ze mną mnie nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
PS No i oczywicie zaden z panow powyzej nie odpowiedzial mi na pytanie co takiego nadzwyczajnego jest w Heavy Rain. Fakt, latwiej jest powiedziec, ze jestem fe niz uargumentowac swoje racje.

 

Nie jestem Panem, ale odpowiem. W czasach gdzie rynek gier zasypują produkcje typu LBP - kolorowe stworki i skakanie po kwadracikach (nie żebym specjalnie coś miała, ale frajde z tego miała bardziej moja siostra niż ja) - miło zobaczyć ciekawą przygodówkę. Nie tylko dla dzieciaków, ale i dla starszych osób. Mój ojciec się dopytuje kiedy premiera, chociaż zawsze wykazywał średnim zainteresowaniem konsolami. Po samej recenzji Marcina w PE jestem napalona na Heavy Rain jak szczerbaty na suchary. Jeśli gra będzie wyglądała, tak jak chce tego sam producent - to będzie bomba, zresztą same screeny mówią same za siebie. Nie chcę zapeszać, ale coś czuję, że to będzie mój hit na PS3 - zaraz po MGS'ie ;]

 

Odnośnik do komentarza
Mozecie mi wyjasnic na czym polega fenomen tego hypu?

Fenomen tego tytułu polega na tym, że to nie będzie zwykła gra wideo jakich pełno, tylko tytuł skierowany do graczy pełnoletnich. Heavy Rain będzie poruszał sprawy poważne, także takie, które mogą spotkać każdego z nas. Tu nie ratujemy świata przed złym czarodziejem. Ogólnie Quantic Dream stawia na ludzkie emocje, najlepsze studio motion capture na świecie ma pomóc w tym.

 

Dla mnie to jest zdecydowany numer jeden w tym roku. Takich gier mi brakuje, prawdziwe emocje, prawdziwe problemy z domieszką dobrego kryminału (coś na wzór filmu Siedem). No i sam gameply, który zapowiada się niesamowicie. Niemal wszystko co zrobimy, ruszymy, otworzymy, będzie miało swoje konsekwencje!

Odnośnik do komentarza

No, i sie doczekalem konkretnych odpowiedzi za co Wam dziekuje.

 

@Lain

Produkcja typu LBP byla zaledie jedna, nie wiem skad wzielas caly "zalew" ;)

 

@Emet

Akurat ta czesc postu nie byla do Ciebie ;)

 

@Andrij19

Nie ma to jak wyszukana argumentacja...

 

Osobiscie nadal mnie ten tytul kompletnie nie przekonuje. Jasne, jest to cos nowego, cos czego jeszcze nie bylo, ale jak gram w gre to nie chce znow borykac sie z problemami realnego swiata, a spedzic milo i przyjemnie czas. Za gre dziekuje, ale zostane przy swoim "kolorowym i dziecinnym" LBP ;)

Edytowane przez arqueek
Odnośnik do komentarza

i wlasnie to mysle, ze elektryzuje wielu z nas, zeby moc sie postawic w sytuacjach jakich w zyciu bysmy nie mogli uczestniczyc z powodu jakim jest najzwyklejsza ciekawosc, na dodatek mam nadzieje ze gra bedzie znow istnie w filmowym wykonaniu co swietny farenheit

 

a no i jeszcze jedna sprawa - przygodowek w dobie fpsow ze swieca szukac! a moim skromnym zdaniem heavy rain to taka przygodowka na next geny ktora nie ma nawet rywala w tej kategorii niestety

Odnośnik do komentarza
@Lain

Produkcja typu LBP byla zaledie jedna, nie wiem skad wzielas caly "zalew" ;)

 

 

Osobiscie nadal mnie ten tytul kompletnie nie przekonuje. Jasne, jest to cos nowego, cos czego jeszcze nie bylo, ale jak gram w gre to nie chce znow borykac sie z problemami realnego swiata, a spedzic milo i przyjemnie czas. Za gre dziekuje, ale zostane przy swoim "kolorowym i dziecinnym" LBP ;)

 

Chodziło mi o to, że dawno na rynku gier nie było czegoś, co specjalnie by mnie zachwyciło - oczywiście mowa tu o PS3. Dlatego wymieniłam LBP, którą wszyscy się jarali, a tak naprawdę skakanie ludzikami po kwadracikach nie bawi mnie. ; / Ja lubię zabijać stwory (tutaj trochę się to mija z HR, ale chyba wiesz o co mi chodzi) - Ty zbierać pieniążki, skacząc kolorowym ludzikiem. Kwestia gustu. ;') Bądź co bądź, szanuję Twoje zdanie. Pzdr. ;')

 

Odnośnik do komentarza
Kto nie widział niech oglądał, kto widział... niech obejrzy jeszcze raz :)

 

Polski Heavy Rain

http://www.ps3site.pl/polski-heavy-rain/16557/

Czy to nie jest "życiowe", no może oprócz tej końcówki ;P

Nie będę przesadzał ale to jest chyba to co chciałbym wreszcie w grach zobaczyć.

Coś dorosłego i prawdziwego.

Bez pipienia i robienia z gówna czekoladek.

Świetnie zrealizowany ten filmik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...