Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam czekam na Heavy Rain bo ostatnio zauwazylem ze gry co raz mniej mnie kręcą... Wlasciwie w tej generacji byly moze 2-3 gry, ktore zaangazowaly moj intelekt i emocje reszta to marketingowo casualowa papka. HR nie moze nie skosic po tym co zobaczylem w Farenhaicie, ktorego notabene ukonczylem niedawno..

Odnośnik do komentarza

Fajnie przetlumaczone :).

Osobiscie przyznam ze z poczatku nie interesowala mnie w ogole ta gra (co dziwne, bo ten gatunek UWIELBIAM, Fahrenheit to dla mnie bostwo w dziedzinie gry-kinematografii, naprawde nie rozumiem czemu mnie informacje nt takich gier nie interesuja, ale zagrac w COS takiego to dla mnie jak kufel czekolady :P ).

Ale od kilku miesiecy zaczynam sie nia interesowac (z bolem przyznam ze dopiero zainteresowalem sie tez seria SH z PS2, takze na bardziej dorosle tematy jestem otwarty tym bardziej :D)..

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Ja tam czekam na Heavy Rain bo ostatnio zauwazylem ze gry co raz mniej mnie kręcą... Wlasciwie w tej generacji byly moze 2-3 gry, ktore zaangazowaly moj intelekt i emocje reszta to marketingowo casualowa papka. HR nie moze nie skosic po tym co zobaczylem w Farenhaicie, ktorego notabene ukonczylem niedawno..

A ja gram w starego Omikrona właśnie i dobrze się bawię i nie wiem czemu!

Odnośnik do komentarza

Nie Hypować bo to zawsze jest na forach a na sprzedaż i tak sie nie przekłada..muszą zacząć robić kampanie reklamowe z prawdziwego zdarzenia skierowane do normalnych graczy (tzn nie śledzących for i stron o konsolach) bo dla graczy że tak powiem "hardcorowych" reklama nie jest potrzebna bo i tak prawdopodobnie kupią nie kierując się żadną reklamą :)

Odnośnik do komentarza

I to mnie boli i to bardzo.. Zastanawiam sie czy za pare lat, przy kierunku w jakim obrala nasza branza starszy gracz bedzie w ogole mogl znalezc cos dla siebie na konsolach. Przyznam ze bardzo sie boje ze HR podzieli los takich gier jak Shenmue, Okami i kilku innych genialnych gier.. pytanie tylko.. czy Sony jeden z ostatnich bastionow tytulow dojrzalych i innowacyjnych takze nie po(pipi)i sprawy i przyszla generacja to nie bedzie walka gier typu Wii Sport itd.. Obym sie mylil bo z tymi 13 latkami to roznie bywa. Ja jak zaczynalem moja przygode z grami na powaznie wcale nie gralem w tytuly dla dzieci ( no moze po za Harrym bo lubie to uniwersum:). Zawsze mnie jaraly tytuly typu GTA, Max Payne itd a Shenmue zachwycalem sie w wieku bodajze 12 lat . Przy tym trzeba zaznaczyc ze kiedys to bylo zupelnie inaczej. Czlowiek bral kartke, bral Extrima i spisywal gry ktore dostaly wysokie oceny wiec generalnie znacznie latwiej bylo nie pominac jakiejs perelki( Oczywiscie czlowiek jechal z lista na gielde:). Teraz w czasach kiedy gry sa trendy i jazzy, ciagle sie (pipi)i o szkodliwosci gier na mlodych ludzi, dzieciaki wychowują sie na tym co im rodzic kupi albo co jest na topie...

 

Druga strona medalu jest to ze podobno wiekszosciowy procent graczy stanowia ludzie kolo trzydziestki wiec w co oni do cholery grają ?? Ja tam wierze w HS, wierze ze jest duzo ludzi, ktorzy oczekuja od gry czegos wiecej niz autopilot i kolorowa graficzka (sry od PoPa sie nie odczepie:).

 

A ten rok zapowiada sie dla nas swietnie: Heavy Rain, Uncharted 2, Infamous, Batman, Brutal Legend, Saboteur, Wolfenstain to wszystko sa gry, ktore beda miazdzyc kliamtem, filmowoscia i raczej nie sa skierowany stricte dla gowniarzy :)

 

A Resident Evil 5 i Killzone 2 juz są :D

Odnośnik do komentarza
Nie Hypować bo to zawsze jest na forach a na sprzedaż i tak sie nie przekłada..muszą zacząć robić kampanie reklamowe z prawdziwego zdarzenia skierowane do normalnych graczy (tzn nie śledzących for i stron o konsolach) bo dla graczy że tak powiem "hardcorowych" reklama nie jest potrzebna bo i tak prawdopodobnie kupią nie kierując się żadną reklamą :)

 

Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi ;P

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie chcą krwi. Ludzie chcą wojny. Dlatego takie tytuły jak Gears of war się dobrze sprzedają. W sumie jak przychodzę zmęczony i wnerwiony po szkole to nie chce mi się bawić w jakieś gry z zagadkami albo logiczne. O wiele bardziej wolę pozabijać Locastów/Helgastów i się odstresować. Jednak jak mam kilka godzin i wiele chęci gry typu Heavy Rain są jak złoto.

Odnośnik do komentarza

ja tam czekam na tę grę jak na zbawienie :D po tym co ostatnio proponują gry, dla "dorosłych" w których oprócz pożogi i zniszczenia nie można zdziałać nic innego to HR jest iskierką nadzieji na inteligentną rozrywkę. Ta gra niema być dla mas, ta gra ma być dobra, to niema być killzone 2 który jest odmóżdżony do granic możliwości

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Srasznie mi sie podoba to ,ze te wszystkie gry wydawane przez Sonybeda w j. polskim

 

Mimo ,ze ja osobiscie znam jezyk Angielski bardzo dobrze to jednak milo sluchac lub grac w cos co jest przygotowane w naszym jezyku. Nie ucieknal Ci wtedy zadne najmniejsze szczegoly fabuly.

 

Najlepszym przykladem niech bedzie to ze FF7 przeszedlem 8 razy a dopiero teraz jak mam po polsku na psp odkrylem rzeczy o ktorych wczesniej nie mailem pojecia. Sa to smaczki, detale fabularne ale bardzo milo je odkrywac.

 

Dlatego ciesze sie ze Heavy Rain , Uncharted , Infamous i inne beda w jezyku polskim.

 

 

Co do samej gry, Najbardziej w niej pociaga mnie jej tajemniczosc. Niby zwyczajne zycie , zwykle domy itd. A historie sie tam dziejace opowiadane z takim pietyzmem i tworcy pozwalajacy wejsc nam w sytuacje ludzi to przezywajacych.

 

Tak naturalnie tak wiarygodnie jak jeszcze nigdy wczesniej.

Ja ja kupie na 100%

Odnośnik do komentarza

wiecie co, to będzie chore jak znowu nie dadzą napisów do wyboru! a co mają np powiedzieć ludzie co nauczyli się zamiast angielskiego, język niemiecki (tak jak m.in. ja) ? Bo z całym szacunkiem, nie wierzę, że polski dubbing nie spi#$doli klimatu (nie mówiąc o niemieckim dubingu). Podsumowując wiadomo coś o combo napisy + audio eng w InFamous, Heavy Rain oraz Uncharted (ps wyobrażacie sobie Nathna w polskiej wersji, może Pazura?? hehe), bo Rachet to zapewne fajnie wyjdize z polskim dubbingiem

 

 

ps od razu uprzedzam, tych co będa pisali, że jak nie ma w pl to żle, jak jest to też, bo mi chodzi o opcje jak ktoś nie umie angielskiego, a np niemiecki (albo w ogóle nie umie nic poza swoim ojczystym językiem - jak np duża część Amerykańców)

 

 

 

odbiór.......

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

No i właśnie mnie nie zrozumiałeś.

Tak są dostane ale tak samo w dubbingu (a nie wiem czy kiedyś słyszałeś niemiecki dubbing?) . Tak było z KZ2, a combo jakiś język napisy + eng. dubbing to z tego co pamiętam był chyba tylko w wersjach skandynawskich, więc nie przydatnych dla większości Polaków

Odnośnik do komentarza

Skoro piszecie o lokalizacjach to i ja sie wypowiem ;)

 

Chetnie zobacze Ratcheta z dubbingiem PL, bo do bajek to akurat Polacy podkladaja glos bardzo dobrze.

 

Infamous mysle, ze moze byc pelny PL (nowa marka) ale np Uncharted nie wyobrazam sobie z polskimi glosami.

Heavy Rain mimo, ze nowa marka to dla mnie w gre wchodzic beda tu tylko i wylacznie glosy angielskie. Film(szczegolnie powazny.. a taki HR bedzie)+dubbingPL=totalny kicz... szczegoilnie jesli bedzie na poziomie KZ2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...