Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio postawiłem na intensywność i jest ogień :P Dzisiaj zrobiłem HST by Litwin :P zamiast normalnego,najpierw zrobiłem plecy w systemie 15,10,5 bez przerw,później chwila przerwy i kolejna partia ciała w tym samym systemie,na koniec 10 minut biegu w fazach(2 minuty po 6km/h,2 po 8,2 po 10,2 po 8 i 2 po 6) i unoszenie nóg na dół brzucha na poręczach do tricepsa 30 powtórzeń,szok dla mnie jest taki że mimo iż klata była któraś z kolei poszło 90 kg na 5 razy na skosie w górę,mimo iż byłem na czczo :P

Odnośnik do komentarza

Od poniedzialku bede zmuszony zmienic swoj plan treningowy. Przez ostatni miesiac wygladal on tak: podciaganie na drazku, brzuszki, pompki, przysiady, machanie hantelkami i tak co dwa dni. Biegam codziennie. Teraz ze wzgledu na koniec wakacji bede mial mniej czasu i na trening bede mogl przeznaczyc w sumie tyle samo dni w tygodniu, ale cwiczenia bede musial rozlozyc pomiedzy poszczegolne dni. Myslalem o takim czyms:

pon - drazek, brzuszki, hantelki

sro - pompki, przysiady

pt - od nowa?

 

pomozecie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam drążek ale z podciąganiem u mnie cienko.

 

Co robić aby zwiększyć ilość powtórzeń? Podciągać się z np. krzesła? Robić tylko faze negatywną?

Zrób "smarowanie gwintów".

Kilka razy dziennie zrób jedną serię w maksymalnej ilości, ile dasz radę (może to być nawet 2-3 razy).

Ważne, żeby to zrobić prawidłowo,kiedy poczujesz, że następne podciaągnięcie będzie "oszukane" przerwij.

Po kilku dniach zobaczysz poprawę-w ten sposób "uczyłem " się przysiadów na jednej nodze i pompek na jednej ręce.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

a6w przepala mięśnie brzucha, włokna nie nadążają z regeneracją, nie nadaje się do masowania. jednocześnie nie spalisz tłuszczu na brzuchu i nie zwiększysz masy mięśni, to znaczy da się, ale trening i dieta musza być dopięte na ostatni guzik, a tak mocno zdeterminowany chyba nie jesteś ?

najpierw zredukuj tkankę tłuszczową (aeroby, dieta), potem bierz się za budowanie mięśni brzucha (dieta, trening z obciążeniem przepalatany lżejszym treningiem bez obciążenia).

a jeżeli jesteś sezonowcem, to cudów się nie spodziewaj, bo brzuch jak mało co wymaga pracy i zaangażowania. jednak tu sporo zależy od genetyki (jak zawsze w sumie). Trening, dieta, cierpliwość.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...