Skocz do zawartości

Pływanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja chyba rezygnuje i zostane duatlonista. Plywalem ostatnio to przez przegrode i zatoki nawet jak zatykalem nos to sie przedostawala woda. Wieczorem jeszcze mnie przez to leb bolal i lecialy jakies zielone gile bo brudna woda zostawala w zatokach xd 

Nic na sile, nie jestem widocznie stworzonydo plywania

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś od dzieciaka trenował pływanie to ma dużo łatwiejsze wejście w triathlon, ja mam wrażenie, że tak na poważnie to uczę się pływania od zeszłego roku, bo wcześniej to sobie chodził jak kontuzja była, czy coś. No, ale cisnę, przemieszczam się w wodzie, tempo na razie marne, ale jakoś idzie do przodu.

Tak w ogóle, to zajęcia z open water prowadzi typ, który się specjalizuje w pływaniu zimowym. Typ naku.rwia po 4-5 km w morzu zimą :reggie:

Odnośnik do komentarza

W Trójmieście są różne treningi openwater organizowane przez trenerów pływania we współpracy z producentami pianek do pływania. Ja chodzę na zajęcie Aquasphere, 2 razy w tygodniu są przez 4 tygodnie, ale raz już wypadły, bo burza była. Płacisz 25 zł, możesz za darmo wypożyczyć piankę, zawsze dostajesz czepek gratis, są różne w ćwiczenia wodzie, mówią na co zwrócić uwagę i na końcu jest taki dłuższy wyścig. Trening zawsze zabezpieczają ratownicy. Fajna atmosfera, pomocni trenerzy, przychodzą ironmani, pływacy i ogórki jak ja.

 

Inne treningi prowadzą inne firmy, albo Team Karaś i na jednym treningu nawet sam był i prowadził zajęcia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ładnie, to mój też rekordowy dystans. 

80 długości, dobrze że są zegarki bo weź to licz. Czasu nie pamiętam, coś koło 47-48 min, ale wtedy pływałem sporo. 

Dobrze pamiętałem 48 min, chwaliłem się tu w 2017r. 

Pamiętam, że chciałem być triatlonistą :nosacz2:

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...