Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

 

A teraz swoim postem co wniosłeś patałachu, zaczepiasz mnie bo bez napinek ze mną jestes tylko mitycznym kazubem ze zlotu który nie potrafi pisać ale nikt mu nie powie że jest debilem bo jest duży? Hahahaha co za pała, jesteś tak głupi że nie można obok ciebie przejśc obojętnie :)

 

 

ehhh, doczytałem tego edita. chyba jednak skuje ci morde.

 

widzisz chłopczyku....ludzie z którymi rozmawiam na tym forum nie mówią mi że nie umiem pisać.....bo to nie prawda. jakoś tak się złożyło, że wypowiadam się z na różne tematy, z różnymi ludźmi i jakieś wielkiego narzekania nie uświadczyłem. a wśród wszystkich moich postów, jest wiele dłuższych komentarzy na różne tematy, dyskusji, opinii. piszę w wkp, spartacusie, hyde parku, tematach growych, filmowych i mniej w inny. no i szok, ale różni ludzie mi odpisują i wygląda to normalnie. tak, mam coś do powiedzenia na różne tematy i uważam, że o tym i owym jakieś tam pojęcie posiadam. nie strzępie też zbytnio palców na klepanie tony <teraz uwaga> IRRELEWANTNYCH komentarzyków. z drugiej strony, ciebie na forum słabo widzę, za bardzo się nie produkujesz. no może sportowy, ale tam mało zaglądam.

no ale to, że ludzie szczerze boją mi się czegoś napisać w internecie, bo jestem "duży i silny" jest śmieszne. zresztą sam nie wierzysz w ten drętwy argument. ogólnie sporo piszesz, jak to wszyscy mnie olewają i zlewają, że mają mnie za debila. naprawde, przestań jechać na jakimś wspólnym wymyślonym w twojej głowie wózku i pisz za siebie. jak już musisz (a wiem że lubisz) to podczepiaj do cudzych, realnych hejtów i krzycz z daleka.

Odnośnik do komentarza

No fajnie że ty Maus rozumiesz. Kolejny twój autodiss.

 

No popatrz Kazub na forum jestem codziennie udzielam sie w wkp i hp i to twoich postów nie widze a jak juz sa to sa sucharami zminusowanymi przez nasza espołecznośc więc prosze cie, nie rozsmieszaj mnie bo ty albo mówisz o innym forum albo zyjesz we własnej iluzji. Przytakuja ci tylko userzy pokroju mausa o zaniku osobowości i zerowej charyzmie. Nie chce ci psuć twojej pięknej iluzji ale już nikt po prostu nie zwraca uwagi na błędy w twoich postach bo każdy do nich przywykł , to nie jest tak że jak nikt ci nie zwróci uwagi że ukradłeś kremówke w sklepie to nie jestes złodziejem. No sory. A do cosnole wars nie wchodze, tam pewnie sie udzielasz co mnie wcale nie dziwi. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym zamknął morde? O co ci typie chodzi? 

 

chodzi o to, że rzucasz się jak dzieciak. twój elementarny poziom dystansu do swojej osoby wynosi zero. jakąkolwiek krytyke odbierasz jak atak na siebie i z pianą na ryju lecisz z kontratakiem. zero wyczucia, jakbyś miał jakieś ograniczone kontakty z ludźmi i nie umiał się zachować, dostosować do sytuacji. najlepsze rozwiązanie, jakie wymyśliłeś swego czasu, to odwracenie się plecami, czyli ignore. w sumie dobra dobra podkładka, żeby nie odpisywać, mimo że wciąż można zerkać przez ramie. a jaki byłeś dumny z tego ignora, taki lepszy, dojrzalszy, przypominałeś ciągle o tym - o, paczta, ignoruje, ale mam zayebisty dystans, widzicie to ?....jak dzieciak. no i to ciągłe liczenie na poklask, plusikowanie kolesia, kiedy mnie hejtuje, a ciebie propsuje.......żenujące. 

 

to co ? skoro już mi się wyrzygałeś na monitor i rozładowałeś złość jak jakiś w(pipi)iony dzieciak, to OFICJALNIE widzisz moje posty, czy tylko wpadłeś tak na szybko wymierzyć sprawiedliwość ? bo od razu mówie, czuje niechęć do twojej osoby i twojego charakteru z tak wielu już powodów, że nie ma szans na rurki z kremem. możesz dalej bunkrować się za ignorem jak baba, albo rozgrywać to z głową i szukać równowagi w przyrodzie. ja łatwo nie odpuszczam, ale nie jestem też jakimś szajbusem. no ale ty z koleji potrafisz tylko sie rzucać i pruć, co pokazały twoje liczne zwarcia z różnymi osobami. czyli albo rage, albo lizanie się po jajkach. ciężka sprawa. warto czasem przeczytać coś ze zrozumieniem, zanim góre wezmą emocje i najprostrze instynkty. chyba nie powinieneś mieć z tym problemó, odpisując takiemu prostakowi ? a jednak.

 

 

 

yes yes yes kur.wa yessssssss

Nie wierze no po prostu nie. Kazi niech to będzie puenta twojego wywodu, twojego dystansu itp. No i sam powiedz no jak ja moge nie zajrzeć co ty napisałeś. Przeciez to miód na moje serce.

 

 

ej koleś. weź pomyśl tak sekunde......zjadło mi "w".

 

o maciek zczaił, zobacz jaki bystry chłop

 

No popatrz Kazub na forum jestem codziennie udzielam sie w wkp i hp i to twoich postów nie widze a jak juz sa to sa sucharami zminusowanymi przez nasza espołecznośc więc prosze cie, nie rozsmieszaj mnie bo ty albo mówisz o innym forum albo zyjesz we własnej iluzji.

 

twoja brocha skoro tak to widzisz. tu ni nie trzeba mówić jak jest, bo każdy widzi i ma wgląd w historię forum.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

większosć plusów za this is sparta ;[

 

obiektywnie trzeba przyznać że każdą bitwę przegrywa kanabis.

Chciałbym zobaczyc Kazuba w rękawiczkach  z viktora.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, są liczniki postów, plusików, najaktywniejsi użytkownicy danego dnia i inne pier.doły. proste. Ciesze sie że to wyjasnione. Suche fakty

 

liczniki, statystyki, plusiki.....co ty pyerdolisz ? liczy sie treść. o to sie rozchodzi

 

 

większosć plusów za this is sparta ;[

 

o, a jak to sie sprawdza ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja to po prostu wiem :[

 

to był najgorszy okres jaczesa, infantylne avatarki czcionka arial 48, hasła z 300, i walka z masą. Plusy od pryszczatych nastolatków leciały  z taką prędkością że serwery padały.

a pozostałe 10 dostał za foty.

 

hihi

 

<zazdrosnik>

<niszczyciel bohaterów>

<kryptochuchro>

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No fajnie że ty Maus rozumiesz. Kolejny twój autodiss.

 

Przytakuja ci tylko userzy pokroju mausa o zaniku osobowości i zerowej charyzmie. Nie chce ci psuć twojej pięknej iluzji ale już nikt po prostu nie zwraca uwagi na błędy w twoich postach bo każdy do nich przywykł , to nie jest tak że jak nikt ci nie zwróci uwagi że ukradłeś kremówke w sklepie to nie jestes złodziejem. No sory. A do cosnole wars nie wchodze, tam pewnie sie udzielasz co mnie wcale nie dziwi. 

 

Jak dziecko. Tego nie mozna powiedziec przy kanabisie, bo sie pogniewa. Nie mozna wystosowac subiektywnej opinii, bo sie pogniewa. Jak o nim wspomnisz - pogniewa sie. Wodki sie nie napijesz, bo tez sie pogniewa. Moja charyzme lepiej zostaw w spokoju, osobowosc rowniez. Ja nic nie musze udowadniac przez internety oraz nie musze sie z nikim licytowac z jednego, prostego powodu - nikogo to nie interesuje tak naprawde. Jak juz jestes zmeczony tymi prostackimi postami w moja strone to zaslaniasz sie Milanem, badz facetem i zacznij pisac w pierwszej osobie. I nie wygrasz tej dyskusji, ze wzgledu na to ze spinasz, a ja mam na ciebie ,delikatnie piszac, neutralny stosunek. Juz ci pisalem wczesniej, wyhoduj jaja i pozniej sie nimi chwal, bo na razie jestes typem niedojdy "ja wam jeszcze wszystkim pokaze".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

No dokładnie, są liczniki postów, plusików, najaktywniejsi użytkownicy danego dnia i inne pier.doły. proste. Ciesze sie że to wyjasnione. Suche fakty

 

liczniki, statystyki, plusiki.....co ty pyerdolisz ? liczy sie treść. o to sie rozchodzi

 

 

 

ktoś niedawno pokazał, jak zobaczyć liste najlepiej splusowanych postów, ale wyświetla się tylko jedna strona. jaczes yebany miał dwa posty tam. ja mam jeden. kanabis ZERO

 

I jak z tobą mozna pisac normalnie? Sam sobie zaprzeczasz. Mam prawie o 1/3 więcej plusów od ciebie mimo że chlałem i 2 miechy byłem na odwyku więc skoro tak wszyscy ciebie wielbią, piszesz tak świetne posty powinno być na odwrót. Ojej jak to sie stało? Aha zapomniałem, to nie ludzie oceniają co jest dobre , co treściwe tylko wyrocznia kazub. Jak kazub mówi że pisze dobrego posta to tak jest i ch.uj. Dziecinne i żałosne.

 

Maus dzięki za rady spróbuje poszukać jaj w twoim poście o chęci ruchania i walenia konia innym facetom.

Aha i zajrzyj do słownika, pisze sie "wyhoduj" nie "wychoduj". Widze wiele was łączy z kazubem

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faza nasycenia kreatyną to mit, czy to się sprawdza ??

Jak zacznę jeść białko z dodatkiem kreatyny, to czy mój organizm się do niej przyzwyczai i właściwa kuracja na kreatynie nie będzie już tak mocna ?

 

 

Mit.Jedz 10g dziennie krety.

 

 

Kazi co ty na to? Ładnie to tak sie kłócić z kimś kto cie uczył jak brac kreatyne?

 

<niepodważalnezwycięstwo>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...