Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Odświeżę nieco i napiszę, że ustalono datę pierwszej z większych aktualizacji o kryptonimie Cagney, w linku lista zmian:

http://www.criteriongames.com/comingsoon/cagney.php

według mnie zapowiadają się bardzo ciekawie, chociażby tryb stunt run, w którym można zresetować punkty przeciwnikowi takedownując go :D do tego 2 nowe akutka, zmiany w wyścigach rankingowych, nowe chelenge, karoserie - dla fanów gratka, ja nie mogę się doczekać !! :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Właśnie dostałem spam od EA a tam...

"Exciting new additions include motorcycles (a first in Burnout!), a brand-new island off the coast of Paradise City, and maybe - just maybe- we'll even let you take to the skies."

Przecież nie ma sie co dziwic. Juz dawno w Crash TV czy jakoś tak pokazywali model samolotu którym latał facio nad Paradise City. W (pipi)e im sie chyba poprzewracało , niech dadza jeszcze łodzie , odrzutowce , koparki , rowerki i dzieci ze skakankami.

No chyba ,że dali by tylko jeden model samolotu dzięki któremu byśmy sobie penetrowali mape w poszukiwaniu niedorobionych tekstur :dance:

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Nie zmieni frajdy z jazdy samochodem, ale oryginalnie chyba Burnout to byla scigalka samochodami, a nie nastepne GTA ,tylko bez wysiadania z pojazdow...

 

 

Burnout pozostał ścigalką, a to, że po wydaniu gry twórcy starają się wprowadzać jakieś nowe rzeczy, to chyba powinno liczyc się in plus.

Większość producentów po wypuszczeniu gry zapomina o niej i robi następną, tutaj panowie z Criterion postanowili supportować grę w różne bonusy.

Mi na przykład podoba się pomyśł pozwiedzania miasta samolotem.

W imie czego chcesz mi tego zabronić?

W imię czystości gatunku konsolowych ścigałek?

Nie chcesz to nie musisz latać tym samolotem.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Ten kawałek o GTA to całkiem dobre opisanie nowego Burnouta. Zasiadłem za kółkiem i od razu zabrakło mi możliwości wybicia łokciem szyby ;)

 

Nowy B jest, niestety, pomyłką. Wyścigi są niegrywalne, ten cudowny, magiczny i supernowoczesny "free roaming" po prostu morduje ten rodzaj eventów. Stunt Runy bawią tylko kilka minut, a Road Rage to sobie robię lepszy w GTA, gdzie świat przedstawiony może i jest deczko brzydszy, ale za to wszystko może się w nim zdarzyć.

 

Przy 2 i 3 bawiłem się o niebo lepiej. Paradise wygląda jak tech demo jednego z aspektów GTA IV :D

Odnośnik do komentarza

Jak nie umiesz wygrywać tych wyścigów to może pograj w Cars. Nie wiem co tu niegrywalnego, jak dla mnie najbardziej relaksujące z dostępnych na X wyścigów. Dobry support też się chwali. Pełno ludzi na serwerach, chelange ze znajomymi to czysty fun. Jak zwykle najwięcej marudzą osoby nie radzące sobie z danym tytułem. Podobnie jest z Halo...

Odnośnik do komentarza

Co do wyścigów... muszę przyznać rację przedmówcy. Trasy free roamingowe to dobry pomysł, ale powinny stanowić tylko część wyścigów, reszta powinna być ograniczona strzałkami jak w poprzednich częściach.

W takim stanie jak teraz eventy wyścigowe to najgorszy element gry... po zrobieniu 101% nawet raz dla przyjemności nie odpaliłem wyścigu.

Dodatkowo, cała złożoność miasta traci sens i po prostu jest niewykorzystana, w większości przypadków popyla się po jednej wyuczonej trasie i nie ma mowy o użyciu jakiegoś skrótu, wyjeżdżamy na prostą i gaz do dechy :/

 

Traci na tym wszystko, przepychanki z innymi mają miejsce tylko na początku, również online :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Online wszystko zależy od hosta. Jak wiadomo customizacja tras przejazdu jest olbrzymia, więc nie ma problemu zrobić trasy bazujące na prostych drogach, których nie brakuje w grze (szczególnie okolice Wind Farm itp). Sam grałem w wiele takich wyścigów np. tylko przez most i przepychanek i takedownów było pełno :) Nie mówię również, że Paradise jest grą bez wad i że mapka super itp, bo wiadomo jak jest, ale też nie uważam, żeby był aż tak zły, by tylko po nim jeździć, jak po burej...Liczy się fun - i tu go nie brakuje. A jeśli ktoś jest chętny pościgać sie na poważniej, to ma do dyspozycji niezrównany IMO PGR i jeszcze dodatkowo anemiczną IMO Forze :)

Odnośnik do komentarza
[...]Dodatkowo, cała złożoność miasta traci sens i po prostu jest niewykorzystana, w większości przypadków popyla się po jednej wyuczonej trasie i nie ma mowy o użyciu jakiegoś skrótu, wyjeżdżamy na prostą i gaz do dechy :/ [...]

No ja cię proszę... To jak ty wygrywałeś wyścigi bez używania skrótów? Dla mnie to podstawa, jest ich mase i są bardzo przydatne.

Trasy można wyuczyć się i wtedy to jest jazda na pamięć.

No i co innego granie online z obcymi ludźmi, a co innego ze znajomymi.

Z obcymi jeździsz jak po sznurku, ze znajomymi zabawa, takedowny, jazda pod prąd i tego typu akcje to norma.

Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście używa się skrótów, ale wyuczonych na pamięć... ale fajnie.

Skrótów jest cała masa, a używa się w kółko tych samych które wliczają się do wyuczonej trasy. <co ma związek z skandalicznie małą ilością możliwych miejsc mety>

Powiedz mi kroolik, jesteś zadowolony z tego jak rozwiązali wyścigi w najnowszym burnaucie ?? nie tęsknisz za zamkniętymi trasami ?

 

I żeby nie było, nowa część burnouta podoba mi się bardzo, ale wyścigi twórcom zwyczajnie nie wyszły - IMO

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...