Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

wg. podania danych wzrostu i wagi (182cm / 72kg) do nike+ przy bieganiu liczy kalorie tak (nie wiem czy dobrze):

 

1,133 Calories - 6'01" Avg Pace - 1:30:36 Duration - RAN 15.0 KM
 
812 Calories - 5'53" Avg Pace - 1:03:33 Duration - RAN 10.8 KM
 
393 Calories - 5'18" Avg Pace - 27:40 Duration - RAN 5.2 KM
 
czy się to mniej więcej zgadza jakoś? patrząc na to 600 kalorii w 30 minut biegu dla kogoś bardziej "pro" nie powinno być wyczynem.

 

No tak ale jak będziesz zapjerdalał to raczej te kalorie popalisz z glikogenu aniżeli tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

Może nieprawidłowo to nazywam, ale chodziło mi o to co na załączonej grafice (szukałem jako "pompki na poręczach"). Z pewnością czuję tricepsy po takim ćwiczeniu. Jakie ćwiczenie zatem miałeś na myśli (w celu pobudzania klaty?)

 

klata4.jpg

 

 

 

edyta: O, a tu nazywają to zamiennie z tego co widzę.

 

Redziol to są pompki szwedzkie. 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zrobiłem po treningu 12 razy z 20 kg u pasa,tak by się sprawdzić.Robił ktoś z was 3 ich wariant?Pochylacie się do przodu,podciągacie nogi do klatki i robicie pompki,mega męczące,ale super rozrywa klatę,mogę zrobić filmik jak to się robi jakby ktoś chciał.

Masz na mysli takie cos?

image042.jpg

 

Jak jestes twardy to zrob tak ;>

korean-dips1.jpg?a3b8bf

Tzw koreanskie dipy.

 

Jak za ciezko to :

pronated-dips.jpg?a3b8bf

 

supinated-dips.jpg?a3b8bf

Odnośnik do komentarza

 

Redziol to są pompki szwedzkie.

 

sam jesteś szweDZki. poręcze do pompek są nazywane potocznie szwedkami, od kul rehabilitacyjnych

 

 

.Robił ktoś z was 3 ich wariant?Pochylacie się do przodu,podciągacie nogi do klatki i robicie pompki

 

no ja tak robie, pisałem przecież 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Bylem dzisiaj na silowni i spotkalem chlopaczka ok 2 lat mlodszego ode mnie.

Ok 184cm wzrostu, kiedys byl mojej budowy. Ni chudy, nie gruby, taki chlopek roztropek.
Jak go dzisiaj w szatni zobaczylem to zglupialem, jedynie rozmiar buta mu mu sie nie zmienil..

Pied0lne bydle strasznie, plecy jak moje i kanabisa razem, lapy solidne, brzuch ladny, nogi znosne ale klata...

To jest wlasnie to, co bys nie zrobil to i tak bedziesz wygladac miernie, wbijesz cos w siebie i w 2 lata robisz progres ktory gniecie jajca innym..

Odnośnik do komentarza

Ktos chodzi na crossfit?  :woot:

 

Ja się zastanawiam czy nie przejść w tą formułę na przyszły rok.

 

Wronerro ale jaką formę masz na myśli? Zaawansowani cross-fitowcy wyglądają naprawdę solidnie. To w końcu połączenie ćwiczeń dynamicznych ze statycznymi. Może nie zbudujesz na tym jakieś ultrasiły ale wytrzymałościowo i kondycyjnie jak najbardziej. Ja mam ponad trzy lata stażu na siłowni, więc czemu za rok nie przejść na cross-fit skoro mam już pod to podstawy? To jest nieodpowiednie dla osób, które od razu się za to biorą, bez żadnej bazy mięśniowej i siłowej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Red, szacuneczek, 3 miesiące.. Dla mnie ktoś, kto trenuje to ponad rok, to nie człowiek, a robot-maszyna ; ]

 

Wczoraj byłem w ramach darmowych zajeć wprowadzających. Poza mną przyszły 3 osoby, całość trwała ok. 2h. Mówiąc krótko, w życiu się tak nie zmeczylem. Pod koniec myślałem, że się pozygam, ale to chyba wina szybkiego obiadu. 

Fajni ludzie, spoko atmosfera, ćwiczenia proste, aczkolwiek w ilosciach i serii dużej, co wyszło na koniec, gdzie ostatnie podciągnięcia były nieludzkim wysiłkiem.

Zastanawiam się co dalej... Podoba mi się to nawet, ale raz, że mam dosyć daleko do kwatery (30 min na rowerze), a dwa, że jest to drogie - 2 wejścia w tyg kosztują 130 zł, 3 chyba 150 zł. A do tego jeszcze odpowiednie żarcie i jakieś odżywki.. Nie na studencka kieszeń. 

Rozsądniej byloby już wykupić karnet na siłke (chyba 80 zł, a co zostanie to na żarlo czy basen) i tam pochodzic, przemóc się i iść, po roku-dwóch sprobować na nowo crossa. Widocznie jestem za slaby na takie ekstremum :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę od września o boksie,bo u mnie na siłce jest ogarnięty kolo,przyda mi się jakbym chciał na zlot jechać.

 

To na początku odpuść siłkę, postaw na szybkość. Nie wiem jak trenujesz na siłowni - czy siłowo, czy wytrzymałościowo czy typowo na sylwetkę. Wtedy wali obwodówki a w boksie bardzo ważna jest praca nóg, więc nie ma co ich na początku katować ciężarem.

 

Ja jadę od trzech lat na całym ciele i powoli się zastanawiam nad przejściem na split. Co doradzacie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...