Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jest jeszcze gorzej,wczoraj stojąc na przystanku po zakupach"zawirował mi świat,tysiącem barw" ;) Jak mi wszystko wypali tak jak chcę- odwodnienie,ładowanie,bronzer to na scenie może być grubo,nawet jak nie wejdę do"6" nie będę miał sobie nic do zarzucenia.Na co dzień taka "forma" z grudnia lepsza,czy to siłowo czy wydolnościowo,przez ciuchy i tak nie widać szczegółów ;)

Odnośnik do komentarza

Szacun, widac mnostwo wlozonej roboty. Ale po foto widze, ze jestes zmarnowany juz (tym bardziej te ataki oslabienia, o ktorych piszesz to dla mnie za wiele). Ogolnie chudy, ale byk jak to na sfd pisali :newell:

 

Nie zajedź sie, zjedz nutelle;-) (po zawodach ofkors)

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Gratuluje Litwin, sporo pracy i wyrzeczeń. Życzę jak najlepszego wyniku w zawodach, ale to jest i tak mało istotne, bo ty już wygrałeś, robiąc najlepszą formę w życiu.

 

PS. Daj znać jak smakował ten burger czy pizza po zawodach. ;)

Już mam sernik z czekoladową kruszonką,lody Nescafe caffe latte i pizze z kurakiem z biedry ;)

 

A jak to jest z tą kategorią wagową?? Na SFD jesteś wpisany do 75 kg.

Tak się wpisałem,bo nie wiedziałem czy dam radę zejść niżej,ale brakuje już mi tylko 1,5 kg wiec powinno się udać.W sobotę mam weryfikację i przepiszą mnie niżej jak będę ważył do 70 kg.

 

po zawodach standardzik 

+10kg w pare godzin :P

Mam plan się nei zalac i ograniczyć węgle na konto tłustego żarcia ,bo lepiej się po nim czułem(wołowina,karkówka,golonka,jajówa na oliwie)

 

Masakra ten brzuch. Litwin wiesz ile masz procent tłuszczu? 

Ile to musi być pracy i wyrzeczeń :/

 

Nawet nie wiesz ile,ostatnio miałem atak głodu i chciałem oje.bać pół kg karkówki,ale przekroczyłbym kalorykę,ponad 20 min walczyłem z baniakiem,zacząłem kląć i obrażając wszystkich,po 2 h pzreszło ;) Co do Bf-a to ok. 8% mam.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

wlasnie, pokaz fote jak luzem stoisz. pewnie wygladasz jak te synki ze spartakusa z serialu, tzn za(pipi)iscie ;p

Zobaczycie już w niedzielę :)

 

Liti, gdzie te zawody są i w jakich godzinach?

Hale Amber Expo sobota(28.02) i niedziela(01.03)od 10,ul.Żaglowa 11

 

Litwin dobre wycięcie , wiesz już czym będziesz się ładował?

 

Rano płatki z 15 gram białka,1 jabłko ok. 150 gram i albo granat albo 200 gram winogron(chcę jak najszybciej odbudować glikogen wątrobowy).Drugie śniadanie granat ok. 300 gram,jabłko 150 gram i chyba 1 banan(lub suszone kiwi) z 1 kromką chleba z rodzynkami.W ciągu dnia wafle ryżowe,podwieczorek 100 gram żelek a przed snem 150 gram czekolady z orzechami.W sobotę jak wątroba dostanie co chciała to suszone kiwi/żelki(tu jeszcze nie wiem) w ciągu dnia Vitargo raz i wafle ryżowe,przed snem chleb z masłem i plastrem sera(tłuszcz zabezpiecza glikogen).Przed zawodami żelki,a przed wejściem viatrgo,bcaa,kofeina,glicerol i Redwailer.

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze z nóg troche zejdzie i będzie gitara, bo póki co chyba one najmniej pochlastane, aczkolwiek na focie jest słaba przypinka. No ciekawe jak to będzie, fajne są takie przygotowania jak opisujesz:). 

Ogólnie poziom zapowiada się mega wysoki w tym roku, na SFD sporo zdjęc debiutantów, mam też jednego pacjenta na siłce do której tymczasowo chodze, mega wy(pipi)ony. Będzie co oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...