Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Np arnold? ;)

 

Wysocy mają cięzej ale na żywo jednak taki typ o podobnej muskulaturze co ma 185 wygląda nieporównywalnie lepiej niz typek 170, no ale to moje zdanie

No właśnie nie , u mnie 40-41 w łapie wygląda optycznie dużo lepiej niż u kolegi co ma ponad 190 cm. Z tym że jak już doyebie naprawdę dużo mięsa to będzie wyglądał jak olbrzym .

Odnośnik do komentarza

"o podobnej muskulaturze" nie znaczy chyba tyle co "o identycznych obwodach". no chyba, że znaczy, ale to byłoby bez sensu. no chyba, że sie chuya znam. bo nawet jeśli sie znam, to skąd mogę mieć pewność co autor miał na myśli ? a nawet jeśli miał to na myśli, to czy to znaczy, że sie znam ? nawet gdyby nie miał, to znaczy, że sie nie znam, czy można powiedzieć, że sie znam, bo tak sądzę ? bo czymże jest poznanie w obliczu złożonej natury wszechświata ???       

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ok, zbytnio różnic w sumie nie widać. Foto po lewej ciut niekorzystne, bo robione telefonem i w sumie nie wiem jakie pozy przyjmować...

 

grzybson.jpg

 

ważne, że 3 kilo do przodu:). Muszę przytyć tak do 80 - odkąd pamiętam, jestem chudzielcem.

ps. To moja pierwsza fota na forum, nie ma mnie w PST. Trochę się cykam, po tym co właśnie wrzuciłem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No grzybiarz, jest gitara, widać różnice, a to tylko miesiąc.

 

 

Litwin, delikates, ciekawe jak będzie z finalną formą, powiem Ci, że troche obserwuje przygotowania innych debiutantów i może być ciężko;). Ale tak jak pisaliśmy - najważniejszy jest start, samo wyjście na scene będzie za(pipi)iste : ).

Odnośnik do komentarza

 

Litwin, delikates, ciekawe jak będzie z finalną formą, powiem Ci, że troche obserwuje przygotowania innych debiutantów i może być ciężko;). Ale tak jak pisaliśmy - najważniejszy jest start, samo wyjście na scene będzie za(pipi)iste : ).

Zdaję sobie  z tego sprawę,wiem na czym inni śmigają ;) Ale dziś już jest lepiej,przez tydzień,jak dostanę fotkę z dobrego aparatu to wstawię.

Odnośnik do komentarza

krupek, nie wiem ile dokładnie mam wzrostu. W szkole średniej miałem coś 179, potem może urosłem, ale nie wiem ile, musiałbym się zmierzyć.

W sumie od 1-ego do 25 stycznia jadłem mutanta. Parę dni temu mi się skończył i jakoś nagle nie chce mi się jeść, w ogóle. Muszę się np. zmuszać do obiadów, co mi się w ogóle nie podoba, albo zbrzydła mi dieta? No i nie piję 31 dni! :) A wcześniej piłem na weekend (dużo) i na tygodniu (mniej).

A jak tutaj wygląda kwestia alkoholu u innych? Zero chlania, tylko dieta i pakowanie? :)

Odnośnik do komentarza

A jak tutaj wygląda kwestia alkoholu u innych? Zero chlania, tylko dieta i pakowanie? :)

Najlepsze pakery stąd chyba w ogole nie piją,

 

grzybson.jpg

 

ważne, że 3 kilo do przodu:). Muszę przytyć tak do 80 - odkąd pamiętam, jestem chudzielcem.

ps. To moja pierwsza fota na forum, nie ma mnie w PST. Trochę się cykam, po tym co właśnie wrzuciłem.

W 30 dni taki progress? Nieźle! :lol:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...