Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej Acekard do kosza :( jak ci go nie rozpoznaje to nic nie zrobisz musiałeś tą pensetą pcb uszkodzić! jak masz Lite'a i chcesz tylko grać lub urzywać moonshella to kup sobie DSTT jest tańsze i w moim subiektywnym teście wychodzi mi że znacznie szybciej uruchamia gry a brak niektórych funkcji wcale nie jest minusem...

 

DSTT + firmware v17u02 + YSmenu (i ewentualnie moonshell+inne programy) i niema mocnych :D za tą cenę 30~40zł

Odnośnik do komentarza
Raczej Acekard do kosza :( jak ci go nie rozpoznaje to nic nie zrobisz musiałeś tą pensetą pcb uszkodzić! jak masz Lite'a i chcesz tylko grać lub uZywać moonshella to kup sobie DSTT jest tańsze i w moim subiektywnym teście wychodzi mi że znacznie szybciej uruchamia gry a brak niektórych funkcji wcale nie jest minusem...

 

DSTT + firmware v17u02 + YSmenu (i ewentualnie moonshell+inne programy) i niema mocnych :D za tą cenę 30~40zł

 

Odnośnik do komentarza

Oryginalne od Niny z tego co wiem to nie są! Natomiast zastępcze jak najbardziej 110V~240V wystarczy użyć przejściówki, jednak przed zakupem upewnij się czy na pewno ta też jest region free :D bo nie jest to regułą... Miałem kiedyś nawet taką która miała 3 wtyczki w standardzie, Euro-USA-GB niestety nie przeżyła Angielskiego gniazdka :(

 

Ps. Wiele nie oryginalnych ładowarek daje lekko zawyżone i nie stabilne napięcie, tzn takie samo jak na USB co może czasem spowodować przepalenie bezpieczników F1 lub F2. Wymiana bezpieczników to prawdziwy wrzód na (pipi)e więc nie polecam :)... jak by się komuś zdarzyło to wymiana kosztuje od 30 do 70zł... TAK TO BYŁA AUTO-REKLAMA :D

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

Wszystkie nagrywarki różnią się między sobą głównie wykonaniem i ceną, a także co najważniejsze kompatybilnością z grami, tą najczęściej zwiększa się przez aktualizacje oprogramowania z którego korzysta nagrywarka. Tu zaznaczę że każdy producent udostępnia swoje własne oprogramowanie i najczęściej soft między produktami różnych producentów nie jest wymienny! wyjątkiem są niektóre klony R4 i DSTT. Nie polecam Klonów R4 może z wyjątkiem R4i oraz R4 RTS, które są już całkiem poważanymi markami. wybór taniego badziewia może się dla ciebie skończyć tym że po pewnym czasie nie będziesz miał aktualizacji i skończy się granie w nowe gry! Mogę ci polecić DSTT lub Acekard a jeśli chcesz móc oglądać filmy bez korzystania z dodatkowego programu najlepszym wyborem będzie M3 real/zero fakt faktem jest drogi ale miałem okazję przetestować go i działa super! Do oglądania filmów istnieje właściwie tylko jeden liczący się program nazywa się moonshell, odtwarza filmy zapisane w formacie dpg i kilka najpopularniejszych formatów muzycznych, posiada też przeglądarkę zdjęć. Sprawa przeglądarki na starych DS-ach, wygląda następująco. Istnieje kilka przeglądarek godnych polecenia jak np. OperaDs jednak do korzystania z nich potrzebujesz rozszerzenia pamięci ram! najbardziej rozpowszechnionym i najdroższym jest EZ 3-in-1, ale ja polecam M3 gba/ram expansion, sam posiadam i używam bez problemu, rozszerzenia pamięci ram pozwalają też na granie w gry z GBA zapisane na karcie pamięci twojej nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spojrz ciut w gore na post Kinia,masz tam zalacznik "Moje aukcje" i odnosnik do acecard2.1 w dobrej cenie.(Ale Ci reklame zrobilem heh).

 

Co do kart SD i SDHC,ja osobiscie posiadam karte Micro SD 2gb Sandisk i jestem bardzo zadowolony.Sandiski (o ile sie nic nie zmienilo) rzadko podrabiaja wiec to dobry wybor,mozesz kupic w normanym sklepie ala saturn,empik lub jakis z konsolami.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spojrz ciut w gore na post Kinia,masz tam zalacznik "Moje aukcje" i odnosnik do acecard2.1 w dobrej cenie.(Ale Ci reklame zrobilem heh).

 

Co do kart SD i SDHC,ja osobiscie posiadam karte Micro SD 2gb Sandisk i jestem bardzo zadowolony.Sandiski (o ile sie nic nie zmienilo) rzadko podrabiaja wiec to dobry wybor,mozesz kupic w normanym sklepie ala saturn,empik lub jakis z konsolami.

 

Specjalnie dla forumowiczów (niekoniecznie tych co ich kojarzę) przy każdym zakupie, dodatkowy prezent niespodzianka Gratis, tylko po zakupie przedstawcie się ładnie swoim PSX-owym nickiem :D

 

:) +rep :D

 

 

A i w odpowiedzi na pytanie kain-a to niema już podróbek Acekarda!!! Acekard Team rozwiązał sprawę znacznie lepiej niż TopToy, producent DSTT. Teraz Acekard Team sprzedaje licencję na produkcję ich nagrywarki! i od tej pory już nic ich nie obchodze, warunki wobec producenta są 2.

1. nagrywarka musi być wykonana z przetestowanych w procesie projektowania komponentów (np nie mogą kożystać z byle jakich chipów)

2. fabryka produkująca towar musi posiadać odpowiedni certyfikat iso i ceo (nie pytajcie jakie :))

 

hej

 

mam ds lite i R4, a chciałbym czytać na tym e-booki

da rade? jaki programik polecacie? :)

 

jeśli masz tego e-booka w pliku TXT to używasz Moonshell-a a jeśli w PDF-ie to jednym z fajniejszych programów jest AndyPDF (o ile pamiętam) niestety czytniki pdf-ó mają ciężkie życie na DS-ie, głównie ze względu na naprawdę niewielką ilość pamięci ram którą posiada konsolka :(

 

za andy pdf googlnij sobie chyba że ci się nie spieszy to wtedy wrzucę ci linka jak tylko znajdę trochę czasu...

Odnośnik do komentarza

Szczerze to wszystko szkodzi po trochu :), a najbardziej to chyba czas! każde następne ładowanie baterii zmniejsza jej żywotność! ale nie bój nic jak oryginalna bateria ci wysiądzie (czas gry spadnie poniżej 2 godz.) zawsze możesz kupić sobie zastępczą na ALLEGRO :)... (info na pw. co by się jeden taki upierdliwy mod na mnie nie w(pipi)iał znowu)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...