Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

E, to i ja wrzucę. Co prawda chudy jestem jak patyk, ale coś tam widać. Jakość fotek dopasowana do panującego tu standardu. :thumbsup: Słowo komentarza - od końca listopada się krótko mówiąc (pipi)m, ale od tego tygodnia powoli wracam do ćwiczeń (zacząłem od pompek z rana i drążka na wieczór), więc można to uznać za sylwetkę wstępną (chociaż jak dla mnie poza podkreśleniem brzucha i delikatnego napompowania reszty nic więcej nie trzeba w kwestii wizualnej).

 

jr8km1.jpg331iqsm.jpg

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co mi szkodzi - wpiszę się i ja smile.gif

 

1st foto przed pierwszym treningiem - 4,5 miesiąca temu.

2nd foto z tego tygodnia.

Ofkors wszystko luzem, bo musiałem czarować z odpowiednim skierowaniem obiektywu.

 

81470650.th.jpg

 

Jaram się gdy pomyślę ile jeszcze roboty mnie czeka, niemniej b. się staram i jakiś tam progres (chyba) jest.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie od wrzesnia 2009, kiedys, jak mialem 16 lat sporo cwiczylem, ale malo jadlem, to przez rok prawie nic nie uroslo, choc sila szla, wazac ~63kg podnioslem 100kg na klate :D Potem jakos przestalem cwiczyc, mialem kilka prob powrotu, ale po miesiacu zazwyczaj z jakis przyczyn znow przestawalem. We wrzesniu rzucilem fajki, i strasznie mnie goniło do lodowki, wiec uznalem ze to dobry moment by wrocic ponownie, zwlaszcza ze mam silke w piwnicy :-)

Odnośnik do komentarza

Pompka jest :D

 

Tu bez pompy ;)

Dzieki za komenty.

Co do kapturow to nie cwicze ich ;)

Ze 4 lata stazu. Z tym, ze niestety mecza mnie sraki od 2 lat (tak, w dalszym ciagu:) i nie moge zrec bialka ani gainerow:/ I w ogole ciezko mase zlapac jak sikasz dupa. Nie wiem od czego, badania mi wychodza wzorowe. Zostaje jeszcze wsadzic rure w odbyt niestety ;)

Macie swieze z imprezy ;)

 

Wybaczcie, bylem mocno porobiony ;)

goryl.th.jpg

goryl2.th.jpg

 

Hehe, Jaczes czy to są zdjęcia z TEJ imprezy? ;)

 

 

@ Pieczarka, nie chciałabym Cię martwić, ale ja mam chyba większe mięśnie od Ciebie:]

Odnośnik do komentarza

Zaczynam ćwiczyć.

Kiedyś trenowałem Kyokushin i miałem fajny brzuch.

Dziś dalej widać lekko mięśnie, ale zdecydowanie jest co poprawiać.

 

Dodatkowo na zdjęciu jakiś dziwnie wypukły ten brzuch. Normalnie na szczęście jest jeszcze płaski.

 

Ćwiczyć będę w domu. W miarę możliwości raz-dwa razy dziennie, ale bardzo delikatnie.

Nie mam czasu na siłownię i poprawny trening pn-śr-pt i regenerację. Do tego siłownia mnie okropnie nudzi.

 

Zdjęcie wyszło słabo - słaba poza i słaba jakość. Jednak za punkt zero styknie.

013110190301.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...