Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

co ty, jak na siłce, graba dla każdego i koksimy

 

(pipi)nia ze dzisiaj pozamykane wszystko bo nie wiem jak teraz trening zmieścić jak zrobiłem w pon klate a dzis mialy być bary 

pojsc w czwartek , piatek i sobote ? z czegos musze zrezygnowac chyba bo robie : pon : klata/bic sro : bary/kaptury piat : plecy/tric sobota : nogi 

Odnośnik do komentarza

Obowiązkowo wyklad pana Pasztetowego o wyrzucie kortyzolu. Slaby jest ten typ, jak cholera. Nasz forumowy spec od bodybuildingu. Nozki to mu lataly jak mojej pierwszej milosci, jak jej wsadzilem paluszek do myszki. Chodzacy dowod na to, ze koks to (pipi) ;p 60 kg to wyciskaja u mnie na silce kolesie, ktorzy w siatkowke graja. A co do tej twojej klaty 12*100kg to ja tyle wzialem ostatnio, mimo ze trenuje sport wydolnosciowy i musze caly czas zbijac wage (temu sie tu czesto pytalem o redukcje) i o ile pamietam, mialem wtedy jakies 74-75 kilo przy 180cm. Takze slaba z ciebie swinka  :)

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy mozna gdzies jeszcze obejrzec to nowe pumping iron? :D

 

Litwin, nie wiem co jeszcze mozesz zrobic, zeby zobaczyc w sobie to co widze w tobie ja.

Mam wrazenie, ze zyjesz w naszym swiecie, ale robisz to tak jakbys byl z innej rzeczywistosci.

 

Juz wiecej do ciebie nic nie napisze, ani nie skomentuje twoich postow.

Pozdro wariacie, mam nadzieje, ze kiedysz wrocisz na k-pax

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Taka dobra rada: skonfrontuj swoje osiągnięcia z tym co prezentują zawodowi siłacze tudzież profesjonalni wyjadacze, którzy kilka lat robią w tym. Inaczej istnieje duże ryzyko, że twoje wyobrażenie o sobie jest z deka rozbieżne z rzeczywistością. Sam nie opowiadam o swoich dokonaniach bo nie jestem pewny swoich nie zweryfikowanych umiejętności.

 

Taki Mens Health podaje, że 60 pełnych oznacza super formę dla zwykłego zjadacza chleba, ale na mój mały rozumek to jest śmiech w przypadku piłkarzy czy innych sportowców. 

Odnośnik do komentarza

Taka dobra rada: skonfrontuj swoje osiągnięcia z tym co prezentują zawodowi siłacze tudzież profesjonalni wyjadacze, którzy kilka lat robią w tym. Inaczej istnieje duże ryzyko, że twoje wyobrażenie o sobie jest z deka rozbieżne z rzeczywistością. Sam nie opowiadam o swoich dokonaniach bo nie jestem pewny swoich nie zweryfikowanych umiejętności.

 

Taki Mens Health podaje, że 60 pełnych oznacza super formę dla zwykłego zjadacza chleba, ale na mój mały rozumek to jest śmiech w przypadku piłkarzy czy innych sportowców. 

 

To do mnie?

W KiF czytalem, ze byly mistrzostwa polski i koles ktory wygral podciagnal sie 42 razy. Na drazku.

W ogole lepiej nie przyznawaj sie, ze czytasz mens health ;)

No chyba, ze chcesz miec "+3cm w obwodzie ramienia w 21 dni" :potter:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

tylko że tutaj jest puchar polski i ten co wygrał zrobił 49 ale machał nogami więc "oszukiwał", to samo jest na mistrzostwach polski.

 

 

 

 

 

Rotfl

Ciekawe czemu czytelnicy mens health sie nie zapisali. Albo jacys pilkarze.

Yebneliby 150+ i byloby po zawodach ;)

 

Bije sie z myslami, jestem przeziebiony (albo alergia?) i nie wiem czy powinienem isc :confused:

Poza tym nie mam juz benefitu i bede musial (pipi) 200 pln za miesiac :confused:

Z drugiej strony juz tydzien bez silki (na domiar zlego nic prawie nie jadlem ostatnio, oprocz kolacji, ale jestem w(pipi)iony ;/ (*)

Najgorsze jest to, ze juz dawno nie mialem tak wypasionej formy.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

 

Taka dobra rada: skonfrontuj swoje osiągnięcia z tym co prezentują zawodowi siłacze tudzież profesjonalni wyjadacze, którzy kilka lat robią w tym. Inaczej istnieje duże ryzyko, że twoje wyobrażenie o sobie jest z deka rozbieżne z rzeczywistością. Sam nie opowiadam o swoich dokonaniach bo nie jestem pewny swoich nie zweryfikowanych umiejętności.

 

Taki Mens Health podaje, że 60 pełnych oznacza super formę dla zwykłego zjadacza chleba, ale na mój mały rozumek to jest śmiech w przypadku piłkarzy czy innych sportowców. 

 

To do mnie?

W KiF czytalem, ze byly mistrzostwa polski i koles ktory wygral podciagnal sie 42 razy. Na drazku.

W ogole lepiej nie przyznawaj sie, ze czytasz mens health ;)

No chyba, ze chcesz miec "+3cm w obwodzie ramienia w 21 dni" :sorcerer:

 

Czytam z ciekawości co nie jest równoznaczne, z tym że podane informacje przyjmuje bezkrytycznie.

 

A post był skierowany do Litwina.

Odnośnik do komentarza

 

 

Cwicze juz spory czas, klata rosnie, jest ok. 
Ale wygladem zaczyna przypominac taka jak ma John Cena 
Tzn taka okragla na dole klaty. 
Chcialbym swoja rozciagnac w boki, zeby wygladem przypominala bardziej cos takiego: 
 
 
Taka bardziej plaska i szersza niz okragla i wypukla. 
Jakimi cwiczeniami do tego dojsc ?
Odnośnik do komentarza

szerokość klatki - szerszy chwyt. przy rozpiętkach schodź jak najniżej z przytrzymaniem u dołu. pompki na szerokim rozstawieniu, przydatne są te uchwyty żeby zchodzić niżej. no i przedni akton naramiennych, spróbuj powyciskać do klatki szerszym chwytem niż zwykle, plus inne ćwiczenia na tą partę.

najszerszy grzbietu. im szersze plecy, tym więcej miejsca na klatkę. brzmi banalnie, ale tak jest. genetyki nie przeskoczysz, ale coś zdziałasz. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...