Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam jeszcze jedna, na tej lepiej widac barki, nad ktorymi staram sie pracowac dosyc solidnie. Ogolnie ostatnio zmienilem zestaw cwiczen wlasnie na ta partie ciala i w sumie jestem mile zaskoczony bo po treningu jeszcze bardziej czuje spracowane miesnie. Klatke mam dalej duzo do poprawy, no ale na silownie chodze jakies niecale 3 miesiace, a zaczynalem naprawde od zera...

 

 

51373906.jpg

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
jakie cwiczenia robic zeby poprawic obrys klatki ? chodzi mi glownie o srodek i gore

Przykładowy trening klatki:

 

Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x12-8

Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 4x12-8

Rozpiętki na maszynie 4x12-8

 

Oczywiście możesz sobie to trochę zmieniać i np. od czasu do czasu wyciskać sztangę na płaskiej, a sztangielki na skośnej (ale jeśli chodzi Ci głównie o górę klatki, to polecam porobić jakiś czas tak jak napisałem).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

To i ja sie pokaze.

 

Cwiczylem kiedys, jeszcze w liceum, potem dluga przerwa, rok temu bylem bardzo wychudzony:

 

2f036dcd380c3971med.png

 

Tutaj zdjecia, jedno z wczoraj (to przodem), jedno sprzed tygodnia, to lustrekowe ;) Cwicze teraz od ~3 miesiecy, bez jakies super diety, po prostu zjadam mase jedzenia, dużo twarogu, dużo ryżu i kurczaków.

 

Wymiary, hm, w łapie 36,5 - 37cm, w pasie 89( :( ), innych w sumie nie znam, podobnie jak nie znam swojej wagi:)

 

2rntyt1.jpg

 

23wnwhg.jpg

 

Planuje do marca robic mase, pozniej sie rzezbic, wydaje mi sie, ze to dobry plan :)

Odnośnik do komentarza

Mysle ze cos kolo 10 kg poszlo, juz sie mnie jedna osoba pytala czy cos w dupe wbijam, bylem pewny ze predzej czy pozniej ktos zapyta;] Przy mojej arytmii to by bylo chyba samobójstwo :D

 

Aczkolwiem, mnie tez dziwia moje szybkie postepy, bo zawsze mialem problemy z nabieraniem masy, ale teraz widze, ze po prostu malo jadlem, pomimo ze myslalem, ze jem duzo :D

 

Wymiary z wczoraj, pas: 90 cm, biceps: 37,5 cm, przedramie 32 cm, no i sprawdziłem się, na klatkę 93 kg bez problemu, mogłem się podłożyć pod więcej, ale nie chce stawów przeciążać, bo kiedyś juz miałem przygode, ze chcialem sie popisac przed starszymi kolegami, i skonczylo sie kontuzja barku :)

 

Biceps prostą sztangą robię ciężarem 35 kg, uwialbiam to, jak prosta sztanga dziala na moje ręce, natomiast nie podoba mi sie, jak dziala na moje nadgarstki, ktore bola jak jasna cholera :)

 

Jestem w sumie zadowolony z tego, jak to idzie:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...