Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez dalem dwie strony temu :D

 

A faktycznie, taki maly link dales ze nie zauwazylem :P

 

No to moze cos innego zapodam, ktos tam wczesniej pisal ze na gafie sa fotki ffa z PS4 PRO, no niby sa, ale niestety off-screeny

 

http://i.imgur.com/y5yxHMx.jpg

 

http://game.watch.impress.co.jp/img/gmw/docs/1020/525/05.jpg

 

4K + HDR, ten pierwszy nawet pomimo offscreena pokazuje naprawde zywe kolory. Dupa chocobosa jeszcze nigdy nie miala tyle glebi. Chcialbym jednak dostac solidne porownanie PS4 1080p vs PS4 PRO 1080p bo jestem bardzo ciekaw czy naprawde olali sprawe na PS4.

 

@nizej

 

XDDDDDD

Odnośnik do komentarza

 

Dobrze ze brokuł bartek nie widział Final Fantasy X-2 i strojow Rikku

Człowieku czas trochę poszedł do przodu od premiery FF X-2.

No czas poszedl do przodu Rikku wywrotka i w ogole nie do wiary co ta Cindy.

dd32d3e217c0c92b32cebd466f6504eb.jpg

@Bluber to dziewczyne/zone zakladam tez bedziesz ubieral mowiac jej w czym ma chodzic a w czym nie?

Odnośnik do komentarza

Ty nie rozumiesz kompletnie o co chodzi. Tutaj nie chodzi o najazdy kamery tylko o to jak jest ubrana i jak jest przestawiana postac Cindy na trailerach w stosunku do reszty ekipy praktycznie całkowicie ubranej. Z wyjątkiem jednego kolesia, któremu widać kaloryfer, ale który nie wygina się na masce auta ani podczas trailera nie ma zooma na klate. 

 

 

 

acha, czyli emanujący silnym heteroseksulizmem i przedstawiony z gładko wydepilowanym i wyrzeźbionym torsem Gladious już ci nie przeszkadza?

 

tumblr_nmmamxy0Yz1rnskvzo5_1280.png

 

no ja nie wiem jak można tak uprzedmiotowiać mężczyznę i w dodatku przedstawiać go wedle wzorca, przez który większość konsolomaniaków może popaść w kompleksy.

 

wybiórcze lewactwo w pigułce :rotfl:

 

edit: ech jeszcze 4h wczesniej i załapałbym się na guwnoburze ;/

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Typ powyżej to Kamil Bednarek?

 

 

Ty nie rozumiesz kompletnie o co chodzi. Tutaj nie chodzi o najazdy kamery tylko o to jak jest ubrana i jak jest przestawiana postac Cindy na trailerach w stosunku do reszty ekipy praktycznie całkowicie ubranej

 

Hm, to zupełnie prawie tak jak Quiet w MGS5 :philosoraptor:

tak wiem, że ona musi, ale to tylko fabularna wymówka by stuleje się cieszyły podczas gry

 

Odnośnik do komentarza

 

Ty nie rozumiesz kompletnie o co chodzi. Tutaj nie chodzi o najazdy kamery tylko o to jak jest ubrana i jak jest przestawiana postac Cindy na trailerach w stosunku do reszty ekipy praktycznie całkowicie ubranej. Z wyjątkiem jednego kolesia, któremu widać kaloryfer, ale który nie wygina się na masce auta ani podczas trailera nie ma zooma na klate. 

 

 

 

acha, czyli emanujący silnym heteroseksulizmem i przedstawiony z gładko wydepilowanym i wyrzeźbionym torsem Gladious już ci nie przeszkadza?

 

tumblr_nmmamxy0Yz1rnskvzo5_1280.png

 

no ja nie wiem jak można tak uprzedmiotowiać mężczyznę i w dodatku przedstawiać go wedle wzorca, przez który większość konsolomaniaków może popaść w kompleksy.

 

wybiórcze lewactwo w pigułce :rotfl:

 

edit: ech jeszcze 4h wczesniej i załapałbym się na guwnoburze ;/

 

cała ta meska ekipa to jakies wyidealizowane wzorce wygladu mezczyzn, kto ma taka krate na brzuchu oprocz kilku spartakusów? ale bluber tylko cycki widzi

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którym przeszkadza ubiór jak i panów i pań w grach niech idą żyć w 15 wieku, chamsko skorzystam z mema, "mamy 2016 rok..."

 

Najpierw hejtuje się gry i filmy a potem kobiety i mężczyzn w "realu", widziałem sporo już takich przodujących ludzi, jak wyzywają i mężczyzn i kobiety na ulicy bo wg ich spojrzenia na świat powinni się wstydzić pokazywania własnej indywidualności i kreatywności. W odniesieniu do gier tłamsi się twórców gier, w odniesieniu do filmów tłamsi się scenarzystów i reżyserów. Wszystko dlatego bo "mój" pogląd na świat jest ważniejszy jak wszystkich innych.

 

Problemy to są na bliskim wschodzie np, a nie w grach.

 

Co do samego FF15, mi tam boysband pasuje, mam tylko obawy, że aby grać bez cięcia będę musiał przejść na ps4 pro.....

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ludzie, którym przeszkadza ubiór jak i panów i pań w grach niech idą żyć w 15 wieku, chamsko skorzystam z mema, "mamy 2016 rok..."

 

Najpierw hejtuje się gry i filmy a potem kobiety i mężczyzn w "realu", widziałem sporo już takich przodujących ludzi, jak wyzywają i mężczyzn i kobiety na ulicy bo wg ich spojrzenia na świat powinni się wstydzić pokazywania własnej indywidualności i kreatywności. W odniesieniu do gier tłamsi się twórców gier, w odniesieniu do filmów tłamsi się scenarzystów i reżyserów. Wszystko dlatego bo "mój" pogląd na świat jest ważniejszy jak wszystkich innych.

 

Problemy to są na bliskim wschodzie np, a nie w grach.

 

Co do samego FF15, mi tam boysband pasuje, mam tylko obawy, że aby grać bez cięcia będę musiał przejść na ps4 pro.....

 

Nie przejmuj się prowokacją Blubera.

Trolling musi być, wyolbrzymianie jest na czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...