Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

pyzy pierogi na mase? Ku.rwaz ja to czesto wpierdalam zawsze tez dodaje tluszczu czyt. maselka czy smietany+cukier i za (pipi)a nie lapie po tym masy. Pomogl mi tylko mutant mass ze przytylem 3kg w miesiac ale tez troche mnie w robocie dymali na nockach wiec spadki zaraz byly ;p

 

wiecie gdzie w Łodzi mozna sobie pokopac w worek przez wakacje? Są silki ale nie ma na nich takiego sprzetu przynajmniej w mojej okolicy ;/

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Pisałem o całym opakowaniu, czyli 500 gram. Mnie tam bardzo smakują (oczywiście może to zależeć od producenta).

 

Co do wagi, to ostatnio w ogóle średnio z treningiem u mnie, to wolę się nie ważyć. Co by nie mówić, słabo z apetytem w takie dni, na dodatek późno wstaję, rozkład posiłków się miesza, wychodzi się gdzieś na parę godzin i zje jakąś drożdżówkę, porażka. Jednak mimo wszystko, zazwyczaj po wakacjach wagowo szedłem w górę.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zbić lekka warstwe tłuszczu z brzucha i troche go wyrzeźbić, ogólnie poprawić wyglad. Dlatego wróciłem do ćwiczeń w domu, a do teko dołączyłem szóstke weidera i powiedzmy 5 razy w tygodniu bieganie na przemian z ćwiczeniami na orbitreku.

Myślicie, że to dobry zestaw? Szczególnie orbitrek? Wczesniej na nim nie ćwiczyłem, ale jakbym na zmiane, jednego dnia biegał a drugiego na orbitreku, to byłby to dobry zestaw?

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś dobrego treningu typu FBW dla początkującego. Na necie znalazłem kilka ale zawierały one ćwiczenia których po prostu nie dałbym rady zrobić wymaganą ilość razy (podciągania na drążku) lub niema na siłowni sprzętu potrzebnego do wykonania ćwiczenia (step). Może ktoś rozpisać jakiś dobry harmonogram ćwiczeń lub ew. podać swój ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...