Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem wczoraj demo MotN, dziś doszły do tego FEZ i Shank 2. Ostatecznie padło na Trials:E i uważam, że był to najlepszy wybór. Trasy są mega mocne, a żyłowanie wyników to nieskończone pokłady miodu. Dzięki za podpowiedzi. W nastepnej kolejności zapewne sięgnę po FEZa.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Lajtowe gierki? W Saints Row 3 gra się przyjemnie i łatwo, a po przejściu trybu fabularnego jest sporo do roboty w mieście.

Burnout Paradise jest też niewywymagajacy, a można spedzić sporo czasu zarówno w singlu, jak i w multi.

 

Ale napisz może dokładniej o co chodzi.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

O gry do których mogę przysiąść raz na tydzień pograć 30 min, nie czuć konieczności dłuższej gry a zarazem nie znudzić się po 2 miesiącach, czyli właśnie chociażby taka fifa. Fajnie jak by jeszcze miały split screena, ale to nie jest główne kryterium :)

Wybacz, może w pierwszym poście, troszkę zbyt niedokładnie opisałem o co mi chodzi.

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

Red Dead Rademption - świetne odwzorowanie świata, gra świateł i cieni, wyraziste i wcale nie sztuczne postacie. Mnie osobiście zachwyciła pod względem grafiki oraz fabuły.

 

Wiedźmin 2 - to samo co wyżej

 

Mirrors Edge - jedna z piękniejszych (na swój sposób) gier.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o tę grafikę to: Crysis 2, Rage, Alan Wake, Gears of War 3, Forza Motorsport 4 - to takie typowe eye candy.

Weź wywal z tej listy AW bo w zestawieniu z resztą gier z tej listy niska rozdziałka trochę za bardzo rzuca sie w oczy.

 

Ja oprócz tych które wypisał Don polecam RDR ,Just Cause 2 no i Wiedźmina 2

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli chodzi o tę grafikę to: Crysis 2, Rage, Alan Wake, Gears of War 3, Forza Motorsport 4 - to takie typowe eye candy.

Weź wywal z tej listy AW bo w zestawieniu z resztą gier z tej listy niska rozdziałka trochę za bardzo rzuca sie w oczy.

 

Efekty w 100% to wynagradzają.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No niby racja ale jak ktoś ma pypcia na punkcie rozdziałki to może go odrzucić.

 

Tak samo jak Rage z powodu tragicznie niskiej rozdzielczości tekstur albo Wiedźmina 2 z powodu sporego pop-up'u. Ale generalnie wszystkie te gry powodują ogólny opad szczeny :)

Odnośnik do komentarza

Też bym stawiał na GoW3 (całość robi wrażenie), Forzę 4 (detale samochodów są niesamowite, szczególnie fani motoryzacji to docenią) i Alana Wake (etapy dzienne wyglądają przeciętne, ale światło rozpraszające mrok jest zrobione po prostu rewelacyjnie).

 

Poza tym ponad przeciętną wybijają się gry z serii Assassin's Creed, Batman AA/AC. A L.A. Noire mimo średniej ogólnie grafiki, ma chyba najlepsze ruchy postaci i zdecydowanie mimikę twarzy.

 

Co do Mirror's Edge - stylistyka i kolory nadal robią wrażenie, choć niestety detale w nowych grach wyglądają lepiej. Połączenie intensywnych barw i bieli warto zobaczyć, ale np. dłonie bohaterki zdradzają wiek gry.

Odnośnik do komentarza

Dodałbym do tej listy trzecią część Max Payne. Przywiązanie uwagi do detali w każdym z odwiedzanych miejsc zachwyca. Rewelacyjna animacja oraz wykonanie głównej postaci. Dodatkowym plusem jest muzyka(!), klimat oraz zdecydowane adresowanie tej gry dla dorosłych.

 

Jest także Rayman Origins, który jajca urywa w każdej kategori - o ile szuka się platformera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...