Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

@Litwin - ja się nie mądrze ani nie pouczam bo ty tu trenerem jesteś. :) Tylko sama tauryna z tyrozyną bez stymulantu za wiele nie zrobi. Jak chcesz podeślę Ci sample preworkout od Revange. Będziesz miał porównanie. Ja kocham chemię garażową od Krzyśka, jego pobudzacze biorę od dekady i zero zmian na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza

Środków działających na centralny układ nerwowy nie używa się tylko do ćwiczeń Litwin. Ja po miksie kofeiny, tauryny, synefryny itp. lepiej robię w pracy jak po Red Bullu itd. Preworkouty świetnie nadają się do pracy umysłowej A sam modafinil to nie typowy pobudzacz ale robi genialną robotę jak ktoś ma za krótką dobę na obowiązki. Nie wspominam, że znam ludzi co walą stymulanty bo... są po nich spokojniejsi. Rozmowa do innego działu ekolego. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam. Przy bieganiu czuje że lewa noga ma zdecydowanie mniej mocy niż prawa, czuje to przy odbiciu przy szybszym biegu, lewa odbija duuużo słabiej niż prawa. Miałem w niej zerwany prosty uda (do tego 2 miesiące w gipsie i inne chece), jak się domyślam pomogą tu ćwiczenia na czwórkę i pośladkowe mięśnie? Jeśli tak to jakieś przysiady, wykroki? Jeśli tak to zarzucie jakimś youtubami na  których to poprawnie wykonują bo nie chce kaleczyć tych ćwiczeń.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Środków działających na centralny układ nerwowy nie używa się tylko do ćwiczeń Litwin. Ja po miksie kofeiny, tauryny, synefryny itp. lepiej robię w pracy jak po Red Bullu itd. Preworkouty świetnie nadają się do pracy umysłowej A sam modafinil to nie typowy pobudzacz ale robi genialną robotę jak ktoś ma za krótką dobę na obowiązki. Nie wspominam, że znam ludzi co walą stymulanty bo... są po nich spokojniejsi. Rozmowa do innego działu ekolego. :lapka:

No liczyłem że mi napiszesz dlaczego ty je stosujesz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...