Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomka, więc najlepiej zrobić brzuch przez areoby, a potem zabierać się za pakowanie, bo przez areoby leci w dół i tłuszcz i sucha masa. Z drugiej strony napakowana klata i ręce przy wystającym sadle na brzuchu nie wyglada ciekawie.

 

A jak jesteśmy przy tym. Wie ktoś jak zlikwidować resztke tłuszczu na brzuchu, zeby odsłonić mieśnie? niewiele tego jest, ale za cholere nie schodzi. Redukcja? Nie bardzo, bo już wystają mi wszystkie kości, a ważę 68 kg przy 185 wzrostu. Cwiczenia, też nie bardzo, bo tylko brzuch staje się twardy, przy tym większy a te kilka gramów tłuszczu dalej jest.

 

 

Aha, też macie problemy z wydętym brzuchem? Nie mam pojęcia od czego to i co to, ale zamiast byc płaski, to moj brzuch jest zaokrąglony;| Nie po to się tyle meczylem z zrucaniem nadwagi, żeby teraz mięć dalej wystający brzuch tyle tylko, że bez wałków i sadła.

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Aha, też macie problemy z wydętym brzuchem? Nie mam pojęcia od czego to i co to, ale zamiast byc płaski, to moj brzuch jest zaokrąglony;| Nie po to się tyle meczylem z zrucaniem nadwagi, żeby teraz mięć dalej wystający brzuch tyle tylko, że bez wałków i sadła.

Nieprawidłowa postawa, wada kręgosłupa, złe oddychanie podczas ćwiczeń, zła dieta (zbieranie się gazów), genetyka - przyczyn może być dużo ;]

 

Na KFD był kiedyś o tym temat, jak znajdę to zarzucę linkiem.

 

 

EDIT:

 

http://www.kfd.pl/wciaganie-brzucha-14174.html

Edytowane przez HOT D-O-double_G
Odnośnik do komentarza
Ja chce caly wrzesien pokatowac brzuch na silowni, mam tam kilka roznych ciekawych maszyn specjalnie do tego i zobacze czy beda jakies efekty. Jesli nie to trzeba bedzie kombinowac na inny sposob. Tak prawde mowiac to za leniwy jestem zeby naparzac te brzuszki wiec ich niestety nigdy nie robilem, no i wyglada jak wyglada...

Ale poczytaj troche postów wyżej co. Brzuszki na spalanie sadła wpływają identycznie jak kiszone ogórki na raka płuc. Na hamburgerach sie pewnie spasłeś i tyle. Zrzuć brzuch jak tu wszyscy piszą, a potem bierz się za pakowanie masy, bo co z tego, że bedziesz miał mieśnie skoro zakryje je góra tłuszczu? a jak zaczniesz ćwiczyć od konca, czyli najpierw nabijanie masy, potem zrzucanie fatu, to zrzucisz truche fatu, ale więcej mieśni, które wyrobiłeś. No, ^_^

 

 

 

HOT D-O-double_G* O to, takie coś, dzięki, czyli da rade sobie z tym poradzić. A przyczyna? Brak oddychania podczas ćwiczeń myśle, bo reszta odpada.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie się tam wydaje, że raczej dominuje odwrotny "cykl" : najpierw nabijasz masę i musisz liczyć się z tym, że trochę się "zalejesz", a potem się rzeźbisz, zrzucasz tłuszcz, bawisz w aeroby itd. Może nie każdego to dotyczy, ale musy być coś w tym, że robiąc masę nie da się nie nabrać trochę tłuszczu (nie mówiąc o jego zbijaniu).

Odnośnik do komentarza
Aha, też macie problemy z wydętym brzuchem? Nie mam pojęcia od czego to i co to, ale zamiast byc płaski, to moj brzuch jest zaokrąglony;| Nie po to się tyle meczylem z zrucaniem nadwagi, żeby teraz mięć dalej wystający brzuch tyle tylko, że bez wałków i sadła.

 

mam to samo >.<

 

 

coś jak u afrykańskich dzieci?

Odnośnik do komentarza
Aha, też macie problemy z wydętym brzuchem? Nie mam pojęcia od czego to i co to, ale zamiast byc płaski, to moj brzuch jest zaokrąglony;| Nie po to się tyle meczylem z zrucaniem nadwagi, żeby teraz mięć dalej wystający brzuch tyle tylko, że bez wałków i sadła.

 

mam to samo >.<

 

 

coś jak u afrykańskich dzieci?

Identycznie

 

elo elo. Ja tez chce. Ale sie na tym nie znam. Od czego zaczac? Chodzi tylko o wyglad ;p. Pompki, brzuszki i podciaganie sie nadrazku wystarczy?

Nie wystarczy. A teraz jesteś wychudzony czy tłusty?

Odnośnik do komentarza
Aha, też macie problemy z wydętym brzuchem? Nie mam pojęcia od czego to i co to, ale zamiast byc płaski, to moj brzuch jest zaokrąglony;| Nie po to się tyle meczylem z zrucaniem nadwagi, żeby teraz mięć dalej wystający brzuch tyle tylko, że bez wałków i sadła.

 

mam to samo >.<

Sa dwa rodzaje tluszczu, podskorny i między organowy. Pewnie macie pokazna s(pipi)rke miedzy flakami.

Dodam jeszcze ze to sie kumuluje latami, cholernie ciezko sie go pozbyc i jest duzo gorszy dla organizmu od podskornego.

Edytowane przez Burth
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Zdecydowanie za mało. Obecnie żyłuję na 85 kg. przy 180cm. - W tej chwili mam 78kg. od czerwca przybrałem 8kg i czuję się zdecydowanie zdrowszy. Mięśnie również korzystają.

 

btw. o wiele ciężej przybrać niż kiedyś. Gdy żarło się samo cukry proste. Unikam i tnę w białko. Co najważniejsze, uregulował się żołądek i trawienie. Sam lekarz stwierdził znaczną poprawę przemiany materii.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
@gekon - chudy =D. 70kg przy 182cm. Chociaż moje BMI podobno jest fpytke =D

Mierzyłeś kalkulatorem z internetu ?:P Wieć pewnie Twoja waga ciała jest idealna. Nie słuchaj koleżanek, które mówią Ci, że jesteś gruba – są po prostu zazdrosne. BMI jest do niczego, bo wynik jest niekorzystny jak masz mięśnie, a korzystny jak ich nie masz. Miesnie są ciezsze niż tłuszcz.

Jak jesteś chudy to nic innego jak tylko forum KFD i dieta oraz trening na typową masę. Odsyłam tam, bo bez sensu jak bede wklejał posty z jednego forum na drugie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
dobrze wiem ze to pic na wode ;D. Jakis tam zestaw dla poczatkujacych znalazlem, problem taki ze u mnie ciezko z dostepem do jakiegokolwiek sprzetu do cwiczen :(

To będzie Ci ciężko zbudować ładną sylwetkę. Takie to proste ;]

 

HOT D-O-double_G* O to, takie coś, dzięki, czyli da rade sobie z tym poradzić. A przyczyna? Brak oddychania podczas ćwiczeń myśle, bo reszta odpada.

Pewnie przetrzymujesz powietrze w płucach kiedy ćwiczysz. Pamiętaj o prawidłowym oddychaniu i powinno być dobrze.

Może to też być spowodowane tym, że wpychasz w siebie za dużo jedzenia na raz. Jeśli tak, to jedz mniejsze posiłki, za to częściej.

Swoją drogą, nadęty i wystający brzuch pomimo b. niskiego bf% to ogromny problem wśród dzisiejszych kulturystów. Ale u nich to wynika (moim zdaniem) z wkłuwania IGF i ładowania w siebie 10k+ kcal dziennie.

Odnośnik do komentarza
dobrze wiem ze to pic na wode ;D. Jakis tam zestaw dla poczatkujacych znalazlem, problem taki ze u mnie ciezko z dostepem do jakiegokolwiek sprzetu do cwiczen :(

Jest mase cwiczeń, które d asię zastąpić "na domowe sposoby". Jasne, że lepiej siłka, ale od biedy też można.

 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...