Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Intensywność jest taka jak czuję że dam radę ;) To co robię to mostkowanie JJ,ma za zadanie ściągnąć łopatki i barki,cofając je do tyłu(dlatego też robię na skosie ujemnym - 8 stopni) i bardziej angażując klatkę,plecy mam dobrze rozgrzane zanim podejdę do takiej serii,no i mam pas na wszelki wypadek ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trenujecie w rękawiczkach?

 

mam zagwozdkę - przeczytalem, że ćwiczenie w rękawiczkach osłabia nasz chwyt i zamiast stawiać się mocniejszy, osłabiamy go (nie cwiczymy).

Z drugiej strony, jak mam rękawiczki to  i pewniejszy chwyt, wtedy mogę wykonac lepiej ćwiczenie, jest moze łatwiej... mam na myśli głównie podciąganie na drażku.

inna sprawa to pot na hantlach.

wiec za czy przeciw? ;]

Odnośnik do komentarza

Rękawiczki są pedalskie, jak już to taśmy poprawiające chwyt, to rzecz pierwsza. 
Druga jest taka, że facet ma mieć dłoń jak facet- trochę chropowatości nie zaszkodzi. 
Trzecia jest taka, że paski, a nie rękawiczki, zakładasz wtedy, gdy bierzesz więcej, niż twój chwyt ci pozwala. Nieraz plecy dałyby radę wiosłować większymi ciężarami, ale dłonie nie wyrabiają z uchwytem, wtedy można założyć paski. Ale w innym wypadku to nie ma sensu. 

Co do podciągania na drążku, to może za mocno go ściskasz? Kiedyś też tak robiłem, później zacząłem coraz bardziej się skupiać na pracy mięśni grzbietu i to pomogło.

Odnośnik do komentarza

Rękawiczki są pedalskie, jak już to taśmy poprawiające chwyt, to rzecz pierwsza. 

Druga jest taka, że facet ma mieć dłoń jak facet- trochę chropowatości nie zaszkodzi. 

Trzecia jest taka, że paski, a nie rękawiczki, zakładasz wtedy, gdy bierzesz więcej, niż twój chwyt ci pozwala. Nieraz plecy dałyby radę wiosłować większymi ciężarami, ale dłonie nie wyrabiają z uchwytem, wtedy można założyć paski. Ale w innym wypadku to nie ma sensu. 

 

Co do podciągania na drążku, to może za mocno go ściskasz? Kiedyś też tak robiłem, później zacząłem coraz bardziej się skupiać na pracy mięśni grzbietu i to pomogło.

 

xd

a odciski jak u rolnika takie męskie.

jak dupeczka powie, kochanie zrób mi masaż, to co jej odpowiesz? ''sory bejb ale dziś robiłem plecy i mam takie odciski że mógłbym ci peeling zrobić''

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem nauczyć się przysiadów i mc, mam lordozę więc nie będę ryzykował i uczył się tego na własną rękę, dlatego też udam się do trenera.

Znalazłem w Toruniu takiego faceta - Arkadiusz Szyderski

 

https://www.facebook.com/pages/Arkadiusz-Szyderski/343114832368348?__mref=message_bubble

 

kozak chyba, nie? ; )

W przyszłym tyg wykupię godzinkę.

Odnośnik do komentarza

 

Mniej więcej od 9:30 pokazuje.. RDL? I nazywa go martwym. Proszę nie idź do niego, tyle błędów co tam robi i pokazuje i bierze za to gruby hajs :facepalmz: . To już lepiej oglądnąć 50 razy ten film:

 

i zapisać sobie na kartce wszystkie najważniejsze rzeczy i wziąć tą kartkę na siłownie powoli, na małych ciężarach ćwicząć technikę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...