Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

"Skończyłem" Pillars of Eternity. Najpierw na premierę główną kampanię, potem pierwszą część Białej Marchii i w sumie została mi końcówka drugiej części, do której wróciłem po długim czasie. Jedyne czego nie zrobiłem to

zabicie tych smoków na bagnach

. Gra była tym za czym tęskniłem od długiego czasu i koniec końców dostarczyła tego czego od niej oczekiwałem. Już zasadzałem się na Tyranny, ale jeszcze prawie nie ruszone Wasteland 2 sprawiło, że się wstrzymam.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 2 - po jedynce gameplay jest tak dużo lepszy, że ciężko to opisać. A rdzeń gry ten sam, no może trochę za bardzo ekwipunek uprościli. Niemniej bawię się zaje,biście, klimat leje się z ekranu. Już jakieś 10h nabite w tydzień, co na mnie jest obłędne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mass Effect 2 - po jedynce gameplay jest tak dużo lepszy, że ciężko to opisać. A rdzeń gry ten sam, no może trochę za bardzo ekwipunek uprościli. Niemniej bawię się zaje,biście, klimat leje się z ekranu. Już jakieś 10h nabite w tydzień, co na mnie jest obłędne.

Ostatnio na orgin była promocja na wszystkie części, chyba 40zl z groszami. Niestety się nie załapałam ;(.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Star wars The Old Republic . Dzięki Bansaiowi i Ukyo wróciłem do tego mmo :D  (tak zachwalali ffIV że sprawdziłem co w tym mmo słychać)   Grałem na premierę do lutego 2012 roku. Rajdowałem i przeszedłem historie Jedi Counselora oraz Troopera. Czyli jasna strona mocy i spoko historie. Teraz przeszedłem dodatki dwa ostatnie fabularnie i o ja (pipi)ie.

 

:ohboy:  lepsze od ostatniego filmu abramsa :D 

 

Teraz aby zobaczyć drugą stronę medalu zaczynam grę imperial agentem bo podobno najlepsza a i mocy po jedi mam dość. Będę snajperem :D   Kurde nie wiedziałem że tak swtor odżył dzięki dodatkom. Odstawiam inne giereczki prawie kompletnie. Żadnych nie kupuje już do premiery yakuzy gram w to i to co na xbox live mam. Dawno się tak nie wciągnąłem. Grać w MMO dla fabuły tylko ja mogę :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Siadłem przed kompem i coś mnie wzięło ostatnio na Hitmany. Więc odświeżam całą serię (prócz jedynki, zbyt archaiczna, nie chce mi się męczyć z "Say Hello to my Little Friend", a większość ciekawych misji i tak jest 'zremasterowana' w Contracts), mam już ostatnią misję w Silent Assassin :3. Uwielbiam tę serię.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dostałem od znajomego Fallouta New Vegas no i odświeżyłem sobie pamięć o tym tytule, tyle że tym razem z modami i wszystkimi DLC. O jezu, jak to robi. :obama: To jest prawdziwy RPG a nie te popłuczyny jakimi jest czwórka.

 

Jak zawsze modding komjunity potrafi doprowadzić każdy świetny tytuł do poziomu mesjaszowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...