Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Kulturysci ,potrzebna mnie jest wasza pomoc. Od pewnego czasu cos nie idzie nic do przodu,a wrecz wydaje mi sie przez to ze nic nie idzie to pikuje w dół ta moja forma ;< Waga nie idzie do przodu choc jem duzo , wymiary rowniez cos stoją . Potrzebna mi jest jakas wasza wskazowka jak jesc , co jesc by rosnac , by bo treningu wszytko nie ulatywalo ,a trzymalo sie w moim organizmie. Planuje od 1 czerwca zaczac nową droge w mojej karierze bodybuildera ,oczywiscie bez bomby ,za to z jakimis odzywkami ,ale jak wiadomo bez odpowiedniej diety i wskazowek starszych i doswiadczonych pakerow mało pojdzie ,a nie moge sobie na to pozwolic. ;<

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Chopaki a jak to jest z tymi kurzymi jajcami? Można je jeść codziennie czy nie? Słyszałem że to nie do konca zdrowe tak jesc codziennie jajka, prawda to czy mit? Bo troche niewyobrażam sobie sniadania innego niz dwa jajca tymbardziej ze zawsze sie spiesze do roboty a takie dwa jajeczka to hop siup i po zabiegu , zjedzone.

Odnośnik do komentarza

Chcesz być szerszy , ja robie drążek 6 serii, martwy ciąg 6 serii po 6-8 powtórzeń z dużym ciężarem i tyle. Przerwy między seriami ok 3minut, raz w tygodniu. Do tego jedz dobrze i efekty na 100 % będą, ja plecy zaczynałem niemal od zera bo nigdy ich nie cwiczylem a teraz jest git i bedzie coraz lepiej.Jesli bedziesz ćwiczył codziennie to nieurośniesz bo mięśnie rosna w trakcie regeneracji ;) I regularność to też priorytet :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio nurtuje mnie jedna kwestia, barki. To normalne że jak robię dajmy na to klate czy plecy to mam lekkie zakwasy czyli świadczy to o tym ze dałem im w jakims stopniu wycisk, na barkach nie mam nigdy, to znaczy ze sie opie.rdalam czy to tak juz jest z tymi barami.

Bary robię razem z bicem.

 

Wyciskanie sztangi sprzed głowy

wyciskanie sztangi zza głowy

na przemian co tydzien wyciskanie sztangielek i nie wiem jak to sie zwie taki coś jak rozpiętki tylko stojąc

 

Wszystko 4x8

Odnośnik do komentarza

Glupio robisz imo.Barki sa zlozonym miesniem skladajacym sie z trzech glow, a ty cwiczysz jedna.

 

Proponowalbym robic np:

Wyciskanie sztangli lub sztangielek zza lub sprzed glowy [przod, bok]

Wznosy bokiem [srodek]

Wznosy w opadzie lub na maszynie do rozpietek tylem (jesli jest taka opcja) [tyl]

Wznosy przodem sztangi lub sztangielek [przod, bok]

Podciaganie sztangi wzdluz tulowia [wszystkie]

Szrugsy (niektorzy robia je z plecami, ale to juz co kto woli)

 

Wybierz sobie np 3 i rob na przemian choc uwazam ze powinienes miec conajmniej 4 cwiczenia po 3 serie by dobrze je pobudzic.Obciazenia duzego na wznosy nie warto zakladac, lepiej na technice sie skupic.Przy wyciskaniu juz mozna ostrzej i tak samo szrugsy.

 

[] - czesc zaangazowana miesnia w cwiczenie

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...