Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Suavek napisał:

A Monad? Nadal jest, czy go mocno zmienili?

 

W oryginale to było 10 pięter, ale wrogowie już konkretni. Tj. znaczny przeskok względem ostatnich pięter fabularnych.

Są tylko drzwi do monadu co kilka pięter losowo i w każdych boss a co piętro graniczne są takie większe z 3 bossami ale na normalu to idzie z automatu ta gierka.

Odnośnik do komentarza

UFF, mocno nostalgia wjechała po rozpoczęciu gry....

 

 

 

....ale przypomniałem sobie czemu porzuciłem ją te nascie lat temu.

To jak póżniej jest rozwleczona, rozwodniona...., jak póżniej  przeklikuje się  z automatu kolejne dni(grudzień to jest jakieś przegięcie), jak boli po kilkudziesięciu godzinach ta ograniczona zawartość na dodatek częsxiowo znana z innych części...

Jestem  na końcówce, a mimo to nie chce mi się nawet odpalić gry tylko po to żeby ją ukończyć.

Gra potrafi oczarować, ma swoje momenty, ale według mnie jest sztucznie przedłużana .

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, devilbot napisał:

Piszesz o reload? Bo nie zauważyłem żeby była rozwleczona. 

Tak .Po pewnym czasie przewija się dni praktycznie tylko po to  żeby rozwijać socjal linki(no bo w sumie nie masz żadnej innej formy spędzania czasu-teoretycznie salon gier restauracje itp, ale na dalszym etapie gry nie ma to żadnego sensu) .Przeplatanie tego wizytami w Tartarusie i pokonywanie tych samych dungeonów mało pomaga.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, AdiCarrion napisał:

Tak .Po pewnym czasie przewija się dni praktycznie tylko po to  żeby rozwijać socjal linki(no bo w sumie nie masz żadnej innej formy spędzania czasu-teoretycznie salon gier restauracje itp, ale na dalszym etapie gry nie ma to żadnego sensu) .Przeplatanie tego wizytami w Tartarusie i pokonywanie tych samych dungeonów mało pomaga.

 

A próbowałeś szczotkować psa? Pomaga.

Odnośnik do komentarza

Odblokowałem już wszystkich bohaterów. Moim zdaniem ekipa jest najlepsza z 3/4/5, a na pewno najrówniejsza. Lubię wszystkich zarówno w dialogach jak i podczas walki, gdzie cały czas zmieniam drużynę.

 

Połowa września, zostały 3 shadows, ale pewnie nie.

Odnośnik do komentarza

U mnie już chyba nic nie pobije ekipy z 4ki. Muszę sobie odświeżyć tę trójkę bo akurat postaciami to nie byłem tam zbytnio zachwycony. W rimejku dodali jakieś nowe eventy czy jest tak samo jak w og? Trochę ich było mało porównując do 4 i 5

Odnośnik do komentarza

Nie no, ekipy P4 nic nie przebije. A jak kiedyś przebije, to będę miał nową ulubioną Personę.

 

No bo nie wiem, ile się zmieniło w Reload, ale w oryginale taki Ken czy Koro to praktycznie non-stop grzali ławę (choć wiem, że dodano Kouha i Eiha). O ile nowe cut-scenki mocno nie rozwinęły niektórych postaci, to ciężko mi powiedzieć, żebym np. taką Yukari darzył szczególną sympatią.

 

Problemem oryginalnej P3 było to, że postacie, choć fajne, nie były jakoś ze sobą związane. Zawsze powtarzałem, że to kompani, a nie przyjaciele. Fajno było, ale kolejne Persony lepiej te więzi przedstawiły.

 

A swoją drogą, jeśli ploty nt. remaku P4 okażą się prawdziwe i gra zostanie tak potraktowana, jak Reload, to... :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...