Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W końcu siadło mi Borderlands 2. Kilka godzin na liczniku ale już czuję taką samą radość z każdego criticala jak w pierwszych borderach. Na maksymalnych ustawieniach z bajerami nvidii ta gra nawet dzisiaj robi wrażenie.

Gram Zer0 prawie 10lvl i doszedłem dopiero do sanktuarium więc jakby ktoś chciał pograć w coopie to serdecznie zapraszam :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Spellforce 3 - nie chciałem tematu zakładać dla gierki ale muszę o niej gdzieś napisać. Gra jest przegenialna. Drugie zaskoczenie roku 2017 po divinity 2. Połączenie rts z rpg już znamy z wcześniejszych odsłon ale fabularnie tu jest po prostu świetnie! Od początku gra mnie zainteresowała i to jedna z tych gier (jak xenoblade 2, yakuza czy divinity 2 ) które jak złapią to nie puszczą cię aż do przejścia. Mam mase giereczek ale wszystko poszło w odstawkę na rzecz spellforce 3.  Gra wygląda obłednie (jeszcze ładniejsza niż orginal sin 2) , obecnie dużych bugów już nie ma (od premiery 10 patchy wyszło:D ) , bardzo dobry klimat fantasy i ciekawa fabuła oraz świat.  Gra byłaby kiepskim rts'em i takim sobie rpg ale połączono te mechaniki idealnie. We wcześniejszych częściach miałeś prosty podział na misje rts i misje rpg tutaj fajnie łączą się oba gatunki w jednej misji. 

Przykładowo w jednej misji musimy zbudować oddziały aby odbić wioskę. Ok mamy bohaterów i możemy eksplorować mape, spotykać npc'ow, zbierać łupy jak w normalnym rpg. Z drugiej strony w tym samym czasie budujemy koszary, chatke drwala czy myśliwego, rekrutujemy żołnierzy na szturm.  Genialne jest to że rozmawiając z npc'em gdzieś daleko na końcu mapy mogę jednocześnie kazać robotnikowi budować wieżę na drugim końcu. Latam po mapie ale nadal widzę dialogi i mogę wybierać swoje odpowiedzi. Mała rzecz a cieszy.  Zero marnowania czasu czy nudy (jak w innych rts gdzie w pewnym momencie produkujesz jednostki i musisz czekać). Dodatkowo zawsze mamy kilka rozwiązań problemu. W tej samej misji zamiast dokonać tego szturmu mimo posiadania wielu żołnierzy, na końcu odkryłem dzięki npc że jest inna droga do wioski. Z przodu moi żołnierze odwrócili uwagę a ja od tyłu wszedłem do wioski bez oporu i w kilka sekund zakończyłem misje bez strat :D W następnej misji miałem też wybór ale już nie będę zdradzał jaki. Każdy bohater w grze ma ciekawą historie i żadnych dialogów na razie nie przeklikuje. Nie jest to grafomaństwo nowego tormenta ale dialogów też jest sporo jak w rasowym rpg. 

 

W każdym razie po 5 h Polecam. Napisze w odpowiednim temacie opinie jak skończę grę :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=945164243

 

To chyba było to, kojarzę ten wygląd tego narzędzia. Upewnij się jeszcze, że fizyki nie masz spier,dolonej, bo pamiętam były dwa problemy: max o wadze 10 ton który nie odrywał się od ziemii i spartolony dźwięk.

o tak mi się wydawało, że opisałem ten proces już kiedyś i znalazłem

 

 

jak się jeszcze kłóciłem z moim chłopakiem :rotfl: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Half Life 1, wlasciwie pozostala tylko walka z bossem, legendarnym NIhiliathem. Łepsza od dwojki, chociaz moze nie warto porownywac bo dwojka to typowa rzeznia. Do dzis zastanawiam sie czemu w Orange Box nie dano oryginalnej dwojki tylko podrasowaną.Jedna z najlepszych doomowatych gier w historii. Masa pomyslow i broni .Mimo ze nie bylem nawet w polowie tak bardzo podjarany jak przy Far Cry 1 czy Max Payne 3 obie gry epickie i jedne z najtrudniejszych szpili, gdyz za duzo niepotrzebnych elementow zrecznosciowych, ktore spowalnialy poczatkowy impet kultowej jedynki.. CHociaz zagadki i przeciwnicy, ządzą. Dlugosć tej gry na poziomie 3 wspolczesnych . A wspolczesna grafika to fuj fuj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Slay the Spire - zainteresowałem się widząc, że Northernlion pocina w gierkę no i po przeczytaniu opisu byłem od razu kupiony. Rouge-lite zmiksowany z karcianką, dostaje się talię kart na start i po każdym pojedynku do talii dochodzi jedna karta. Prócz pojedynków są sklepikarze, jakieś wydarzenia losowe, starcia z bossami. Są trinkety, jest permanentna progresja pomiędzy runami, no nie powiem podoba mi się bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.