Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Pompka jest :D

 

Tu bez pompy ;)

Dzieki za komenty.

Co do kapturow to nie cwicze ich ;)

Ze 4 lata stazu. Z tym, ze niestety mecza mnie sraki od 2 lat (tak, w dalszym ciagu:) i nie moge zrec bialka ani gainerow:/ I w ogole ciezko mase zlapac jak sikasz dupa. Nie wiem od czego, badania mi wychodza wzorowe. Zostaje jeszcze wsadzic rure w odbyt niestety ;)

Macie swieze z imprezy ;)

 

Wybaczcie, bylem mocno porobiony ;)

goryl.th.jpg

goryl2.th.jpg

Odnośnik do komentarza

dzieki za dobre slowa ;p

 

_Kamaz_ - co do klaty moze to zasluga tego, ze robie na malych ciezarach ale dokladniej i wiecej na serie. Ostatnio tez, (dzieki Tori) kupilem sobie takie uchwyty do pompek i napieram ile sie da (wasko,szeroko,blisko ciala itp).

 

Co do plecow to nie sa za duze ;p ale to pewnie wina tego, ze moja silownia sklada sie z laweczki, 2 hantelek i 2 gryfow (prosty i lamany) brakuje natomiast drazka :( .

 

btw. na 9 stronie tego tematu mozecie zobaczyc od czego zaczynalem ;]

Odnośnik do komentarza

Tori, ciezko jednoczesnie sie skupic na tym, zeby sie spiąc, robic zdjecie, i zeby sie jeszcze rece nie trzesly : D

 

Po 4 miesiacach ciaglych, szybkich przyrostow, troche mi zwolnilo to, nie wiem co robic, dorzucic biala do diety? Bo w sumie waze wiecej, wiec zgodnie z zasada 2-3g/kg masy ciala powinno sie dodac. Dupe mi urwie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

O bez kitu, cyc i łapa naprawde dobrze, natomiast wydaje mi sie, ze kaptury i plecy do poprawy bedam bo cos za malo ich w porownaniu do reszty :) W jaki sposob tak ładnie 'podciales' klatke?

Kaptury zdecydowanie, racja. No i rozpietki robcie, chlopaki. Musicie rozciagnac te cyce i powiekszyc je. Waszym idolem niech bedzie Forebode ;]. U Was to wyglada jakbyscie tylko cisneli ciezar do gory.

Odnośnik do komentarza

Forebode - no jak wszyscy pisza, dobra klata, ogolnie to widac latwosc do nabierania masy, grubasek, ale widac, ze sie przykladasz i dzieki treningom bedzie dobrze to wygladac.

 

Kamaz - najwazniejsze, ze jest progres, z klata ciezko bedzie cos zrobic jak na moje oko. no i moze na przyszlosc zdjecia z glowa poza obiektywem, bo mimo wszystko czlowiek zamiast skupiac sie na ocenie sylwetki leje z Twojej miny ; ).

 

bercik - lux, klata, łapa (dobry tric), bardzo ładnie.

 

yaczes - ; (. je,bana niesprawiedliwosc. juz tu nie zagladam ;/. ta (pipi)zka, ktora Cie meczy to kara za moja zazdrosc.

Odnośnik do komentarza

Hehe dzieki. Niestety nie dokoncze cyklu treningowego, bo zlapalem (pipi)ane h1n1 czy ch.u.j wie co;/ Mialem 40 stopni goraczki, caly dzien nic nie jadlem tylko lezalem jak warzywo i generalnie wygladam jak wiotki siusiak. No nic, to specyfika tego sportu. Wezme sie za identyfikacje przyczyn sraki na powaznie i wtedy znowu uderze;p

Odnośnik do komentarza

Wyciskam sztangielki, szczegolnie polecam arnoldki (teraz robie w zasadzie tylko je). Oprocz tego unoszenia bokiem, a na tyl rozne balasy na wyciagu, ktorych nie czuje, ale sa szybkie do zrobienia;p Na bary robie serie ze zdejmowanym ciezarem, np: Arnoldki 30kg x2 x 10 pow., rzucam na ziemie, 22,5 x 2 x 10 pow., znowu zmiana i np 15 kg x 2 do wykonczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...