Skocz do zawartości

"Chodzone bijatyki", Bijatyki na kilka osób, co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Dla mnie absolutną kwintesencją chodzonych mordooklepów i zarazem Arcade jest gra Spikeout zrobiona przez Toshihiro Nagoshiego, twórcę Yakuzy.

 Grałem w to jak pojebion, choć z ręką na sercu przyznaję, że jej nie ukończyłem, bo któryś tam z rzędu boss okazał się dla mnie nie do przejścia. Do dziś pamiętam, że na dźwięk głosu spikera wrzeszczącego "WATCH YOURSELF!!!" miękły mi nogi i dłonie zaczynały się w mgnieniu oka pocić :D 

Szkoda, że tego typu gier już się w ogóle nie robi, a szkoda :( 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Polecam wam Streets Of Rage Remake na PC. Fanowska gra tworzona przez kupę lat. Najnowsza wersja dostała tryb wide screen. Gierka jest niesamowita, niczym nie odstaje, a nawet jest lepsza niż wiele gier sprzedawanych za kasę. System nie odbiega od oryginalnych Streets Of Rage z małymi modyfikacjami, czuć jakbyśmy grali w nową wersję SoRa od Segi.
Podstawowy tryb arcade to 8 leveli ale jest do wyboru gdzie zaczniemy i droga którą idziemy co w praktyce daje około 100 leveli.
Po jednorazowym przejściu gry odblokowujemy sklep w którym możemy kupić grywalne postacie (razem 12 unikalnych), nowe tryby jak boss rush, survival, assault mode, event mode, siatkówka czy nawet edytor sor maker, nowe opcje, palety barw, cheaty no cała masa kontentu jakich nie oferuje żadna podobna gra.
Nie mogło oczywiście zabraknąć świetnej znanej i lubianej, a tutaj zremixowanej muzyki.
Polecam jak chuj.

 

new_me10.png

 

 

Lhnxt72.png

 

wgpzHT3.png

 

5QCdfnh.png

 

 

 

 

Link do pobrania:

https://mega.nz/file/Ls1VSYwB#U2w43g_v-g2jt34FOMY3bu7WR8eB2MYdToWg2ICnOMo
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A pamiętacie tę gierkę?

Wiem, wiem! Nie jest to chodzona bijatyka, ale marzy mi się skrzyżowanie właśnie jej z w/w Spikeoutem. System walki korzystający pełnymi garściami z obu pozycji, odpowiednio złożony, arcadeowo-symulacyjny z genialnym mocapowym odwzorowaniem ruchów i realistycznymi obrażeniami, tj tryskająca jucha, fruwające wybite zęby, połamane kończyny, interaktywność środowiskowa itd. Można by napiżdżać czym popadnie. Oczywiście areny półotwarte jak w Spikeoucie. Wszystko zaś w płynniutkim 60 fps na Unreal Engine 5.0:banderas:

O kurwa, ale się rozmarzyłem:banderas:

PS: wiem, na rynku jest coś dość zbliżonego, mam tu na myśli np Sifu, ale chciałbym coś w konwencji bardziej realistycznej, jeśli o grafę chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sierpniu wychodzi nowoczesny beatemup zdaje się, że polskiej produkcji. Gierka zapowiada się świetnie:

 

 

 

a najlepiej sprawdźcie samemu czy wam podejdzie ściągając demo na steamie:

 

https://store.steampowered.com/app/1390410/Midnight_Fight_Express/

 

Taka gierka nie ma swojego tematu na forum?:yao:

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też się kiedyś zagrywałem w Zombie Revenge na DC. Miałem oryginał i cisnąłem na Arcade Sticku. Tak się wyćwiczyłem, że potrafiłem przejść bez straty życia/creditu. Nawet kasetę VHS wysłałem do redakcji ekstrima, bo mashter prosił o nagranie, jeśli komuś udało się przejść. Niestety mnie wychujał i nic z tego nie było. :sapek: No, ale gierka kozak. 

 

Miłą niespodzianką była dla mnie gierka polecana przez kogoś tutaj na forum: Double Dragon Neon. Pod wieloma względami straszny gniot, ale niektórych ludzi strasznie wciąga. Mnie też wessało. 

Wyszła chyba 9 lat temu na ps3 i PC. Niedawno wyszło też na Switcha. Ja grałem na PC za jakieś grosze. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio na PSP przeszedłem sobie legen - wait 4 it - darne Kadilaki i dinozaury.:fsg:

lXQvFTc.jpg

Bawiłem się równie doskonale, jak w latach dziewięćdziesiątych grając na automatach w słynnych wozach Drzymały.

94754.jpg

Z rozrzewnieniem wspominam także Metamorphic Force. :yahoo:
Uwielbiałem również Night Slashers.


night-slashers-remake.jpg

Ogólnie to ciesze się, że obecnie na dużych konsolach, jak i na Słiczu można w tego typu pograć. Streets of Rage 4 przepięknie przedstawiono.
Z wydanymi niedawno Żółwiami Ninja także miło spędziłem te kilka godzin.:good2: Polecam także I am the Hero. Może to nic wybitnego, ale jak ktoś chce odkurzyć Vitę, to te kilkadziesiąt minut można poświęcić na obijanie pikselowych wrogów. :lapka:

W sumie to zaraz włączę konsolę i kupię Scott Pilgrim vs. the World oraz River City Girls.
Castle Crashers też przejdzie się w kooperacji i będzie do znakomicie spędzony czas. :starwars:

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Kakutou-3.png.1f00ea9229820f4a7cf49dfd7c43173e.png

 

Od siebie polecam Kunio Kun Kakutou Densetsu. Gra jest na emulatorach oraz na Playstation na płycie z zestawem gier z Kunio Kunem. Jeśli masz Pegasusa lub Famicoma to możesz równie dobrze trzaskać w wersję z kartridża! Ogólnie gra to mordobitka z kanapowym multi z ciekawym systemem walki i specjalami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Są tu jacyś fani tej serii?

https://www.gematsu.com/2023/07/double-dragon-collection-announced-for-switch-super-double-dragon-and-double-dragon-advance-coming-to-ps4-xbox-one-switch-and-pc

 

W skład kolekcji wchodą:

Super Double Dragon

Double Dragon Advance

Double Dragon

Double Dragon II: The Revenge

Double Dragon III: The Sacred Stones

Double Dragon IV

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...