Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Przeszedlem, pewnie bede meczyl inne zakonczenia :)

Interactive drama na najwyzszym poziomie :)

 

W kazdym razie od 1/4 gry bylo wiadomo kto jest origami killerem, niesamowite, ze czesc z graczy pisala po przejsciu:

"OLABOGA NO W ZYCIU BYM SIE NIE DOMYSLIL"

...lol

Przeciez to jest wielokrotnie mowione praktycznie wprost, do tego zachowanie pewnej postaci rowniez nie pozostawia zludzen.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy taki powolny? Z czasem nabiera niemalego rozpedu :)

Na pewno warto zagrac! Top 10 tej generacji.

Niektore chaptery na biezaco rozgrywalem na kilka roznych sposobow, zeby zobaczyc co by bylo gdyby. Czasem szczeka ladowala na podlodze.

Szkoda, ze xboty maja tylko laserki, PIU PIU. Omijaja ich najwazniejsze momenty elektronicznej rozrywki.

 

Anzej, a noz zakonczenie, o ktorym czytales okaze sie rownie prawdziwe jak to z tlou?;)

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

No dla mnie HR to Top 3 tej generacji (za TLoU i GTA4), może jeszcze jedynie GTA V i Beyond je wypchnąć. Ja tam nie wpadłem na to kto był mordercą :) Może dlatego, że za bardzo byłem pochłonięty tym wszystkim (emocje) ? . Co do tego, że było takie oczywiste kto był OK, Jeczes może miałeś taką pewność przez to, że niektóre rozdziały po dwa razy na bieżąco rozgrywałeś ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

No i odechciało mi się grać . Liczę sobie do 20 młodym debilem co skacze po budowie i pewnie zaraz zdechnie i gra mi się zacina już 20 raz w tym miejscu . Poprzednie rozdziały też w co czwartym na oko gra się wiesza . Syf niesamowity . Nie pomogło oczywiście zainstalowanie od nowa danych gry . Chyba czas na obejrzenie reszty na jutubie . (z bachorem to nie spojler bo nie wiem czy zdechnie i się pewnie nie dowiem ) . Nie polecam . Totalna porażka .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Kasias

Odradzam wykładania kapusty na Beyond czy jakąkolwiek "grę" Cage'a, bo to co najmniej takim sam poziom grafomaństwa jak pożałowania godne Heavy Rain. Ten koleś to taki Uwe Boll branży gier wideo, tyle że Niemiec śmieje się z tego i trzepie kasę, a Cage chyba naprawdę uwierzył, że potrafi pisać scenariusze i tworzyć gry.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Kurcze, o co chodzi z tą grą? Kupiłem na Allegro używkę, pierwsze włączenie - zawiesiła się, czarny ekran (instalowałem patch 2.0). Drugi raz wystartowała, trochę pochodziłem po mieszkaniu i znów zwiecha. Kolejny raz nie zwiecha, ale z kolei dźwięk przestał działać. Teraz już za każdym razem zawiesza się na ekranie loadingu. Próbowałem reinstalować, usuwałem patcha, no wszystko. Konsola Super Slim, a więc raczej z tego najgorszego jakościowo sprzętu niestety. Kumplowi na SS wystartowała bez problemów (nie wiem jak dalej bo tylko start sprawdzaliśmy), u mnie żadna inna gra problemów nie sprawiała (no może czasem jakieś lekkie spadki animacji) - GTAV, TLoU, dość wymagające od konsoli gry i śmigają. A HR jak na złość nie idzie.

 

Płytka jest lekko porysowana no, ale myślę, że konsola i tak powinna ją odczytać. Mam wersję premierową, zastanawiam się czy wersja Essentials się czymś różni, może by ruszyła?

 

Chciałem kupić cyfrowo, ale czy jestem ślepy, czy na PSS nie ma cyfrowej wersji dla PS3?

Edytowane przez Krupier
Odnośnik do komentarza

Krupier, nie instaluj patcha. Tam chyba tylko wprowadzono obsługę muva?

A i taka rada: jeżeli długo grasz na konsoli, instalujesz gry, to po czasie dysk nagrzewa sie, przez co wszystko muli. U mnie całą noc iinstalowały sie patche do Gran Turismo. A mam konsolę osiem lat.

Cyfrowej wersji nie ma, bo gra zajmuje 40 giga i taki rozmiar jest za spory na gry z ps3.

Ps. Czyli potrzebne by było 80gb wolnego - za dużo by mieli reklamacji.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...