Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Wiki mówi "pełnometrażowy", ale on po prostu trwa godzinę. Obejrzałem i nie zagłębiając się w spoilery, jest tak jak dotychczas. To równie dobrze mógł być jeden długi odcinek, który pozostawia otwartą furtkę na ciąg dalszy. W końcu twórcy już dawno skończyli z samodzielnymi historyjkami. I ogólnie filmów ma być ponoć więcej do 2027r.

 

I jak na SP przystało, satyra na temat współczesnej sytuacji i potencjalnej wizji przyszłości są zarówno trafne, jak i przerażające.

Odnośnik do komentarza
On 11/28/2021 at 9:57 AM, Suavek said:

Wiki mówi "pełnometrażowy", ale on po prostu trwa godzinę. Obejrzałem i nie zagłębiając się w spoilery, jest tak jak dotychczas. To równie dobrze mógł być jeden długi odcinek, który pozostawia otwartą furtkę na ciąg dalszy. W końcu twórcy już dawno skończyli z samodzielnymi historyjkami. I ogólnie filmów ma być ponoć więcej do 2027r.

 

I jak na SP przystało, satyra na temat współczesnej sytuacji i potencjalnej wizji przyszłości są zarówno trafne, jak i przerażające.

OK. w takim razie dziś obejrzę. Ale i tak nadal czekam na kolejny sezon, chyba 25 o ile dobrze liczę. 

Odnośnik do komentarza

@sprite

Spoiler

tak, wychodzi na to, że Leopold został psychopatą i pełnoprawnym profesorem chaosem xd

Swoją drogą mam też kminę czy Cartman żyd to nie jest jakiś giga prank na Kyle'u budowany latami. Analizy w necie jednak sugerują, że Cartman rzeczywiście stał się family manem i będzie bronił by przyszłość zostałą taka jaka jest, bo jest tam szczęśliwy :/

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie obejrzałem drugą część, i jak pierwsza była naprawdę świetnie zrobiona, tak druga to już trochę męczenie buły. Było rzecz jasna kilka fajnych momentów, szczególnie beka z NFT, jednak jako całość ten odcinek bardzo średnio wypada, a zakończenie było tak zwyczajne, że aż mi tu coś nie pasowało, szczególnie to co zrobili z Cartmanem...

Chciałabym, żeby w końcu wrócili do klasycznej formuły. Jest tyle materiału do robienia beki, że odcinków wystarczy na co najmniej parę sezonów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...