Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

 

No sorry ale co dla takiego prostaka miałbym jakieś specjalne i wymyślne hejty szykowac?

 

niekonicznie. jak gadanie z sensem cie nadwyręża, to możesz po prostu zamknąć morde, a nie robisz mi wiecznie kopiuj wklej z tą samą pianą na ryju.

 

 

po zlocie wozisz sie 

 

woziłem się po forum jeszcze przed zlotem synek

 

 

 

 

 

 

 lubie was urwisy tak samo mocno...

 

no teraz to mi ubliżasz...... dawid

 

 

Ja nie mam nikogo do zlania :<

 

jest jeszcze sporo czasu, coś sie może wykluje

 

 

Nie moge sobie nawet wyobrazic podania sobie przez nich reki o_O

 

a podanie ręki i od razu strzał może być ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym zamknął morde? O co ci typie chodzi? Za każdym razem jak kur.wa je.bany koziołek matołek cytujesz moje posty i odpisujesz na nie. Pytam sie ciebie kur.wa grzmocie z sensem teraz, po kiego ch.uja? Zamknij łaskawie ten swój zakompleksiony parszywy pysk , załóż rajstopki brata żeby ci było ciepło, zaparz melisse i zabijaj potworki w dark souls 2 oki? Może tak być? Załapał kazubek? Ja nie będe pisał do ciebie ty nie bedziesz do mnie, dobrze? No a dalej pinokio idzie sam

Odnośnik do komentarza

No niestety, niektórzy boją sie zdjęć, kompleksy :confused: Słaba psycha

 

pojechałem na 3 dniowy wypad do wrocławia z obcymi ludźmi, gdzie wybrańcy (lub szczęciarze/farciarze, jak zwał, tak zwał) widzieli mnie w samych gaciach, bez pompy i jakiegoś pozowania. ty dawałeś foty na zalaniu bez mięśni, foty z kadrowanym barkiem, foty mające udowadniać FACETOM na forum, że masz przystojny ryj, foty na których byłeś ubrany jak jakiś dzikus z wypi,zdowa dolnego. było tego troche, przyznaje i to bez kompleksów.....a szkoda, bo elementarny szacunek dla dobrego smaku forumowiczom się należy. 

Odnośnik do komentarza

 

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym zamknął morde? O co ci typie chodzi? 

 

chodzi o to, że rzucasz się jak dzieciak. twój elementarny poziom dystansu do swojej osoby wynosi zero. jakąkolwiek krytyke odbierasz jak atak na siebie i z pianą na ryju lecisz z kontratakiem. zero wyczucia, jakbyś miał jakieś ograniczone kontakty z ludźmi i nie umiał się zachować, dostosować do sytuacji. najlepsze rozwiązanie, jakie wymyśliłeś swego czasu, to odwracenie się plecami, czyli ignore. w sumie dobra dobra podkładka, żeby nie odpisywać, mimo że wciąż można zerkać przez ramie. a jaki byłeś dumny z tego ignora, taki lepszy, dojrzalszy, przypominałeś ciągle o tym - o, paczta, ignoruje, ale mam zayebisty dystans, widzicie to ?....jak dzieciak. no i to ciągłe liczenie na poklask, plusikowanie kolesia, kiedy mnie hejtuje, a ciebie propsuje.......żenujące. 

 

to co ? skoro już mi się wyrzygałeś na monitor i rozładowałeś złość jak jakiś w(pipi)iony dzieciak, to OFICJALNIE widzisz moje posty, czy tylko wpadłeś tak na szybko wymierzyć sprawiedliwość ? bo od razu mówie, czuje niechęć do twojej osoby i twojego charakteru z tak wielu już powodów, że nie ma szans na rurki z kremem. możesz dalej bunkrować się za ignorem jak baba, albo rozgrywać to z głową i szukać równowagi w przyrodzie. ja łatwo nie odpuszczam, ale nie jestem też jakimś szajbusem. no ale ty z koleji potrafisz tylko sie rzucać i pruć, co pokazały twoje liczne zwarcia z różnymi osobami. czyli albo rage, albo lizanie się po jajkach. ciężka sprawa. warto czasem przeczytać coś ze zrozumieniem, zanim góre wezmą emocje i najprostrze instynkty. chyba nie powinieneś mieć z tym problemó, odpisując takiemu prostakowi ? a jednak.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przeciez to ty mnie zaczepiłeś teraz idioto. Wiesz po co sie kogoś zaczepia? Żeby ten ktoś zareagował a teraz nagle żebym zamknął morde? O co ci typie chodzi? 

 

chodzi o to, że rzucasz się jak dzieciak. twój elementarny poziom dystansu do swojej osoby wynosi zero. jakąkolwiek krytyke odbierasz jak atak na siebie i z pianą na ryju lecisz z kontratakiem. zero wyczucia, jakbyś miał jakieś ograniczone kontakty z ludźmi i nie umiał się zachować, dostosować do sytuacji. najlepsze rozwiązanie, jakie wymyśliłeś swego czasu, to odwracenie się plecami, czyli ignore. w sumie dobra dobra podkładka, żeby nie odpisywać, mimo że wciąż można zerkać przez ramie. a jaki byłeś dumny z tego ignora, taki lepszy, dojrzalszy, przypominałeś ciągle o tym - o, paczta, ignoruje, ale mam zayebisty dystans, widzicie to ?....jak dzieciak. no i to ciągłe liczenie na poklask, plusikowanie kolesia, kiedy mnie hejtuje, a ciebie propsuje.......żenujące. 

 

to co ? skoro już mi się wyrzygałeś na monitor i rozładowałeś złość jak jakiś w(pipi)iony dzieciak, to OFICJALNIE widzisz moje posty, czy tylko wpadłeś tak na szybko wymierzyć sprawiedliwość ? bo od razu mówie, czuje niechęć do twojej osoby i twojego charakteru z tak wielu już powodów, że nie ma szans na rurki z kremem. możesz dalej bunkrować się za ignorem jak baba, albo rozgrywać to z głową i szukać równowagi w przyrodzie. ja łatwo nie odpuszczam, ale nie jestem też jakimś szajbusem. no ale ty z koleji potrafisz tylko sie rzucać i pruć, co pokazały twoje liczne zwarcia z różnymi osobami. czyli albo rage, albo lizanie się po jajkach. ciężka sprawa. warto czasem przeczytać coś ze zrozumieniem, zanim góre wezmą emocje i najprostrze instynkty. chyba nie powinieneś mieć z tym problemó, odpisując takiemu prostakowi ? a jednak.

 

 

 

yes yes yes kur.wa yessssssss

Nie wierze no po prostu nie. Kazi niech to będzie puenta twojego wywodu, twojego dystansu itp. No i sam powiedz no jak ja moge nie zajrzeć co ty napisałeś. Przeciez to miód na moje serce.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie znasz sie na niczym ale próbujesz wszędzie sie mądrzyć, wracaj do łopaty i stul pysk gamoniu bo dla ciebie to jestem na Pan doje.bany dzik. I martw sie o swoją forme bo po twoim jedynym zdjęciu które tutaj wrzucałes jestes nikim, wrzuć jakąś fotke i pokaż jaki to jestes zaje.bisty albo zamknij morde i wypłacz sie swojemu chłopakowi że ci w internecie nic nawet nie wychodzi nieudaczniku.

 

http://youtu.be/s3NkYKgojOo?t=16s

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...