Skocz do zawartości

PERSONA 3


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, banzai napisał:

eh,nie pamiętam czy w p3/p3p był komputerek w lobby ale na nim też sie da statsy podbijać. jak kupisz programik/gierke.

Afair nie było. Generalnie opcji na podbicie statystyk w oryginale było multum, tylko że większość z nich była mało opłacalna. Stąd moje wcześniejsze pytanie, czy coś się zmieniło, bo o ile mieliśmy kasę, najwięcej dawał salon gier (Greatly Increased).

 

Ale teraz pewnie jak doszły interakcje z drużyną i inne aktywności, to zakładam urozmaicenie jest większe.

Odnośnik do komentarza

złapałem się na tym, że zacząłem grać jak w p5, czyli robię sociale dopóki nie ma postępu w fabule. z tego powodu zacząłem się trochę nudzić bo moje granie wyglądało tak jak granie pomiędzy dungeonami w p5, czyli dużo gadania i czekanie aż coś się wydarzy, a to przecież dopiero 7 godzina gry.

 

natomiast kiedy zmieniłem podejście i zacząłem w wolnym czasie robić tatratus to gra nabrała rumieńców i stała się bardziej „growa”, trochę jak SMT. 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, tlas napisał:

złapałem się na tym, że zacząłem grać jak w p5, czyli robię sociale dopóki nie ma postępu w fabule. z tego powodu zacząłem się trochę nudzić bo moje granie wyglądało tak jak granie pomiędzy dungeonami w p5, czyli dużo gadania i czekanie aż coś się wydarzy, a to przecież dopiero 7 godzina gry.

 

natomiast kiedy zmieniłem podejście i zacząłem w wolnym czasie robić tatratus to gra nabrała rumieńców i stała się bardziej „growa”, trochę jak SMT. 

 

Widzę, że trochę więcej pograłeś, jak ogólnie Tartarus Ci się podoba? 

Odnośnik do komentarza

Jest w porządku, tak jak Mementos w 5, które też mi się podobało. Klasyczny dungeon-crawling nie jest zły, z tym że ja mam na to sporą tolerancję więc mogę nie być najlepszym wyznacznikiem.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Suavek said:

Afair nie było. Generalnie opcji na podbicie statystyk w oryginale było multum, tylko że większość z nich była mało opłacalna. Stąd moje wcześniejsze pytanie, czy coś się zmieniło, bo o ile mieliśmy kasę, najwięcej dawał salon gier (Greatly Increased).

 

Ale teraz pewnie jak doszły interakcje z drużyną i inne aktywności, to zakładam urozmaicenie jest większe.

jak zrobiłem pare razy to zawsze 2 nutki dostawałem. te programki są jednorazowe. a jeden był potrzebny do questa od ellie. jakies zarcie 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy boss za mną, gram na poziomie hard, raz nawet game over miałem  - czas mi się skończył podczas walki z nią.

Świetnie się w to gra, jeszcze nie wyczaiłem co najlepiej "opłaca" się robić w wolnym czasie i jak mogę dodać level to social linka to zawsze to wybieram, wieczorami najczęściej nauka albo burgerek.

Ciekawe czy możemy liczyć na takie samo potraktowanie Persony 4

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Jeez_PS napisał:

Pierwszy boss za mną, gram na poziomie hard, raz nawet game over miałem  - czas mi się skończył podczas walki z nią.

Świetnie się w to gra, jeszcze nie wyczaiłem co najlepiej "opłaca" się robić w wolnym czasie i jak mogę dodać level to social linka to zawsze to wybieram, wieczorami najczęściej nauka albo burgerek.

Ciekawe czy możemy liczyć na takie samo potraktowanie Persony 4

 

Szanse ogromne, Persona 3 Reload osiąga super wyniki sprzedażowe, a pewnie jeszcze wyjdzie na nową konsolę Nintendo, co dodatkowo podbije mocno. Mama nadzieję jednak, że to dopiero po Personie 6, a w tym roku jeszcze ReFantazio, które też czerpie dużo z Person :). 

Odnośnik do komentarza

Sa dwie dwojki tak btw. Jedna troche gralem na PSX i sie odbilem bo za dzieciaka wydawalo mi sie to mega trudne na tle taki gier jak FF7. Tylko wtedy mocno po prostu nie ogarnalem systemu. Na PSP jest remaster Innocent Sin i mam nawet w kolejce do ogrania na kiedys tam, ale jest to mocno archaiczna zabawa dzis wiec no... remake by sie przydal. Taki z potezna iloscia QOL.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wieki temu grać w P2 Innocent Sin na PSP, ale nie tyle się odbiłem, co inne okoliczności sprawiły, że grę odstawiłem i już nie wróciłem. Mam też cyfrę na PSP/PSV, ale przyznam, że wolę poczekać na remake/remaster. Jest archaicznie, choć nie tak, jak pierwsza Persona. Jedynkę przeszedłem i już nigdy więcej do niej na pewno nie wrócę. Musieliby całkiem rozgrywkę przemodelować w ewentualnej odświeżonej wersji...

 

Myślę, że remake/remaster P2 jest prawdopodobny, ale nastawiałbym się raczej na jakiś update z poprawionymi sprite'ami 2D, aniżeli totalny remaster na nowym silniku.

 

Korzystając z okazji ponownie podkreślę, że biblioteka klasyków Atlusa jest mega obszerna, a ja wciąż czekam na odświeżenie Digital Devil Saga, czy Devil Summonery... :(

 

Remake P4 też jest bardzo prawdopodobny, ale na to parę lat przynajmniej pewnie przyjdzie poczekać. Pytanie, czy zdecydują się to wydać przed, czy po P6.

Odnośnik do komentarza

Ten sztosik nic a nic sie nie zestarzał. Cudownie jest wrócić po kilkunastu latach :banderas:

Byłem pewien, że po takim czasie nic nie pamiętam, a tu zaskoczenie. W miarę pojawiania się na scenie  kolejnych postaci zaskakuje jakaś zakładka w głowie i nagle sobie przypominasz o co chodzi jakb.

Nawet polskie napisy, których trochę się obawiałem w sumie uprzyjemniają rozgrywkę. Z japońskim dubbingiem doskonale się uzupełniają.

Odnośnik do komentarza

Tak no Eliza zapodaje, można znaleźć w tartarusie, tylko wcześniej pisałem że respią się w mieście a to nieprawda, nawet jest trofik za znalezienie wszystkich w mieście.

 

Ja lubię na jedno posiedzenie wszystkie możliwe (dostępne) piętra trzepać, żeby za często nie chodzić do tartarusa. No i wtedy najlepiej mieć w zapasie 7 shardow do regeneracji PE bo początkowe persony nie mają skilli odnawiających energię. Lepiej wykorzystać wieczór na naukę ;) i inne aktywności zwiększające umiejętności.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2024 o 10:30, michu86- napisał:

Jednak te fragmenty zmierzchu w mieście są ograniczone, na początku wydawało mi się że się respią :(.

 

Im dalej w las tym tłumaczenie PL coraz gorsze niestety - ale dobrze, że jest. Karta AGI przetłumaczona na zwinność (chyba tłumacz myślał że od agility to jest...):balon:

Ja trochę pograłem w tym PL, no jest śmiesznie. Ten nowy Tartarus całkiem spoko, da się grać, na pewno dużo lepiej niż w Portable :). Cała reszta cud, miód, orzeszki :). 

 

 

Odnośnik do komentarza

właśnie ta wersja dududududu duduaaa lepiej mi siedzi, ale to pewnie kwestia tego, którą wersję jaką pierwszą się przesłucha

 

jestem po trzeciej pełni księżyca, na razie więcej pytań niż odpowiedzi, troszkę powoli się to wszystko rozkręca, no ale to persona, one zawsze mają dziwny pacing

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...