Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2018 o 01:13, iks napisał:

i chyba najgorsze i najnudniejsze subquesty jakie widziałem w grze RPG (nawet subquesty z DA: Inquisition wyglądały przy tym nieźle :P).

Chciałbym, aby projektanci questów mieli upierdzielane premie, gdy tylko wychodzą z propozycjami typu:

- pojedź na drugi koniec mapy, zabij 3 wilki i wróć po nagrodę

- dostarcz warzywa z farmy dla sprzedawcy na straganie 

 

Jak tu wciągnąć się w powagę majestatu, gdy pastuch każe księciu dostarczyć mu marchew z jego pola.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, gekon napisał:

serio to aż takie qoofno? bo nie wiem czy ściągać z pirat bej

zjadłem zęby na jrpg i serio to jest jedna z gorszych gier z tego gatunku. Wydmuszka bez fabuły i systemem walki który polega na waleniu jednego przycisku.

 Bardzo żałuje zmarnowanego czasu, który mogłem przeznaczyć np na Person 5.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2018 o 18:27, Shen napisał:

zjadłem zęby na jrpg i serio to jest jedna z gorszych gier z tego gatunku. Wydmuszka bez fabuły i systemem walki który polega na waleniu jednego przycisku.

 Bardzo żałuje zmarnowanego czasu, który mogłem przeznaczyć np na Person 5.

Misiu, czy ty własnie cofałeś się 5 stron aby mi minusować posty?

Dojrzale.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Strife napisał:

Czy Ty własnie wypominasz komuś że Cię minusem poszczuł? Słabeee to bardzo słabe :sapek:

Minusami :P I to rożne posty na różnych stronach :)
Wyobraź sobie tą furię, którą mój minus wywołał, że dopiero po przeglądnięciu 5 stron mu przeszło. 

5 stron go targało i szukał postów by minusy wcisnąć.

Jak do dla niektorych form o giereczkach dla dzieci potrafi byc sensem zycia :D

Edytowane przez szczudel
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pierce napisał:

Niezła beka - wychodząca w marcu edycja Royal Edition to... to sama płytka co wyszła w 2016 roku. Czyli 1.0. Innymi słowy trzeba będzie ściągnąć wszystkie updaty i DLCki (dostarczone w formie kodu w pudełku).

:dry:

To pewne?

Bulwa, a myślałem nad zakupem. Teraz chyba sobie daruję, bo ile to ściągania, 50GB czy więcej? Internet, to nie problem, ale po prostu nie będę karmił tej ich głupoty pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza

no, po to wydaje się "kompletną" edycję gry, że wcisnąć to samo co na początku, a resztą i tak trzeba zassać. 

 

Tak bardzo gardzę Square Enix

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No tak, ale w Royal Edition płacisz za:

  • Expanded Map: Insomnia City Ruins – all-new side quests and enemies such as Cerberus and Omega will be available through the expanded map of the Crown City of Insomnia. Players will also take on the Rulers of Yore.
  • A fully-controllable Royal Vessel boat, expanding the world of Eos and allowing players to explore the area between Cape Caem and Altissia. Players will also be able to fish aboard the vessel and discover new fishes and dishes.
  • A new accessory that can activate the new action “Armiger Unleashed” - players will be able to unleash powerful attacks while the Armiger is summoned. After collecting all of the royal arms, players will be able to find an accessory in an unidentified part of the world, enabling access to Armiger Unleashed.
  • A new first-person camera mode, allowing players to experience the game from Noctis’ perspective.
  • More than a dozen pieces of downloadable content including weapons, Regalia car skins and item sets
  • Archive – players can review the “Cosmogony” stories scattered throughout the FINAL FANTASY XV world. Additional local myths and legends will also be placed in various new locations, allowing players to obtain more information about the world.
  • Quest to obtain and Strengthen Regalia Type-D
  • New Trophies

A, nie za łatanie podstawki. To sa nowe bajery, nie poprawki starych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...