Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe dzieki chlopaki;) Gdyby nie ta (pipi)zka byloby o wiele wiecej masy. W przyszlym tygodniu oddam kal do analizy ;ppp Z przykroscia jednak musze stwierdzic, ze to niemal na pewno od odzywek bialkowych mam teraz rozregulowany zoladek;\

Odnośnik do komentarza
Co za ćwiczenia robisz na plecy, jeśli możesz 'zdradzić' hehe?

 

Plecy zawsze mi najlepiej ida chociaz nie zawsze sie przykladam. Najczesciej robie po 10-12 serii podciagan na drazku z obciazeniem w roznych chwytach (2 ostatnie serie zwykle do oporu bez obciazenia). Przerwy do 3 minut. Kiedy mi sie nie chce spinac jak baranie jajca to robie 10-12 serii bez obciazenia po 10 powtorzen w roznych chwytach, ale z przerwa max 1 minuta. Najwiecej serii robie w srednio szerokim nachwycie. Generalnie uwazam, ze wyciagi i inne maszyny sa dla ludzi, ktorzy nie daja rady na drazku, ale czasem ich uzywam dla odmiany.

Odnośnik do komentarza
Co za ćwiczenia robisz na plecy, jeśli możesz 'zdradzić' hehe?

 

Plecy zawsze mi najlepiej ida chociaz nie zawsze sie przykladam. Najczesciej robie po 10-12 serii podciagan na drazku z obciazeniem w roznych chwytach (2 ostatnie serie zwykle do oporu bez obciazenia). Przerwy do 3 minut. Kiedy mi sie nie chce spinac jak baranie jajca to robie 10-12 serii bez obciazenia po 10 powtorzen w roznych chwytach, ale z przerwa max 1 minuta. Najwiecej serii robie w srednio szerokim nachwycie. Generalnie uwazam, ze wyciagi i inne maszyny sa dla ludzi, ktorzy nie daja rady na drazku, ale czasem ich uzywam dla odmiany.

 

 

kurde, a ja sie podciagne maks 8 razy na drazku a pozniej coraz slabiej

xD

Odnośnik do komentarza

Sado: doczep sobie do pasa obciazenie i z czasem je zwiekszaj. Zobaczysz, ze nie ma nic lepszego od tego. Plus to jedno z niewielu cwiczen, ktore poszerza kosci obreczy barkowej (oczywiscie w niewielkim stopniu i po wielu latach, ale...).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W porównaniu do większości z was, to nie mam się czym pochwalić, ale co mi tam.

Na początku roku postanowiłem zacząć redukcję, bo się trochę zapuściłem przez własne lenistwo i zerowe zainteresowanie sportami (zaznaczam żebyście mnie nie zmieszali z błotem, że nigdy nic nie trenowałem, nigdy nie przechodziłem nawet obok siłowni).

porwnanie1.jpg

Przy 189cm wzrostu miałem 95kg, 101cm w pasie. Zacząłem dietę, po miesiącu samej diety dorzuciłem do niej domowe ćwiczenia (hantle, brzuszki, pompki, przysiady i wiosełka) mniej więcej po godzinie pięć razy w tyg i teraz mam 82kg i 89cm w pasie co dla mnie jest wielkim sukcesem, bo zazwyczaj tracę zapał do takich rzeczy po tygodniu.

Nie zamierzam już więcej chudnąć, bo mi zaczynają kości wystawać (obojczyki), ale nie przestanę ćwiczyć, bo chcę jeszcze trochę z bioder zrzucić i porobić coś na rzeźbę dolnej części brzucha. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To i ja cos wrzuce od siebie :P

 

na poczatku bylo tak

beztytuufz2.th.jpg

sierpien 2008

 

potem bylo zaniedbanie, brak cwiczen itp az do stycznia 2009 kiedy to kupilem sobie laweczke i hantelki.

w marcu postanowilem ulozyc sobie jako taki plan cwiczen i porzucic tluste jedzenie. Mialem jeszcze resztku supli (creatyna mono,hmb) i dokupilem spalacz. Na koniec dorzucilem troche ruchu.

 

Obecna forma prezentuje sie tak:

 

beztytuubvs.th.jpg

 

nie jest to jeszcze to o czym marze (zrzucic brzuch i podreperowac jeszcze klate) no ale w pare miesiecy nie uzyska sie wszystkiego :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...