Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest troche zaprawiony z drążkiem ?

Chcę się wziąść za drążek na poważnie, ale na razie troche oporowo mi idzie.Więcej robię z podchwytem na wąsko(10, 12 na serie), z nachwytem trochę gorzej.Próbuję też z nogami wyprostowanymi 90` względem tułowia(z osiem pocisne).Ogólnie drązek to za(pipi)ista sprawa, angażuje jednocześnie dużo partii i te ruchy trzeba sobie po prostu wypracować.Szeroko za kark to dla mnie hardcore.Jakieś porady ???

10,12? Jesli robisz je prawidłowo a nie oszukujesz jak na wuefie to jest bardzo dobrze. No nie ma lepszego cwiczenia na plecy niz drążek to fakt. Ja nachwytem podciągne sie wiecej razy niz podchwytem ale każdy jest inny ;) Zawsze każdy sie dziwił na wuefach czemu tak robie, ale żeby dostac maksymalna ocene musiałbym zrobic 2 razy tyle podchwytem niz nachwytem więc wybierałem nachwyt :)

Odnośnik do komentarza

No dobra - trzech:P Na poczatku nie ma znaczenia jak sie cwiczy i tak rosnie sie jak na drozdzach, rob jak Ci wygodnie, bo jeszcze szybciej sie zniechecisz. Gdybym ja najpierw cwiczyl nogi to nie mialbym sily na wyciskania w pelnym wymiarze. A wieszcze Twoja kapitulacje, bo 90% zajawkowiczow wypala sie po paru tygodniach. Poswiecilem mnostwo czasu na lamusow, ktorzy nie dali rady i juz mnie to irytuje. Wybacz, to nic osobistego, mam nadzieje, ze dasz rade. Pierwsze 3 miesiace systematycznych, solidnych trenigow to meczarnia, potem wchodzi w krew.

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie o jakie pytasz i na razie mnie nie zawiodły (używam takich w domu, ale też na siłce na którą chodzę). Jeśli chodzi o ciężarki, na jakich "testowałem", to jak dałem po 10-15 kg na jedną stronę, to wszystko jest w porządku. Jakieś limity to pewnie ma, no ale też ile naładujesz ciężaru na hantelkę ? Myślę, że z 20 kg na stronę uciągnie (czyli 40 kg na hantelkę, żeby ktoś się nie zamotał). Też zależeć to może od ćwiczenia, bo wyciskając hantelki (czyli trzymając je poziomo, chwytami na boki) jest mniejsze ryzyko, że "popuści", niż jakbyś, dajmy na to, przenosił hantelkę za głowę i ciężar plus grawitacja napierałby z całą mocą na zacisk.

Odnośnik do komentarza

Z opisu wynika, ze tak. Zreszta z opinii jakie czytalem tam jest cos jeszcze... Cos czyms sie raczej nie chwala. W kazdym razie ktos pisal o problemach ze snem, turbo jak po kresce itp. Moze tak, moze nie ale objawy sa podobno potezne.

 

NOX PUMP ? Doriana Yates?a jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak: boostery azotowe, kreatynę, aminokwasy, fosforany, witaminy, ekstrakty ziołowe oraz kompleks węglowodanów dla uzyskania większej pompy treningowej , zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem z nadgarstkiem, że przy wyciskaniu na ławeczce czuję dziwny ból, takie bardzo nieprzyjemne wrażenie, jakby miała pęknąć żyłka albo coś. Wiecie może co to może być?

Zawsze miej proste nadgarstki (tak, żeby dłoń była w tej samej linii co przedramię), zwracaj na to uwagę przy każdym ćwiczeniu.

Rozgrzewasz się odpowiednio?

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

To raczej nie jest to, bo dzisiaj to poczułem nawet przy czymś tak błahym jak przesuwanie drzwi zamrażarki w sklepie, a przecież nie będę się przed czymś takim rozgrzewał. :blink: I to tylko jeden nadgarstek tak boli, drugi jest w pełni sprawny i niebolący.

No skoro od jakiegoś czasu źle ćwiczysz to nawet przy drapaniu się w du.pę może zaboleć. Idź do chirurga jak nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak w niedługim okresie (z rezultatami) trochę się "wzmocnić". Otóż od jakiegoś czasu regularnie sobie ćwiczę, ale nie są to jakieś super-treningi ot codziennie sobie popompuję + brzuszki, do tego kilkanaście podciągnięć na drążku. Specjalnie jakoś się nie odżywiam (lekkie śniadanie, po południu obiad i późniejszym wieczorkiem kolacja), nie stosuję specjalistycznych diet czy środków wspomagających (do tego nie palę i czasami się napiję). Moje parametry to 180cm, 73kg, 20 lat.

Oczywiście zależy mi na tym, żeby to były jakieś łatwe do zrealizowania sposoby bo na co dzień, albo nie mam za wiele czasu, albo jestem tak zmęczony pracą/studiami, że mi się po prostu nic nie chce.

 

Jakieś porady co do treningów/diety?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zależy mi na tym, żeby to były jakieś łatwe do zrealizowania sposoby bo na co dzień, albo nie mam za wiele czasu, albo jestem tak zmęczony pracą/studiami, że mi się po prostu nic nie chce.

 

Jakieś porady co do treningów/diety?

To jak wyglądasz wynika z twojego stylu życia na co dzień. Nic nie osiągniesz łatwo. Jak ci się nie chce to nie każ nam marnować czasu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...