Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież AC to syf.

Ta gra nie może się podobać.

 

Co prawda są różne gusta, ale jak ta gra się podoba, to gust zje$%ny.

O gustach sie nie dyskutuje. :( Jest wiele osób(w tym na przykład ja ) które się ta grą zachwycały.Ja również polecam Assasina,świetny klimat,ładna oprawa,długość gry.Oczywiście sa opinię że gra staje sie po pewnym czasie monotonna,tyle że nadchodzi to w momencie w którym większość innych tytułów juz by sie skończyła :(

Odnośnik do komentarza
Przecież AC to syf.

Ta gra nie może się podobać.

 

Co prawda są różne gusta, ale jak ta gra się podoba, to gust zje$%ny.

O gustach sie nie dyskutuje. :/ Jest wiele osób(w tym na przykład ja ) które się ta grą zachwycały.Ja również polecam Assasina,świetny klimat,ładna oprawa,długość gry.Oczywiście sa opinię że gra staje sie po pewnym czasie monotonna,tyle że nadchodzi to w momencie w którym większość innych tytułów juz by sie skończyła :)

 

Dokładnie, więc się nie sycz.

Z trzech gier o które pytał lampard114 wybrałbym AC , bo DMC4 mi nie podszedł, a potencjał Turoka został zmarnowany.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Ja nie mówię że DMC4 jest zły ale w AC na pewno się nie zanudzisz. Skakanie po domach, Zabójstwa, wspinaczki wszystko jest cool.

Ale w grze AC nie tylko tylko się jeździ z miasta do miasta po misje, tylko jak napisałem wyżej masa zabawy.

DMC4 naprawdę fajna gra ale jeśli miałbym do wyboru DMC4 i DMC3 wziął bym 3.

Straciła ona trochę ten klimat i jedno w DMC4 jest głupie: Muzyka. Każda częśc miała fajną muzę i zawsze była inna w danym etapie gry

- DMC Mroczna muzyka

- DMC2 też dosyc mroczna

- DMC3 Hardcore

A w DMC4 jest ciągle ta sama (no może czasem inna ale na ogół ta sama) i nie wiadomo do czego to zaliczyc. Ale obie Gierki są superowe.

:/

Edytowane przez Prototype 0_0
Odnośnik do komentarza
Wiesz Ja nie mówię że DMC4 jest zły ale w AC na pewno się nie zanudzisz.

 

Na pewno?

Ja się mało nie zrzygałem z nudów. Nabijanie lvl w RPG więcej frajdy daje.

 

Największe rozczarowanie na X360 ever dla mnie + najnudniejsza gra w jaką grałem na tej generacji konsol.

 

Widac nie lubisz takich typów gier. Mnie roznosiło co zrobic najpierw a co później.

Odnośnik do komentarza
Widac nie lubisz takich typów gier. Mnie roznosiło co zrobic najpierw a co później.

 

 

Tzn. wspiąć się najpierw na tą więżę, czy na tą dalej, która jest taka sama?

Ewentualnie uratować wieśniaka bawiąc się w grę w "Kółeczko".

Ty stoisz na środku, a reszta robi kółeczko. Stoimy, stoimy, stoimy..... pierwszy nas atakuje, naciskamy przycisk aktywujący animacje countera (widziane już 1000czny raz) i dalej stoimy. Naciskamy jeden przycisk raz, na 10, 20 sekund. Ubaw po pachy.

 

 

A to i tak jeden z fajniejszych motywów. O takim okradaniu na samą myśl robi mi się niedobrze. To samo z podsłuchiwaniem rozmów.

Żeby chociaż fabuła była ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Widac nie lubisz takich typów gier. Mnie roznosiło co zrobic najpierw a co później.

 

 

Tzn. wspiąć się najpierw na tą więżę, czy na tą dalej, która jest taka sama?

Ewentualnie uratować wieśniaka bawiąc się w grę w "Kółeczko".

Ty stoisz na środku, a reszta robi kółeczko. Stoimy, stoimy, stoimy..... pierwszy nas atakuje, naciskamy przycisk aktywujący animacje countera (widziane już 1000czny raz) i dalej stoimy. Naciskamy jeden przycisk raz, na 10, 20 sekund. Ubaw po pachy.

 

 

A to i tak jeden z fajniejszych motywów. O takim okradaniu na samą myśl robi mi się niedobrze. To samo z podsłuchiwaniem rozmów.

Żeby chociaż fabuła była ciekawa.

 

Jak by wziąc na uwagę twoje słowa to w DMC4 wygląda to tak:

 

Tzn. iśc rozwalic kogoś mieczem ewentualnie gnatem....

od czasu do czasu zagadka....

Ty stoisz na środku jak podejdzie przeciwnik podbijasz go i lejesz.....

 

To jest to samo.

Nie lubisz takich typów gier jak AC po prostu i finito. Gra jest fajna mogę tyle powiedziec.

 

W DMC4 muszisz iśc tam gdzie cie misja prowadzi, a w AC chodzisz praktycznie tam gdzie się da

Odnośnik do komentarza
Którą z nich: Devil May Cry, Assassin`s Creed czy Turok

Ja bym brał DMC 4, ale AC może Ci się spodobać tylko i wyłącznie jeżeli nie odczuwasz przesycenia grami. Tzn. zjawiska, które objawia się:

a) szybkim nudzeniem się gier, w które grasz,

b) chęcią grania mimo tego, że wiesz, że szybko się znudzisz,

 

Ja na AC się zawiodłem i to srogo. Najpierw byłem zachwycony, potem trochę zdziwiony, a końcówkę robiłem już na siłę. Gra ma tylko "ciekawą" fabułę, ale nie jest to najwyższa półka. Ot, całkiem niezła gierka, ale nie jest tym co obiecywano, ot. popykać 15 min dziennie, pobiegać po dachach i zarzucić inny tytuł. Najlepiej obadać u kumpla ;]

Odnośnik do komentarza
Jak by wziąc na uwagę twoje słowa to w DMC4 wygląda to tak:

 

Tzn. iśc rozwalic kogoś mieczem ewentualnie gnatem....

od czasu do czasu zagadka....

Ty stoisz na środku jak podejdzie przeciwnik podbijasz go i lejesz.....

 

To jest to samo.

Nie lubisz takich typów gier jak AC po prostu i finito. Gra jest fajna mogę tyle powiedziec.

 

W DMC4 muszisz iśc tam gdzie cie misja prowadzi, a w AC chodzisz praktycznie tam gdzie się da

 

Dokładnie .

Dodam tyle że AC to jedna z najładniejszych gier na next-geny . Widokami można się zachwycać w nieskończoność i te żyjące miasta... :1pl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...