Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem kolejną już edycję piłkarskiego menadżera - FM 2022. Ostatnie odsłony nie bardzo mi leżą, w 2021 nie skończyłem nawet sezonu, a lata temu w FM 14 potrafiłem grać przez tysiące godzin. Zobaczymy, jak będzie w tym przypadku, ale nie spodziewam się podobnego wyniku przez brak czasu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w Daemon X Machina (aktualnie za free w Epic) i no niestety wcale mi się to nie podoba i chyba odpuszczę. 

Niby wzorowane na Armored Core od twórców Dark Souls, które mi się MEGA podobało, ale ta gra wcale mi nie weszła. 

Fabuła jest tragicznie słaba, a gra jest absurdalnie łatwa wchodząc już na pole nudy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

StarCraft 1
StarCraft 2
Supreme Ruler 2010
The Sims 4
Car Mechanic Simulator 2018
Rim World

DawnOfMan
Stardew Valley
Cities Skylines Campus
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Tomb Raider III Adventures of Lara Croft
Tomb Raider The Last Revelation
Syberia
Shadow Tactics - Blades of the Shogun
Assassin's Creed III (Singleplayer)
Assassin's Creed IV - Black Flag
Oxygen Not Included Automation Pack
Pharaoh Gold
Grand Theft Auto IV - The Complete Edition
Paradise Lost
Frostpunk
Secret Files - Puritas Cordis
Anomaly Warzone Earth
Final Fantasy XIII
Hellblade - Senua's Sacrifice
S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky

 W co ostatnio grałem z tych?
Supreme Ruler 2010
S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky
Cities Skylines Campus
i może coś troszku...

Co mnie najdzie i miejsce jest to instaluję... a potem.. .sobie jest...:blink::facepalm:

Serioo... Nie chce mi się.
Tak myślę, by te kilak tytułów co tutaj jest a można na konsoli to mieć wersję konsolową i się z dysku pozbyć. A w ogóle nawet teraz pzobyć się tego m isię nie chce, bo jednak coś... A szkoda, a moze znów kiedyś odpalę... Cała lista zaczętych i nieskończonych. Frostpunk to lubię wracać. To gra jedyna którą:wub:
Tomb Raier 3 i4 to praktycznie końcówka 1 i 2 zaczęta tylko. Ale po prostu tak cięzko sie zabrać teraz na cokolwiek na pc. Kiedys sie chcialo uruchamiac i grac. Teraz nie:facepalm:

Mam wprost odwrotnie do mojej Ps4. Wrecz czekam kiedy robote skocnze i bedzie wieczorek by odpalic choc na 1 godzinke:blush:

Odnośnik do komentarza

Moja konsola nie wiem kiedy była ostatnio odpalana. Natomiast na kompie to ostatnio tylko Elden Ring, bo wszystko inne to meh się teraz wydaje. Drugi raz przechodzę i po wszystkim pewnie trzeci raz zacznę, bo będzie ta opcja dla mnie bardziej atrakcyjna od jakiejkolwiek innej gry. :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Widziałem, ale nie opłacam abonamentu jak na razie

 

Demko na Steam jak coś

 

https://store.steampowered.com/app/1221250/NORCO/

 

Gra bazuje na istniejącej miejscówce

 

https://www.google.com/search?q=norco+louisiana&oq=norco+louisiana&aqs=chrome..69i57j46i19j0i19l5j69i60.3512j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

https://www.desmog.com/2021/08/31/hurricane-ida-smoke-shell-norco-refinery-louisiana-apocalyptic/

 

Norco Manufacturing Complex | Shell United States

 

 

NORCO | Już dostępne do pobrania i zakupu w Epic Games Store

 

Norco review | PC Gamer

 

Mapping Climate Grief, One Pixel at a Time | The New Yorker

 

The Greatness of 'Norco' Is Found in the Tenacious Weirdos Who Live There

 

 

 

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Miałem tą gierkę na radarze od kilku miesięcy i wreszcie zakupiłem. Regiments (niecałe 110 zł na Steam, premiera 16.08) to nowy RTS w realiach zimnej wydany przez Microprose i zrobiony podobno przez jednego gościa. Na pierwszy rzut oka to takie dużo spokojniejsze Wargame: RedDragon. Nie ma multiplayera, jest kilka kampani (operacje) oraz skirmishe (19 map/5 frakcji). Oceny graczy na dwa tygodnie po premierze są bardzo pozytywne, z naciskiem na całkiem niezłe AI przeciwnika oraz mocno taktyczny, wolniejszy od konkurencji charakter rozgrywki. Gra będzie rozwijana, dojdą na pewno nowe mapy, frakcje oraz tryby rozgrywki.

 

 

Regimental.jpg

ss_c0918cccdc532ad9f7461686f1b278941d2e7c3e.1920x1080.jpg

regiments-od-microprose-na-steam.jpg

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...