Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, mecz sie zaczal, chipsy napoczęte, wiec moge kilka slow napisac. wasabi smakuja jak laysy w tym smaku, choc sa jak dla mnie zbyt lagodne. tak jakby wziac mniej doprawione laysy i wrzucic do paczki z napisem top chips. czosnkowe za to mistrzostwo swiata, wyrazisty smak, pycha. zaznaczam, ze jestem fanatykiem czosnku, wiec moze to byc malo obiektywna ocena.

 

voila.

Odnośnik do komentarza

dobra, mecz sie zaczal, chipsy napoczęte, wiec moge kilka slow napisac. wasabi smakuja jak laysy w tym smaku, choc sa jak dla mnie zbyt lagodne. tak jakby wziac mniej doprawione laysy i wrzucic do paczki z napisem top chips. czosnkowe za to mistrzostwo swiata, wyrazisty smak, pycha. zaznaczam, ze jestem fanatykiem czosnku, wiec moze to byc malo obiektywna ocena.

 

voila.

i to jest jakaś opinia i dobrze jest ją poznać i masz za to wirtualnego plusa

 

nie to co "kupiłem randomową paczke, ale jej nie próbowałem"

 

btw

mejm i lucek - jesteście nudni (to znaczy że nudzicie jak stare trepy)

Odnośnik do komentarza

Wczorajsza wizyta w bezdomce = Chrupki kukurydziane Na Maxa o smaku ziół włoskich (po prawej)

190236.jpg

 

Ostatnio o wiele bardziej wolę chrupki, niż chipsy, a te dodatkowo mają spoko smak, identyczny jak top chipsy o smaku ziół włoskich:

chipsy.png

 

Dla mnie chrupki wygrywają. Jedne z lepszych, jakie ostatnio jadłem. Polecam :)

 

 

Do tego wziąłem na spróbowanie:

czosnek_ma_e.png

Identyczne, jak chipsy popcornowe, przyprawa czosnkowa daje radę, w mordę pali jak należy. Smaczne, ale więcej raczej nie kupię, bo strasznie tego mało. Na raz jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

a ja kupiłem tego piekielnego cheddara

 

wrażenia?

 

- czy ostre? nawet całkiem całkiem, spodziewałem się czegoś mniej ostrego znając standardy "ostrości" chipsów (która zwykle jest znikoma). jednak moje przyzwyczajenie do ostrego powoduje że ostrość to ok 4/10 (dla zwykłej osoby mogło by być 8/10

- czy dobre? dosyć... spodziewałem się czegoś lepszego jednak

- jak smakują? po pierwsze o wiele za mało smaku sera się czuje, prawie wcale :confused: za to poza ogólną ostrością można wychwycić troche konkretnego smaku papryczek jalapeno

 

mogą być ale raczej nie kupie więcej, liczyłem na bardziej wyrazisty smak sera

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...