Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect - Cytadela, Noveria, Feros i Artemis Thau wyczyszczone z zadań, cisnę dalej. Tym razem skończę tą część, nawet mnie gameplay i sterowanie tak nie odrzucają już.

 

blubi, miało być na X360, ale nie zniese tego framerate'u jak na smoku mam 600fps :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stardew valley i tylko to.
Ale cholernie ciagnie mnie po raz kolejny do Euro Truck 2 chociaz usuwalem ja juz rekordowa ilosc razy z dysku. Co jakis czas wraca mi na nia ochota po czym mega szybko mi sie nudzi. Fajnie, ze ciagle to rozbudowuja ale chcialbym, zeby poszli troszke w innym kierunku. Wiecej planowania, wiecej kombinowania z przyczepa( rozmieszczanie towaru/ rozkladanie ciezaru na osie), zabezpieczania go i idace z tym ryzyko( uszkodzenia przy uzyciu zbyt malej ilosci pasow, zabezpieczen na katy itd). Przydalby sie rowniez tachometr( zalosne, ze jeszcze go nie ma). Odprawy celne itp...

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na zmianę Heartstone i kampanię Warcraft 3, to drugie to nie pierwszy raz robię, ale HS dziś moje pierwsze godziny i jak wciąga :obama:

Spróbowałem nawet dwóch gier z żywymi graczami, pierwszego zjechałem, że aż mi się smutno zrobiło, drugiego też rżnąłem, aż mi zostało 15hp, jemu 6, on miał jedną mocną kartę, ja kilka słabszych, on walnął czara zżerającego wszystko, co ma obronę mniejszą od 5, ja nic konkretnego nie wyciągnąłem z talii i sru w dwie tury. Ale będzie grane.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Sporo nadrabiania tytułów zakupionych na przestrzeni ostatnich miesięcy, głównie strategie (Company of Heroes + dodatki, Company of Heroes 2 + Ardennes Assault, Total War: Rome 2, Cities Skylines), a do tego zakupiony kilka dni temu XCOM 2 - mocno wciąga.

 

Grania do jesieni.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...