Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja cisnę teraz w PoP : Warrior Within, o którym w tym momencie mogę powiedzieć, że jest odczuwalnie słabszą gierką niż poprzednik, na dodatek dużo bardziej irytującą (częściej zdarzający się game over, w połączeniu z często bez sensownie porozmieszczanymi checkpointami, plus yebane czekanie na powrót do gry, które w PoP : SoT trwało kilka sekund, potrafi wkur.wić). Co nie zmienia faktu, że gra się przyjemnie i mimo wszystko ma dużo wspólnego z jedynką.

Oprócz tego zaliczam Burnout : Revenge, czyli ostatni, jakiego chciałem nadrobić. Burnout to zawsze Burnout, czysta zajawka i frajda, patent z rozwalaniem trafficku nawet przyjemny, zawsze to jakaś odmiana. Zabawę niestety trochę psują loadingi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

NBA Street 3 - po kapitalnej drugiej czesci musialem zagrac w nastepna. ;)

Super gra - juz ladnych pare lat temu (po premierze) w nia gralem, ale tylko chwile, wiec niedawno postanowilem ja znowu kupic i pograc.

 

Postanowilem tez kupic druga czesc bo jest super - przeszedlem ja juz kiedys, ale teraz i tak chetnie gram, jest szybsza od trojki i ogolnie troche sie od niej rozni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem Prince of Persia : The Two Thrones.

Gierka zdecydowanie lepsza niż dwójka. Po pierwsze, stonowano ilość walk, na dodatek wprowadzono elementy stealth i pseudo QTE, które, przy odrobinie wczucia się, ograniczają klasyczną walkę do minimum. Po drugie, klimat jest lepszy, bliższy Sands of Time, tyczy się to również muzyki. Sceneria jest dużo przyjemniejsza, backtrackingu nie ma (w Warrior Within występował na skalę największą, z jaką się chyba dotąd spotkałem), wraca pewna znana już postać, a wątek "rozdwojenia jaźni" Księcia też jest ciekawy, no i momentami humorystyczny. Świetna gra, cała trylogia na bardzo dobrym poziomie, choć dwójka odstaje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z ogromną przyjemnością po dobrych kilku latach przerwy mogę znowu wpisać się w tym temacie. Kupiłem sobie PS2 i magia się zaczęła od nowa. PS3 leży i się kurzy, czarnula to najlepsza konsolka ever, nic tego nie zmieni ^^. Grafika troszkę się już zestarzała, ale na dobrym SD TV gry na pewno nie odrzucają, wystarczy unikać grania na X360/PS3 w HD ;).

 

Pykam w mojego ulubionego PES5 (tylko te faule...), Colina McRae Rally 3 i DBZ BT3. Na półce czeka jeszcze mnóstwo innych szpili, kiedy ja to ogram mając 2h dziennie i jeden dzień wolny w tygodniu!? Jak wrócę do kraju na studia to boję się, że moja nauka ucierpi przez tego małego potwora!

 

Aha - PoP TTT jest super, najlepsza część całej past-genowej trylogii. Zredukowana mroczność to ogromny plus dla mnie, idealnie to wyważyli po zbyt przesłodzonym SoT i mrocznym WW.

 

EDIT: A jak sobie pomyślę, że mimo imponującej liczby godzin spędzonej z tą konsolą nadal mam ogromne zaległości, to już się zastanawiam, czy zdążę jeszcze dobić mojego powoli siadającego X360 przed premierą następnej generacji :D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Resident Evil 4 - Pomimo tylu lat na karku, gra wciąga jak cholera i przywraca wspaniałe wspomnienia z tamtego okresu, przy okazji wymazują te nieciekawe z RE 5. Zawsze też jest to jakaś rozgrzewka przed październikowymi wojażami w RE 6 i furtka do własnego porównania zmian jakie zaszły w serii.

 

Oprócz tego dalej świetny Burnout Revenge :wub: , a także GoW 1 na god mode.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie podchodzi mi to granie, dla dzieciaków to i tak kupa radochy.

Zakupiłem Logitech Rally Vibration Feedback Wheel, na TDU lepiej mi idzie na padzie, ale pewnie z racji nieprzyzwyczajenia do kierownicy, czułość kierownicy jest jednak ok. Na NFS Most Wanted w drugą stronę, kierownica jest zbyt czuła. Kiepsko rzecz się ma jednak z pedałem gazu, pomimo dość dużego zakresu ruchu gaz działa w bardzo małym zakresie, mniej więcej w połowie wciśnięcia dopiero łapie, ale wystarczy jakiś centymetr ruchu, aby gaz osiągnął maksymalny poziom. Mam wrażenie, że to nie pedał, a przycisk...

Podobno to wada tego modelu kierownicy, za 50 zł z wysyłką i tak powinienem być zadowolony.

Inna sprawa, że wcześniej jedyna kierownicą z jaką miałem do czynienia był model Logitecha z pełnym feedbackiem (nie pamiętam dokładnie co to było), więc przy moim zakupie automatycznie czuję różnicę.

 

Mały update:

Kierownica świetnie się sprawdza w Burnout Revenge.

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cisnę w Tekkena 4 (po raz pierwszy mam z nim dłuższy kontakt), o dziwo, nawet się wkręciłem, co prawda rzadko mam okazję pograć z żywym przeciwnikiem, ale tak czy siak, jest nieźle. Kilka nie do końca pasujących mi patentów w systemie, dziwna ekipa postaci (ze słabymi w większości strojami), średnia muzyka, słabiutkie filmiki końcowe, bardzo dobra grafika (szczególnie biorąc pod uwagę rok wydania) to takie szybkie wnioski.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu ukończyłem Tenchu: Fatal Shadows wszystkie misje + layouty + poziomy trudności na rangę Grand Master (Ayame) i Assasin (Rin). Ogólnie słaba i wg mnie najgorsza część serii Tenchu :/ (fabuły praktycznie brak)

Obecnie przerzuciłem się na Wii i prawie kończę na 100% The Legend Of Zelda: Twilight Princess kapitalna produkcja i masa fajnych pomysłów :D ...w pełni zrekompensowała mi niesmak po Tenchu "4" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...