Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem że może to kwestia genetyki ale grubo zwiększyłem michę w tym sporo węgli i nie czuję aby za bardzo tłuszcz mnie łapał a waga i wymiary skoczyły w końcu jak szalone.

DSC00016J_eepxarx.JPG 

Tu trochę boczki niby widać ale to przez te zyeban# ściaganie rękoma talii .

DSC00017J_eepxarn.JPG

Staram się by za bardzo brzuch mi nie zakryło a była to lekka warstwa tłuszczu. W sumie mimo że fotki niedawno wrzucałem to tutaj kilka kg w górę róźnicy.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Ja jednak nie przetrwalem na takim lowcarb. Kromka ciezkiego razowca do sniadania juz z 30g wegla daje. Kumple z roboty codziennie pizze zra, a jakos sie trzymaja:/

 

Z tego co widze, waham sie z WW w przedziale 100-150g. Kiedys faktycznie ucialem wegle prawie do zera na ponad 6mc i zjechalem 12kg. Wszystko stopniowo wrocilo :f

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie przy 77kg wagi jadam z 400g wegli na dzień. Bardziej obcinam tłuszcze bo tych już spożywam tylko w granicach 40-50.Ogólnie dziwie się że wystarczyło że wywaliłem raz w tygodniu aeroby i dorzuciłem węgli a nagle waga i obwody skoczyły jak na koksie.

Odnośnik do komentarza

Niech będzie… Toczka smalcu, ale i tak nigdy nie byłem typem "rzeźbiarza". Fotki nie za ciekawe, ale robione na szybko starym ajfonem, wiec bez narzekań (jakiś kolo prawie mnie naszedł jak robiłem, ale jak wszedł to udawałem, że gadam przez telefon  :sweat: ). Robione po treningu nóg (bez pompki ; ( ).

 

 

2a82dyq.png2uy3hu8.png

ev3p90.jpgsgj2pz.png

 

 
 
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Normalnie powinienem dokuczać że sadło,ale że smyramy się po siusiakach to masz plusa za odwagę.Co do węgli to moje jedyne są z 1 kromki do śniadania i 60 gram jaglanej w ciągu dnia,lub warzyw do cycków.

 

No jest troche sadła, bo mówiłem że redukcje to mam tylko teraz w diecie praktycznie bez aero. ale mam zamiar teraz napie.rdalac 3 razy w tyg i mysle ze bedzie git, bo moze nie widac na fotach ale podkład jest git a i brzuch trenowałem. No i jestem typowym endo. A takiemu nie jest łatwo.

Kuba ile ty masz w łapie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...