Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Te zdjęcia mnie zmotywowały

 

 

do zaprzestania masówki:) Byłem ciekaw co z tego wyjdzie, ale zdecydowanie lepiej(dla mnie) wygląda szczupła sylwetka od smoka. Ino mieć podkeślone mięśnie i mało fatu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

resizeimage1240849934.jpg

 

lekka redukcja wagi i mala rozbudowa klatki.

 

 

 

 

 

dla porownania pod koniec sierpnia bylo tak:

 

 

82892667.jpg

 

 

 

 

Fore, niezła klata. Bruchal zrzucony, popracuj nad jego rzeźbą. Aha, i nie wpie.r.d.alaj hamburgerów przypadkiem :D

 

Good job.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie cwicze od czerwca-lipca tego roku.... Z ciezarami to bylo roznie, najpierw napierniczalem z coraz to wiekszymi bo jak wiadomo przy poczatkach sila idzie sporo w gore. Nabralem troche masy miesniowej i jakos w pazdzierniku przerzucilem sie na mniejsze ciezary, ale za to zaczalem bardzo dokladnie wykonywac cwiczenia + oczywiscie wieksza ilosc serii. Co ciekawe, wykonujac cwiczenia z mniejszym ciezarem ale za to dokladnie i powoli, po kazdym treningu czulem jak mi pulsuje kazdy trenowany miesien, co bylo dobrym znakiem. Nie biore zadnych protein jak na razie, nie za bardzo patrze na styl odzywiania sie... Chyba mam do tego predyspozycje jakies tam... Najwazniejszy jest chyba jednak fakt, ze wlozylem w to troche serca i potrafilem chodzic 5-6 dni w tygodniu na silownie. Teraz troszke rzadziej, ale staram sie nie przerwac cyklu treningowego na dluzej niz tydzien czasu.

Odnośnik do komentarza

Zalezy od tego co chcesz osiagnac. Jak chcesz byc zdrowy, spalic fat to sie katuj na rozne sposoby. Nie powinno za bardzo zaszkodzic w kazdym razie, choc mi sie Twoj "program" wogle nie podoba.

 

Predyspozycje masz i owszem, tylko powoli zaczynaj sie zastanawiac nad tym co chcesz dalej z tym poczac. Na pewno zrzuc sadlo, ale to juz wiesz.

Nie wiem co sadza eksperci.

Najpierw bym chyba porobil aeroby pare miesiecy by zbic fat i poprawic kondycje, potem bym katowal na mase/rzezbe i tylko 3 - 4 razy w tygodniu.

 

W kazdym razie ja powaznych treningow jakos nie mam zwyczaju zaczynac bez jakiegos miesiaca rozgrzewki, gdzie glownie katuje sie na aerobach i podrzucam sobie dla zabawy ciezary.

Odnośnik do komentarza

Łazisz na siłownie 5-6 razy w tygodniu, a piszesz, że jesteś zbyt leniwy, żeby pobiegać 20 minut 3 razy w tygodniu? To po Ci ta klata skro sadło na brzuchu psuje efekt?:)

 

Ale i tak niezłe wyniki jak na kogoś kto pewnie połowę mięśni sobie spalił z przetrenowania:)

 

 

Ułóż diete

Odnośnik do komentarza

No nie mów.

 

To już chyba zależy od celu ćwiczeń nie? Jak ćwiczy dla siły to biegać nie musi, jak cwiczy, bo lubi to w (pipi)e ma pewnie wygląd, a jak cwiczy dla wyglądu to brak areobow mija się z celem. Proste.

 

Na pewno by więcej zdziałał z dietą i planem ćwiczeń Pn,Śr,Pt. W dni nietreningowe areoby.

Odnośnik do komentarza

2 celne uwagi gekona - odnosnie przetrenowania i tego co by dalo lepsze efekty.

 

A co do aerobow to powiem, ze za(pipi)ista faza zaczyna sie robic wlasnie po pierwszych 8-10 minutach. Bo owszem, sam poczatek to mordega, a potem jak juz sie czlowiek rozgrzeje, krew zaczyna mocniej plynac, hormony sie wydzielaja, to jest to chyba lepsza masochistyczna przyjemnosc niz przy dzwiganiu ciezarow. Serio mowie.

 

No i bosko wplywa to na wytrzymalosc.

 

Ale nic tylko zyczyc powodzenia, bo moze byc z Ciebie niezly zawodnik, Forebode ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...