Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Wręcz przeciwnie,ten kolo wywodzi się ze starej szkoły polskich pakerów,ich dewizą była"siła,sprawność,piękno" oprócz kulturystyki specjalizowali się w rożnych dziedzinach,niektórzy na "100" mieli czasy w okolicach 11:30,skakali w dal to jest tzw. masa użyteczna,czyli taka która umożliwia funkcjonalność w wielu dziedzinach.Mikes im szybciej zdasz sobie sprawę ze nawet na odżywkach nie zrobisz nie wiadomo jakiej masy,tym szybciej będziesz się cieszył z ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza

Szukam takich 'spodenek ślizgaczy' do zakładania pod normalne ubranie coby się nie obcierały wewnętrzne strony ud gdy się jest spoconym podczas biegania czy gry w piłkę. I tu się rodzi moje pytanie, wie ktoś pod jakim hasłem tego szukać thumbsup.gif ? Bo nie mam pojęcia sorcerer.gif

 

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=PODSPODENKI+

Odnośnik do komentarza

Tylko w nich biegasz, czy np w piłkę też grasz ? W lato nie jest w nich gorąco ?

Tylko biegam, a na nich mam jeszcze spodenki, nawet w upał. I co ciekawe, o ile koszulkę za każdym razem można wyżymać z wody, tak one są suche. Tak jak pisze Litwin, odprowadzają pot na zewnątrz. Na temat spodenek z lycry z linka powyżej się nie wypowiadam, bo takich nie miałem.

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do brzucha jeszcze, to wg. mnie opcje typu A6W służą głównie do poprawy efektu wizualnego mięśni brzucha, ale negatywnie wpływa na ich jakość (nadmierne przepalanie). Ja robię brzuch na każdym treningu, ale umiarkowanie i bez obciążeń, no i raz w tygodniu z obciążeniem. Kraty mnie ma, może kiedyś będzie, nie wiem, w każdym bądź razie dla mnie najważniejsza jest siła i funkcjonalność, a tu jest dobrze.

 

Bany - to może napisz mniej więcej co jesz, może masz kłopoty z trawieniem, przyswajaniem, albo może tylko wydaje Ci się, że jesz dużo biorąc pod uwagę bilans kaloryczny.

Odnośnik do komentarza
<br />jestem typem ektomorfika, oczywiscie problemy z przybraniem na masie..<br />jest tu na forumie ktos takiej budowy i moze cos doradzic, wesprzec mnie ? ;p<br /><br />wpieprzam duzo i waga stoi w miejscu.<br />a dużo ,to dla mnei tyle ile moge zjesc, a rodzina, z która jadam, mowi, ze b.malo jem.<br /><br />mam sie zmuszac? :/<br />
<br /><br /><br />

 

Ja mam podobne warunki do ciebie.

Trening max godzina i bardzo intensywny.Serie laczone, superserie, serie z podwojnie zmniejszanym obciazeniem, takie powinny sie wg mnie obowiazkowo znalesc w twoim zestawie.4 treningi w tygodniu zupelnie wystrczaja, np klata barki, dwuglowy i czworoglowy w kolejny dzien, plecy lydka w jeszcze kolejny by na 4ty trening biceps i triceps zostawic.Brzuch przy kazdym trenigu, abs2 spokojnie wystarcza, 3 serie lub tyle ile mozesz zrobic.

Jak masz talary na suple to nie oszczedzaj.Bialko, jakies carbo czy vitargo oraz jakies aminokwasy (glutamina bcaa itp)dobrze posiadac i szamać :)

To tylko moje porady, mozesz uznac je za gowniane :)w 2 lata jednak z 52 kg zrobilem 69.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie sęk w tym, że takiej osoby nie ruszy nawet 3000 kcal dziennie (wiem z doświadczenia), jeśli nic oprócz tego nie będzie robił. Żeby nabrać kilogramów będąc typowym ektomorfikiem, musisz dać organizmowi bodziec, czyli trening, i to porządny. Konkretów nie będę w tym momencie pisał, ale zakładam, że nie ćwiczysz teraz regularnie i "profesjonalnie".

 

Oczywiście, jeść musisz więcej, niestety, musisz się niekiedy zmuszać. No i jedzenie co 3 godziny, max 4. Nie ma w tym przypadku raczej łatwiejszej drogi. Pocieszę Cię, że po pierwszych kilku tygodniach (może nawet szybciej) przyzwyczaisz się i będziesz już jadł z apetytem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku wyglądało to tak, że np. przed i po treningu jadłem porządny posiłek (ryż, kura, warzywa), śniadanie też było obfite (4 jajka, musli, 2 kromki chleba z szynką). Na kolacje zawsze ser biały i oliwa. Reszta posiłków to albo sam ryż z jogurtem lub sama kura. Po prostu nie dawałem rady jeść więcej, dopiero po kilkunastu dniach organizm się przyzwyczaił i domagał się więcej. Czasami miałem 6 posiłków, śniadanie i kolacja standardowa, a 4 pozostałe to ryz, kura, warzywa i były to duże porcje. Pochłaniałem to bez problemu a czasami jeszcze byłem głodny. Teraz od września startuje z dietą i wszystko zaczynam od nowa. Wakacje to okres gdzie ciężko o 5,6 wartościowych posiłków, a znacznie łatwiej o piwko ;) Obecnie wystarczą mi 4 posiłki, ale powoli zwiększam porcje tak aby za miesiąc już ruszyć na 100%.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...