Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jezusku, od miesięcy nogi robię na suwnicy i jak znowu zmieniłem ćwiczenia na przysiady ze sztangą, to dziś myślałem, ze poślady mi odpadną. Jednak do nóg wolny ciężar.

 

Za to klatę czuję duzo lepiej na maszynie, niz sztandze. Cycki kwaszą po tej pierwszej duzo lepiej, a na sztandze to cale ciało sie zapiera by podnieść ciężar, zamiast izolować mięsień.

Pewnie kwestia genetyki ale u mnie dokładnie na odwrót . Klatka głównie na wolnych a nogi ruszyły mocno do przodu dopiero gdy kompletnie wywaliłem przysiady i zacząłem katować suwnice/prase do nóg w dużym zakresie ruchów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Result Strongify:
-smak-akceptowalny,jak wiadomo,suplementy mają działać a nie smakować.
-pompa-7/10,każdy kto nie jest na redukcji może dorzucić 1-2 oczka,ja z racji małego spożycia węglowodanów(insulina i jej wpływ na Inos) nie odczuwam jej obecnie zbyt mocno,ale mimo wszystko nadal jest odczuwalna.
-pobudzenie 6/10-uważam że zacne jak na zwykłe stymulanty(tauryna,kofeina czy tyrozyna) no i fakt że stosuję znacznie mocniejsze tez nie zostaje bez wpływu,pisząc inaczej jeżeli ja to czuję 6/10 wy poczujecie 8/10 ;)
-rozpuszczalnośc-dobra,trochę piany,ale resztki nie zostają.
Z prywatnych odczuć mogą napisać że ten środek znajdzie też inne zastosowanie,a mianowicie zniszczy wszelakie Permeny czy inne"płonące konary" ;) Napiszę to ładnie,bo to firmowa strona i nie mogę używać dosadnych okresleń ;)Zdecydowanie zwiększa ukrwienie narządów płciowych,intensyfikuje doznania,pobudza.Jak ktoś mi wjedzie na ambicję,to zawołam dziewczynę na świadka 1f642.png

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...