Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym Ci powiedział tak- rób trzy ćwiczenia, 5 serii po 5 powtórzeń. Martwy ciąg, przysiad, wyciskanie na klatę. Pooglądaj filmiki Alana Thralla, w których tłumaczy jak robić te ćwiczenia. Dobrze by było, jakbyś miał kogoś znajomego, kto ci pokaże prawidłową technikę. Jak masz brać trenera personalnego, jeśli cię stać, to nie bierz tych kur.ew lansujących się jak poje.bani na portalach społecznościowych. Szukaj wśród tych, którzy skończyli fizjoterapię. Ćwicz 3 razy w tygodniu, zacznij się codziennie rozciągać. Wprowadzaj zdrowe nawyki żywieniowe. Keep it simple. Nie bądź jak mushabelly, który odpie.rdala jakiś szajs, a potem wysr.ywa kręgosłup na kiblu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie nad tym planem się zastanawiałem :), pozostaje mi tylko skleić jakąś playlistę tych ćwiczeń na YT by dokładnie obejrzeć dokładnie jak je wykonywać, choć czuję że bez zainwestowania w trenera personalnego na siłowni się nie obejdzie.  Pod uwagę brałem jeszcze  program Joe Weidera dla początkujących ale będę chyba trzymał się tego pierwszego.

Odnośnik do komentarza

Właśnie nad tym planem się zastanawiałem :), pozostaje mi tylko skleić jakąś playlistę tych ćwiczeń na YT by dokładnie obejrzeć dokładnie jak je wykonywać, choć czuję że bez zainwestowania w trenera personalnego na siłowni się nie obejdzie.  Pod uwagę brałem jeszcze  program Joe Weidera dla początkujących ale będę chyba trzymał się tego pierwszego.

Obejdzie się jak najbardziej, filmiki instruktażowe super ma Alan Thrall i Athlean-X jak czaisz angielski. A do poczytania poradniki Grega Nuckolsa (strongerbyscience).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja na lajcie.

Trening 3x w tygodniu FBW w wersji A,B,A lub B,A,B

 

Terning A

Przysiady z sztangą 3serie po 10 powtórzeń

Wiosłowanie sztangi w opadzie 3x10

Arnoldy 3x12

Wyciskanie hantelek na płasko 3x10

Sztanga zza głowy (triceps) 3x10

Wyciskanie sztangi stojąc 3x10

 

Trening B

Przysiady z sztangą 3x10

Dzień dobry z sztangą 3x10

Martwy ciąg 3x8

Wyciskanie hantelek na barki siedząc 3x12

Wyciskanie hantelek na skosie (klata) 3x10

Wyciskanie sztangi na wąsko 3x10

Młotek hantle bic 3x10

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie powiem szczerze po tym krótkim okresie jaki dopiero spędzam na siłowni "ty (pipi) dlaczego nie zacząłeś wcześniej" o matko ile człowiek ma chęci ,energii sam nie wiem może też do tego przyczyniło się fakt że w ciągu pół roku schudłem 11 kg ale każdy dzień przerwy od siłowni uznaje za stracony. W życiu człowiek pod względem samopoczucia i witalności nie czuł się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja gardzę sobą sprzed roku. Jakbym się mógł cofnąć w czasie to bym sobie niezły w(pipi) spuścił.

 

Od lipca zeszłego roku 45kg zeszło. Najlepsze jest to że te kilogramy to nie problem. Najgorzej teraz chociaż 1kg zrzucić.

 

Poczekaj aż teścia zapodasz. Dopiero będziesz się świetnie czuł :).

Odnośnik do komentarza

Wstydzę się :). Zresztą nie robiłem takich na golasa. 127kg kiedy zaczynałem. Teraz 82kg. Jeszcze brzuszek odstaje. Z dyszkę muszę zrzucić.

 

Ale już się uzależniłem od ćwiczeń. Okropnie się czuję jak nie poćwiczę. Jedyne co mnie blokuje to robota. 350h w miesiącu ( a było gorzej) utrudnia wszystko. Kiedyś po pracy siadałem przed konsolą coś tam popykałem ale bez jakiejś wielkiej przyjemności. Teraz nawet po nieprzespanej nocy wracam, prześpię się z godzinkę. Zdąrze poćwiczyć, coś w domu ogarnąć i jeszcze trochę wolnego czasu zostanie. Co prawda nie gram. Ale nie mam ochoty za bardzo. Jedyne co to zimą wiedzmina 3 dokończyłem i tyle.

Odnośnik do komentarza

Kilka rzeczy się nałożyło. Źle się czułem psychicznie z sadłem bo zawsze byłem chudy. Jakieś kłucia w klatce piersiowej zaczęły się pojawiać. Co prawda nie takie sercowe ale na początku się wystarczyłem. Jednak najmocniejszym bodźcem było pojawienie się dziecka. Tak to sobie żyłem właściwie bez celu. Przy dzieciaku wszystko we łbie się zmienia. Jest dla kogo żyć.

Odnośnik do komentarza

Wszystko ok. Nic nie zostało. Wiesz 170kg to jednak inny kaliber. Przy 187cm miałem BMI 36. Jakbym ważył 170kg to BMI wychodzi 48. To już masakra. Taka otyłość że zaraz będą ( jeśli już nie ma ) powikłania, nowotwory itd. Musisz go namówić żeby skórą się nie przejmował. Zresztą zawsze zostaje operacja.

Odnośnik do komentarza

Kilka rzeczy się nałożyło. Źle się czułem psychicznie z sadłem bo zawsze byłem chudy. Jakieś kłucia w klatce piersiowej zaczęły się pojawiać. Co prawda nie takie sercowe ale na początku się wystarczyłem. Jednak najmocniejszym bodźcem było pojawienie się dziecka. Tak to sobie żyłem właściwie bez celu. Przy dzieciaku wszystko we łbie się zmienia. Jest dla kogo żyć.

I być wzorem.

 

Ja nie rozumiem jak ludzie mogą żyć z takimi ciałami,same ograniczenia.Nie wejdą po schodach bo już ich zatyka,a ja 25 min rowerem na trening,trening godzina,potem cardio 40 min i powrót 25 min rowerem i to na redukcji,na masie jeszcze lepiej się czuję.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej jak waga rosnie a fat odklada sie miejscowo, wiec trzeba sie ciągle pilnowac.

 

Łydy i przedramiona masy nie nabiorą choćbym je zakatował, a miękki wałek wokół pasa to się potrafi zrobic po jednym weselu i poprawinach.

 

Zazdroszcze grubasom co mają 5 fald na karku, bęben wypiety do przodu, ale po boczkach wcięcia i zero tluszczu.

 

Edit

Literówka

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...