Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

The war of us, za pierwszym podejsciem dozylem 27 dnia ;/

 

Valkyria....warto? Tyle spustow ale po materialach z neta wyglada jak bajeczka. Niby to rpg, ale nie kumam z leksza tej gry.

To jest Strategia z minimalnymi elementami RPG. Gierka niby w systemie turowym ale sterujesz swoimi postaciami jak w  gierkach TPP.  Ma dużo naleciałości stylistyki anime  ale gameplay jest naprawdę solidny no i misje potrafią stanowić wyzwanie. Moim zdaniem warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza

Liberal Crime Squad - polityczno satyryczno rougelike o kierowaniu komórką terrorystyczna Liberałów 

Blackguards Special Edition - taktyczny rpg w świecie Das Schwarze Auge czyli Shadows Over Riva

The Guild 2 Renaissance - jedyny w swoim rodzaju symulator rodu w HRE

Ultima Ratio Regum - i kolejny rougelike

 

PC master race 4 lyfe. 

Odnośnik do komentarza

Shadow Warrior - Naprawde wpyte gierka, przypomina dosyć w paru miejscach ich poprzedni tytuł Hard Reset ale i tak bawie się świetnie.

Demo The Evil Within - Narazie mieszane odczucia, silnik graficzny to dno (duże wymagania a oprawa mnie nie zachwyca, podobne odczucia co w nowym Wolfie) nie wiem narazie mi się tytuł średnio podoba i cieszę się że nie wybuliłem hajsów na pełną.

Grid 2 - pomimo lekkiego flejmu na tą część na tym forumku spróbowałem swoich sił i jak narazie jestem zadowolony, pojeżdżę sobie kilka tras  i odkładam na potem. Grając w to dziwię się jakim cudem spędziłem tyle godzin przy Hot Pursuit.

Elite: Dangerous - Narazie tylko tutorial walki z racji pre orderu - Pełna wychodzi rzekomo 16'go. Jeszcze nie podchodze "na serio" gdyż czekam na dżoja a sterowanie myszka + klawa tutaj naprawde jest ciężkie, niemniej sterowanie statkiem i sama wymiana ognia, obsługa komputera pokładowego daje dużą satsyfkacje już nie moge sie doczekać latania w właściwej grze.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak naprawde od niedawna dopiero zacząłem naprawde "grać" w Elite - Dobra startuje w jakiejś stacji z podstawowym statkiem, wchodze na tablice z zadaniami i widze takie typu "poleć, zabierz i wróć" myśle ok proscizna hajsy się zgadzają (chyba tam 11 k kredytów co wydawało mi sie bardziej atrakcyjne od drugiego zad tylko za 4). Wylatuje ze stacji ściskajac w łapach mojego Thrustmastera, zaznaczam na mapie położenie tej rzeczy do skolekcjonowania i odpalam frame shft drive - lece sobie lece, lece itd itd etc ... dobra chce odpalić Hyperdrive i tu moim oczom komunikat "Frame shift cancelled :Jump Exceeds drive fuel use limit of 0.70 tons" myśle co do cholery przecież tak będe leciał pół dnia ale myśle dobra tam nie wiem o co chodzi lecim dalej. Skończyło się że spędziłem z 2-3 godziny na kosmicznym za(pipi)u próbując dolecieć gdzieś, gdzie i tak jakbym doleciał to ledwo na moim paliwie to w dodatku i tak nie zdążyłbym wykonać misji na czas. Skasowałem sejwa i zacząłem od nowa. Teraz już wiem że dużo w tej gierce rzeczy jest logicznie uzasadnionych (tak jak to że chciałem sobie po prostu polecieć do jakiegoś z dupy oddalonego układu, trzeba śledzić mapy i połączenia pomiedzy sektorami) i pomimo mojego srogiego faila gierka wciąż daje mi ogromną satysfakcje z odkrywania jej świata. 

 

Z innej beczki fajnie było zostawić gre tylko na 5 min stojąc koło stacji, by wrócić i zobaczyć jak krecą sie wokół mnie inni gracze robiąc barrel rolle xd

ape1z8.png

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza stacjonarka od jakichś 10 lat

 

póki co pomalutku:

 

Spintires - na padzie od xbona gra sie za(pipi)iscie, fizyka blota, wody, auta, oprawa bdb - dla symulatorowych psychofanów ciężkiego sprzętu ale kur.wa - to uczucie jak tuż przed rozładunkiem, po 1,5h piłowania truckiem wywracasz się na bok i wysypuje ci się ładunek, nie ma opcji reset i trzeba orać od nowa xD hardkor

 

Zaginięcie Ethana Cartera - gierka z dużym klimatem, urzeka kościółek Wang z Karpacza zeskanowany i przeniesiony do gry, graficznie aż ciężko uwierzyć w to co osiągnęli Polacy tak małą ekipą - szokers, brak mapy, questów, co i gdzie robić a nawet jak zbierać powoduje, że aby wiedzieć jak grać musiałem zobaczyć na necie na czym polega mechanika tej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...