Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nowe info: dla mniej wprawnego gracza przygoda skończy się po 4 godzinach grania. Różne wątki, możliwość śmierci bohatera (to akurat wiemy), zero strzelania czy walki wręcz - gameplay składający się ze przeprowadzania śledztwa, konwersacji i QTE.

Today I recieved ABSOLUTELY RELIABLE informations about one of the most awaited PS3 games: Heavy Rain. I will list and explain some details that I obtained and that will spread on the web as soon as possible.

 

At first I want to analyze the structure of the storyline: in Heavy Rain we will be able to use several characters. Each one of them will follow his own path that, as we can imagine, will converge with the other characters ones, to finally define only one big plot. During the game, every choice will modify the storyline that - I confirm it - will lead us to different endings. Different-paths lead to Differett-endings.

 

Another important point is the game-lenght. Heavy Rain will have an Inverted-lenght, and here Ill try be more clear:

if the player isnt such a good videogamer, the plot will end in a really short time (here we talk about 4 hours). On the other side, if the player is really good, the plot will result more complex, so that it could end after over 12 hours. My reliable source talks about Faster-ending Paths that will be suggested to the player, and that will make the game-experience shorter. Thanks to all the alternative paths, a good replayability is ensured.

 

 

 

Now ill spend few words about GameOver: it doesnt exist. If a character dies, the plot goes on even if that path has been interrupted, modifying the other ones.

 

In the last lines i want to talk about gameplay: David Cage has never been totally clear about it, leaving a lot of doubts to players and press. Heavy Rain was described to me as an adventure based on three main elements: Investigation, Conversation, Quick Time Events. What does it mean? It means that there wont be active shootings/fightings, so that the gameplay will move on a simil-GraphicAdventure style, even if it will mantain different elements from real graphic adventures. Quick Time Events will be an important aspect of the game, but they can be considered only a part of a more complex gameplay. Investigation, Conversation, QTE.

 

Obviously, Heavy Rain will be shown at the E3 and it seems that Quantic Dream is preparing something really big for Los Angeles. Heavy Rain will be out on Fall 2009.

Więcej: http://www.upsblogit.com/?page_id=3626

 

edit: teraz zauważyłem NAJWAŻNIEJSZĄ INFORMACJĘ. Podkreślam ją w tekscie

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

przecież od rana dostępny jest na gametrailers nowy odcinek gttv z nowym gameplayem z Heavy Rain.

 

np tu http://www.gametrailers.com/gametrailerstv...p;ch=1&sd=1

 

Powiem jedno-ta gra będzie przełomowa pod każdym względem,wg mnie największy tytuł na PS3 i w ogóle na tą generację

 

ps.scena z Madison w dyskotece po prostu mnie zmasakrowała,tak samo jak bijatyka na złomowisku z drugą grywalną postacią.Wiem też jedno,od dziś nie oglądam już prezentacji tej gry,chce mieć genialną frajdę jak ją kupię.Ta gra przejdzie do historii

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

w genialnego Fahrenheit grałeś?przecież ta gra to rozwiniecie koncepcji w niej zaprezentowanej jeśli chodzi o gameplay.grzeszysz porównując te zbliżające się dzieło do lingera.Choć fakt faktem, HR podobnie jak poprzednia pozycja tego studia nie spodoba się każdemu głównie z uwagi na specyficzny sposób narracji i sterowania.

Odnośnik do komentarza

ze wszystkich zapowiedzi na ps3 najbardziej czekam na heavy rain. podczas trailera znów szczena mi opadła i nie chciała się podnieść do końca. mam nadzieję, że scenariusz będzie tak masywny jak mówią, chciałbym żeby było sporo ścieżek do osiągnięcia celu, wyborów. tak jak w trailerze z madison, pojedynek z mordercą, albo ucieczka. trailer z kolesiem z fbi dobrze wróży. mogliśmy wybrać czy strzelić do mad jacka czy nie. pewnie w zależności od tego dowiemy się więcej lub mniej o sprawie mordercy. piękne.

Edytowane przez Enori
Odnośnik do komentarza

mi najbardziej z prezentacji z gttv podoba się scena z Madison na dyskotece-wykonanie lokalu i masa ludzi wokoło po prostu miażdży.No i do tego scena jak po dyskotece pijana bohaterka jest w samych stringach przy jakimś starym zboku siedzącym na kanapie po prostu ryje beret.Ta gra będzie genialna.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
w zyciu bym tego gra nie nazwal to powinno byc na store za 9,99 jak linger in shadow......

 

Szczerze? Marna prowokacja.

Ta gra może pobić Blade Runnera. Gigantyczna ilość zakończeń, całkowicie nieliniowa fabuła, mnóstwo ścieżek postępowania (jak ten agent chciał wyciągnąć od murzyna informacje, miał cztery opcje do wyboru. Założę się, że każda miałaby inny skutek!). No i akcja - taka ucieczka z wyciskanego samochodu będzie zapewne giga emocjonująca.

 

2000 stron scenariusza: to mówi samo za siebie. (A o ich jakość, jestem jakoś dziwnie spokojny.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...