Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

elo

 

kiedys wygladalem ajk mega cherlak, pozniej byla silka z pol roku, pozniej przerwa na 3 miechy (lol), po tym wrocilem, z 2 miechy cisnienia, 3 tyg przerwy, i teraz znowu zaczynam cisnac

tak wygladam teraz o:

 

v666.jpg

v66kjhjhk6.jpg

 

ja wiem ,nie ma sie czym chwalic, zenada ogolnie, ale musze cos zmienic w tym trrenningu, by efekty byly lepsze ;/

zdjecia cykane na 'pusty brzuch' prawie, jak zjem to taki brzuch mi sie robi, ze masakra ;//

 

 

zalezy mi najbardziej na poszerzeniu sie, pozniej brzuch -> lapka mi wisi dosyc, jest poki co ok :P

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dużo białka, węglowodanów, przynajmniej 4 razy w tygodniu na siłowni i ciężki trening. Nie rozumiem ludzi, którzy przychodzą i sobie gadają, masz czuć po treningu, że dałeś z siebie 100%. A takie machanie raz na jakiś czas nic nie da (wiem to po sobie ;p ). Systematyczność w jedzeniu i treningu, cała tajemnica sukcesu.

Odnośnik do komentarza

Jesli spoci ci sie tyłek, to dopiero wtedy trening mozesz uznac za udany :).

 

No bany, costam rosniesz, skoncentruj sie na barkach i motylkach bo to najbardziej nadaje atletyczny wyglad. A co do diety, dla takich jak ty, najwazniejsze jest, zeby bylo duuuzo kalorii i to naprawde roznego pochodzenia, rzezby i tak jakos drastycznie nie stracisz, a przy ostrym trenignu masa ci pojdzie gladko :). W pozywnosc i liczenie kalorii to sie bardziej niech mezo i endo morficy bawia. Keep goin :D.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Banny:

 

Cwicz duzo na barki, je stosunkowo latwo zrobic. No i polecalbym jeszcze troche lape podladowac, tak zeby byl jakis zarys miesni a nie galazki bo pozniej jak to zaniedbasz to bedzie komicznie wygladac. I jak powiedzial kolega YETI, musisz napier.dalac na silwoni do momentu jak juz nie bedziesz miec sily, dawac z siebie wszystko, nieistotne czy sie chce czy nie. Nie wiem jak ty, ale ja wychodzac z silowni doskonale czuje partie miesni, ktora przed chwila katowalem.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
porwnanieaaa2.jpg

 

W maju było 82kg i 89cm w pasie (na wysokości pępka), teraz 74kg i 84cm przy wzroście 190cm. Trochę za mało kg, ale z rozpędu przy redukcji tak wyszło i na razie tak zostanie. Oprócz tego trochę plecy i cyce poprawione.

Spora różnica, ale sucho strasznie ;] Lato się skończy to łap się za masę (tylko żebyś się za bardzo nie zalał), bo przy 190cm to co najmniej 88-90kg powinno być.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...