Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Kłamczuszek ;) Przyszedłeś tutaj za yaczesem,jak smród za starą rybą.Jakoś nikt tutaj ciebie wcześniej nie cytował a jednak się pojawiłeś :D I ty mnie stawiasz do pionu? :D Każda twoja spina jest dla mnie komplementem.

1 godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

GW50 , MK677 co to za karabiny? Tego typu substancje nie są przypadkiem dużo bardziej szkodliwe od sterydów ?

To nie ph.

Odnośnik do komentarza

oesu tu dalej ta sama rozmowa od lipca?

maus mówi że liti jest upośledzony, a liti mówi dlaczego maus sie myli?

 

 

ty no nie wiem ale troche śmieszna sytuacja jak 30 paro letni typ tłumaczy się z każdego słówka i zdjęcia w majtkach, na forum internetowym o grach dla dzieci

 

 

edit:

6WJhIYH.png

typ robi se zdjęcia w damskich ciuszkach xs i dziwi się że z niego beke kręcą

:pawel:

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

No z tego co widzę to sarmy , które też psują bebechy . Zresztą tego MK 677 koleś kupił jedną buteleczke(Szczecinie jeden sklep miał kilka sztuk i od razu się rozeszły) i pokazywał mi fotki , chłop przybrał 10kg wagi mimo że dieta średnio trzymana i nie nastawiona na mase . Na zdjęciach sylwetka identyczna jak na metce , typowe nabicie wodą no ale wymiary podczas stosowania poszły mocno. Ja i tak trzymam się swojego że czy to SARMY czy PH ryją bebechy dużo bardziej niż towar .

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

No z tego co widzę to sarmy , które też psują bebechy . Zresztą tego MK 677 koleś kupił jedną buteleczke(Szczecinie jeden sklep miał kilka sztuk i od razu się rozeszły) i pokazywał mi fotki , chłop przybrał 10kg wagi mimo że dieta średnio trzymana i nie nastawiona na mase . Na zdjęciach sylwetka identyczna jak na metce , typowe nabicie wodą no ale wymiary podczas stosowania poszły mocno. Ja i tak trzymam się swojego że czy to SARMY czy PH ryją bebechy dużo bardziej niż towar .

Robiłem badania profilaktyczne i nic takiego nie zaobserwowałem.Za to np. po takim MK 677 regeneracja i wysypianie super.

 

Maciucha co do tej fotki to wydaje mi się że słowem klucz będzie dystans do siebie :D a co do sytuacji od lipca,to fakt,nie zmiennie sprawia mi radość.

Odnośnik do komentarza

@litwin81 Po prostu dobrze na ciebie działa , podobna sytuacja jak niedawno pisałem . Przy 250mg teścia e3d ani razu nie odczułem jakichkolwiek problemów , najwidoczniej nie mam tendencji do ginekomastii czy innych skutków ubocznych . Znajomy koleś brał na pierwszy cykl Deke+Test+Turanabol , dwa miesiące dał radę pociągnać , gino mu wywaliło do tego nigdy nie spotkałem się jeszcze z takimi syfami na twarzy jak mu wywaliło no i po tych 2 miesiącach odpuścił bo ponoć bark sobie rozwalił ale jak na moje nie wytrzymał psychicznie może od Deki . Więc pewnie znajdzie się ktoś kto po sarmach wysra wątrobe.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Amer napisał:

Lit, nie d(pipi)m się (bo nie lubię i nie mam powodu w sumie), ale troszkę tłusta ta masa IMO. Ja bym się nie odważył chyba, bo później redukować z takiego BF to... meh :/

Spoko,masz prawo mieć swoje zdanie.Dzięki za opinię.Zobaczymy w lipcu co udało mi się ugrać.

Godzinę temu, maciucha napisał:

spokojnie, wrzuci znowu teścia, zejdzie bf raz dwa ;)

No nawet nie będę musiał ćwiczyć :D

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Blaise napisał:

Zboczeńcu, wracaj do oglądania kamerek.

 

Jak mnie to wkur.via, ledwo coś się dziać zaczyna, przybiegają społeczniaki i chcą tematy zamykać. No kur.va. 

Taki jesteś społeczniak, to pokaż komputer policji, na pewno ci tam pogrzebią dłuże.j :)

 

 

Co ty pier.dolisz?
Co zaczyna się dziać? Kilka stron offtopu Litwin vs Maus w temacie fotek, od rana nic wartościowego.
Jeszcze ten tekst z pokazaniem kompa policji. Ja nie wiem Błażej, chyba jesteś pijany, albo niespełna rozumu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...